Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Barber Shop Bydgoszcz

Barber Shop Bydgoszcz

Bydgoszcz

Witam w pierwszym w Bydgoszczy Barber Shopie, który powstał w Salonie Fryzjerskim Bellus. Zapraszamy wszystkich posiadaczy brody do skorzystania z naszych usług w specjalnie przygotowanym pomieszczenie stylizowanym specjalnie dla mężczyzn. W przeciwieństwie do innych salonów męskich w naszym zajmować się Państwem będą kobiety, które fachu uczyły się od samego mistrza tego zawodu Adama Szulca z Poznania.

www.barbershopbydgoszcz.pl

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6424 PLN z 5000 PLN

41 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

128%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.06.2015.

Zlot Brodaczy

O projekcie

Organizacja w Bydgoszczy "Największego Zlotu Brodaczy" czyli spotkania osób, które posiadają brodę lub wąsy. Impreza odbędzie się na Starym Rynku w Bydgoszczy oraz Jack Pub w dniu 13 czerwca 2015 roku w godzinach 12:00-18:00.

Znajdź nas na FaceBooku :-) - tam znajdziesz aktualnosći.
www.fb.com/BarberShopBydgoszcz

Społeczność to słowo klucz. Nie znamy się na organizowanu eventów, jesteśmy ludźmi, którzy zajmują się profesjonalnie fryzjerstwem. Pomagają nam znajomi, którzy przygotowali dla nas grafiki i opisali dla nas projekt. Dziękujemy :-)

Chcemy aby "Zlot Brodaczy" był czymś więcej niż kolejnym eventem jakich jest wiele, chcemy aby wraz z nim powstało coś więcej. Co? tego jeszcze nie wiemy, ale wiemy, że ludzie posiadający zarost to osoby, które bardzo mocno się idendyfikują ze swoim środowiskiem. Tak jak środowisko motocyklistów. 

Dlatego Crowdfounding, ponieważ:

- nie znamy się
- pierwszy raz to robimy
- nie mamy sponsorów
- szukamy patronów
- chcemy sprawdzić czy to ma sens

Pomożecie? Zobaczcie jakie przygotowaliśmy dla Was nagrody za pomoc. :-)

Pomysł narodził się w głowach właścicieli pierwszego w Bydgoszczy Barber Shop, który 8 kwietnia 2015 roku zaczął swoją działalność. Z otwarciem salonu wiązało się szkolenie, które poprowadził najlepszy polski barber Adam Szulc. Zainteresowanie tym wydarzeniem było tak duże, szczególnie wśród osób, które chciałybyć modelami, że postanowiliśmy zorganizować spotkanie i może kolejne szkolenie ale tym razem w taki sposób aby większa ilość osób mogła być uczestnikami.

Adam Szulc jest jednym z niewielu fryzjerów, dla których męska broda, która znów po latach przerwy powróciła do łask, nie ma tajemnic. U poznańskiego rzemieślnika strzygą się i golą zarówno celebryci, jak i emeryci z Rataj w Poznianu.

Do niewielkiego salonu fryzjerskiego Adama Szulca w Poznaniu nie jest łatwo umówić się na wizytę. Trzeba odczekać swoje. Najczęściej około dwóch tygodni. Ale mężczyźni są cierpliwi, nawet ci, którzy uchodzą za celebrytów - muzycy rockowi, raperzy, piłkarze. Wszyscy chcą dostać się pod brzytwę Adama Szulca, fryzjera i golibrody. Choć można go było zobaczyć na wspólnych zdjęciach z Adamem "Nergalem" Darskim, liderem metalowej grupy Behemoth, któremu przekazywał tajniki fachu, jego popularność wypływa z zupełnie inne źródła. -

To konsekwencja, precyzja i doświadczenie. Te cechy robią z ciebie dobrego rzemieślnika - podkreśla Adam Szulc.

Bydgoszcz – największe miasto województwa kujawsko – pomorskiego , a także jedno z większych w Polsce. Nadzwyczajnego charakteru tej miejscowości nadaje sąsiedztwo Puszczy Bydgoskiej, jak również przepływające rzeki: Wisła, Brda, Noteć i Kanał Bydgoski. (CZYTAJ WIĘCEJ)

 

Pub Jack powstał w Bydgoszczy we wrześniu 2007 roku. W samym sercu miasta wyrósł lokal, który potrafi zadowolić nawet najbardziej wybrednego konesera. Klimatyczny wystrój niepowtarzalna atmosfera, niesamowici i wszechobecny Jack Daniels to gwarancja najlepszej rozrywki. Cztery poziomy, dwa bary, sala taneczna, a w okresie letnim weranda zapewnią rozrywkę każdemu kto szuka odpoczynku od codzienności. www.jackpub.pl

Zlot Brodaczy w Bydgoszczy to pierwsze tego typu wydarzenie, które odbędzie się na taką skalę. W zależności od wsparcie planujemy wiele atrakcji. 

Wszystko zaczniemy o godzinie 12:00 na płycie Starego Rynku w Bydgoszczy, gdzie pojawią się zabytkowe samochody oraz motocykle. Wszystko organizujemy przy współpracy bydgoskich miłośników starych samochodów. Jest ich w Bydgoszczy dość sporo i zawsze jest to atrakcja dla mieszkańców. 

O godzinie 13:00 zaprosimy wszystkich brodaczy do pamiątkowego zdjęcia, które wykonane będzie w wysokiej rozdzielczości tak aby każdy mógł się na nim odnaleźć. Oczywiście zdjęcie będzie dla każdego dostępne i tym samym będziemy wiedzieć jak dużą grupą społeczną są brodacze w Bydgoszczy i nie tylko, ponieważ zapraszamy wszystkich miłośników długiej brody z całego kraju. 

Spróbujemy tym samym ustanowić oficjalny rekord polski na "największy zlot brodaczy"

Od 13:30 do 16:00 w zależności od zainteresowania zajmiemy cały Jack Pub gdzie wszyscy brodacze będą mogli na ekranach LCD obejrzeć jak goli się brodę i wykład o tym jak dbać o brodę i wąsy, które poprowadzi właściciel Barber Shop Bydgoszcz oraz wyświetlony będzie film ze szkolenia, które prowadził Adam Szulc. W tym celu przywieziemy fotel barberski i na żywo będziemy prezentować jak profesjonalnie pielęgnować brodę. www.barbershopbydgoszcz.pl

Ostatnim elementem będzie spotkanie z Łukaszem Kielbanem prowadzącym blog www.czasdzentelmentow.pl. To spotkanie przewidujemy na godzinę 16:00-18:00. Nasz gość będzie opowiadać o tym, co współcześnie czyni dżentelmenem - o charakterze, zasadach i wyglądzie mężczyzny z klasą. www.czasdzentelmenow.pl

fot. Agnieszka Werecha

Nasze zaproszenie przyjął także Albert Borowiecki, który prowadzi For Gentleman, blog o modzie męskiej i męskim lifestylu. Moda męska, stylizacje, zegarki. www.4gentleman.pl

 

Kolejnym gościem, który przyjął nasze zaproszenie jest Lukas Tarka, który swoją karierę rozpoczął mając 15 lat. Przez 5 lat uczył się zawodu w Polsce po czym wyjechał do Londynu gdzie przez 10 lat pracował dla różnych Barber Shop w stolicy Anglii. Dwa lata temu został zaproszony do współpracy w salonie Cut Throat Barber and Coffee - Amsterdam

Kilka miesięcy temu do Polski zaprosił go Adam Darski do swojego salonuBarberian Academy & Barber Shop. Lukas obecnie współpracuje z BRUSH BARBER SHOP w Łodzi.

Biorąc pod uwagę, iż w Jack Pub mamy ograniczoną liczbę miejsc. Osoby, które wesprą nas mają gwarancję wejść na wykłady/pokazy i spotkanie z Łukaszem Kielbanem. Przygotowaliśmy dla Was 200 podwójnych rezerwacji w różnych zestawach. Osoby, które nie załapią się na wejściówki do Jacka Pub zapraszamy oczywiście na Stary Rynek w godzinach 12:00-14:00 

Rezerwacje do Pub Jack obowiazują w dniu 13.06.2015 w godzinach 12:00-18:00. Dostępne tylko poprzez wsparcie nas na portalu www.polakpotrafi.pl

Skoro spotyka się duża grupa ludzi z zarostem warto nagrodzić tych, którzy...
No właśnie napiszcie nam jakie kategorie mamy przygotować?

Jedną już mamy: "Najdłuższa broda" , a następne? czekamy na wasze propozycje do 25 maja, każda propozycje zostanie opublikowana tutaj i naszym FP.

Następnie sami wybierzecie podczas głosowania jakie kategorie będą podczas Zlotu Brodaczy, a planujemy ich łącznie 5.

Głosowanie zaczniemy 27 maja i potrwa do 10 czerwca. Z osób, które zgłoszą nam swoją propozycję lub oddadzą głos na jakąś propozycję wylosujemy 3 nagrody. (pakiety gadżetów)

Propozycje kategorii wysyłajcie na adres mailowy: biuro@zlotbrodaczy.pl 

Włodzimierz Kobylarz

Pomysłodawca Barber Shop Bydgoszcz i mąż właścicielki, który z dumą nosi brodę i jako pierwszy w Bydgoszczy zaczął promować modę na brodę.

Agnieszka Kobylarz

Właścicielka Barber Shop Bydgoszcz oraz Salonu Fryzjerskiego Bellus. Od wielu lat zajmuje się profesjonalnym dbaniem o włosy, a teraz brody i wąsy.

Marta Jurkiewicz

Marta ma 23 lata i jest fryzjerką z 4-letnim doświadczeniem. Od prawie 2 lat zasila nasz zespół. Uwielbia muzykę. Specjalizuje się w fryzjerstwie damskim i męskim.

Sandra Stosik

Sandra ma 21 lat i od pół roku jest w zawodzie. Zasiliła nasz zespół bezpośrednio po ukończeniu technikum fryzjerskim w Bydgoszczy. Wiecznie uśmiechnięta. Specjalizuje się we fryzjerstwie męskim oraz golibrody. Uwielbia dzieci, chociaż jeszcze swoich nie posiada.  

                              

 

 

 

                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas:
https://www.facebook.com/BarberShopBydgoszcz

Telefon do nas:
kom: 739229045

Napisz do nas:
biuro@zlotbrodaczy.pl

Media o Twoim projekcie:

ZLOT BRODACZY W BYDGOSZCZY

anywhere.pl | 2015-06-11

Zlot Brodaczy by Booksy.net to pierwsze tego typu wydarzenie, które odbędzie się na taką skalę. Na 13 czerwca zaplanowano wiele atrakcji dla miłośników zarostu z Bydgoszczy i nie tylko.

Zlot Brodaczy w Bydgoszczy

theavenuelife.pl | 2015-06-10

W ten weekend serdecznie zapraszamy na Zlot Brodaczy, który odbędzie się 13 czerwca w Bydgoszczy. Reprezentanci ekipy The Avenue pojawią się tam ze stoiskiem, na którym będziecie mogli nabyć najlepsze kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji brody. Organizatorem Zlotu jest salon Barber Shop Bydgoszcz – wywiad The Avenue Life z właścicielem salonu, Włodzimierzem Kobylarzem, możecie przeczytać TU. Więcej info o samym evencie i atrakcjach z nim związanych znajdziecie na stronie PolakPotrafi.pl. Widzimy się na miejscu!

Wąsaci, brodaci i owłosieni zjadą do Bydgoszczy

bydgoszcz.gazeta.pl | 2015-06-08

Bydgoskim miłośnikom bród, związanym z pierwszym w mieście Barber Shopem udało się zebrać pieniądze na portalu Polakpotrafi. 13 czerwca odbędzie się ogólnopolski zlot brodaczy.

Udało się zebrać pieniądze. Będzie u nas zlot brodaczy

bydgoszcz.gazeta.pl | 2015-06-02

Bydgoskim miłośnikom bród, związanym z pierwszym w mieście Barber Shopem, udało się zebrać pieniądze. 13 czerwca odbędzie się w naszym mieście ogólnopolski zlot brodaczy.

Zlot Brodaczy by Booksy.net

heyevent.com | 2015-06-01

Zlot Brodaczy by Booksy.net to spotkanie osób, które posiadają brodę, a także sympatyków zarostu na myśli mamy oczywiście Panie.

„Zlot Brodaczy by Booksy.net” w Bydgoszczy już 13 czerwca 2015r.!

www.forumtransportu.pl | 2015-06-01

„Zlot Brodaczy by Booksy.net” w Bydgoszczy to pierwsze tego typu wydarzenie, które odbędzie się na taką skalę. W zależności od wsparcie planujemy wiele atrakcji, obecnie dzięki wsparciu wielu osób osiągnęliśmy poziom 105% na PolakPotrafi.

Zlot Brodaczy w Bydgoszczy

hejtu.pl | 2015-06-01

Zlot Brodaczy w Bydgoszczy to pierwsze tego typu wydarzenie. Początek o godzinie 12:00 na płycie Starego Rynku w Bydgoszczy, gdzie pojawią się zabytkowe samochody oraz motocykle. Cała organizacja odbywa się przy współpracy z bydgoskimi miłośnikami starych samochodów. Biorąc pod uwagę, iż 13 czerwiec to przeddzień wakacji organizatorzy planują poprosić stację krwiodawstwa w Bydgoszczy o to aby na rynku pojawił się także autobus do poboru krwi i zaproszą wszsytkich brodaczy aby wsparli osoby potrzebujące krwi.

SPOTKAJMY SIĘ W BYDGOSZCZY NA ZLOCIE BRODACZY

czasgentlemanow.pl | 2015-05-28

W połowie czerwca w Bydgoszczy odbywa się Zlot Brodaczy. Będę na miejscu, a nawet poprowadzę spotkanie wieńczące wydarzenie. To dobra okazja by się spotkać i porozmawiać!

BRODA ZNÓW MODNA

pytanienasniadanie.tvp.pl | 2015-05-28

Zobacz materiał o brodach w Pytaniu na Śniadanie i wspieraj projekt Zlot Brodaczy.

Brodacze z Bydgoszczy jutro w Pytaniu na Śniadanie w TVP2!

enjoybydgoszcz.pl | 2015-05-27

28 maja 2015 roku o 9:00 rano przedstawiciele Barber Shop Bydgoszcz i organizatorzy Zlotu Brodaczy pojawią się w programie Pytanie na Śniadanie. Opowiadać będą o wydarzeniu, które już 13 czerwca 2015 odbędzie się w Bydgoszcz.

Zorganizują ogólnopolski zjazd brodaczy

facet.dlastudenta.pl | 2015-05-26

Najwięcej brodaczy w jednym miejscu, instruktaż prawidłowego golenia brody, punkt krwiodawstwa, wystawa zabytkowych motocykli i samochodów. Wszystko to już w czerwcu!

Zlot Brodaczy

www.miastownia.pl | 2015-05-25

Zlot Brodaczy w Bydgoszczy to pierwsze tego typu wydarzenie, które odbędzie się na taką skalę. Wszystko zacznie się o godzinie 12:00 na płycie Starego Rynku w Bydgoszczy, gdzie pojawią się zabytkowe samochody oraz motocykle. O godzinie 13:00 zaprosimy wszystkich brodaczy do pamiątkowego zdjęcia, które wykonane będzie w wysokiej rozdzielczości tak aby każdy mógł się na nim odnaleźć. Spróbujemy tym samym ustanowić oficjalny rekord polski na "największy zlot brodaczy".

Masz brodę? Wybierz się do Bydgoszczy

www.naszalomza.pl | 2015-05-25

Odbędzie się tam Zlot Brodaczy. Organizatorzy zapraszają Panów w Łomży do pobicia rekordu!

Zlot Brodaczy w Bydgoszczy

www.belchatow.bai.pl | 2015-05-24

Zlot Brodaczy w Bydgoszczy to pierwsze tego typu wydarzenie, które odbędzie się na taką skalę. W zależności od wsparcie planujemy wiele atrakcji.

Zlot Brodaczy, AKCJA, BYDGOSZCZ

www.eska.pl | 2015-05-23

Zlot Brodaczy w Bydgoszczy to pierwsze tego typu wydarzenie, które odbędzie się na taką skalę. Wszystko zacznie się o godzinie 12:00 na płycie Starego Rynku w Bydgoszczy, gdzie pojawią się zabytkowe samochody oraz motocykle. O godzinie 13:00 zaprosimy wszystkich brodaczy do pamiątkowego zdjęcia, które wykonane będzie w wysokiej rozdzielczości tak aby każdy mógł się na nim odnaleźć.

Zlot Brodaczy w Bydgoszczy

www.backstage24.pl | 2015-05-23

Tego jeszcze nie było ! Największy Zlot Brodaczy organizowany przez pierwszy w Bydgoszczy salon usług strzyżenia brody- Barber Shop.

Zlot Brodaczy w Bydgoszczy

nwroclaw.pl | 2015-05-22

To pierwsze tego typu wydarzenie, które odbędzie się na taką skalę

Zlot Brodaczy 13 czerwca 2015 roku w Bydgoszczy

www.bydgoszczanie.org.pl | 2015-05-21

Zlot Brodaczy w Bydgoszczy to pierwsze tego typu wydarzenie, które odbędzie się na taką skalę. W zależności od wsparcie planujemy wiele atrakcji.

Bydgoszcz z brodą!

www.forumtransportu.pl | 2015-05-15

13 czerwca 2015 roku zostanie w Bydgoszczy organizowany Zlot Brodaczy.

Chcecie Zlotu Brodaczy w Bydgoszczy? Wesprzyjcie projekt!

bydgoszcz.naszemiasto.pl | 2015-05-15

Niedawno otwarty w Bydgoszczy Barber Shop chce zorganizować pierwszy Zlot Brodaczy w Bydgoszczy. Będzie to pierwszy tak duży zlot mężczyzn z brodą w całym województwie kujawsko-pomorskim. Projekt znalazł się wśród innych pomysłów na PolakPotrafi.pl.

Brodacze chcą przyjechać do Bydgoszczy. Na razie zbierają kasę

bydgoszcz.gazeta.pl | 2015-05-14

Niedawno w naszym mieście rozpoczął działalność pierwszy Barber Shop. Teraz jego właściciele chcą zorganizować zlot brodaczy. To efekt mody na brodę.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.06.2015 19:07