Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Kulturalny Miłosław

Kulturalny Miłosław

Miłosław

Środowisko inicjatyw kulturalnych na terenie Gminy Miłosław.

KRS 0000432693
REGON 302213937

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu
Oczekujący

0 PLN z 2500 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 24.07.2013 00:12

Festiwal Dźwięków Wszelakich ZGRZYTOWISKO

O projekcie

Festiwal Zgrzytowisko, organizowany przez Stowarzyszenie Kulturalny Miłosław odbędzie się w dniach 9-10 sierpnia 2013 roku na stadionie miejskim w Bugaju, obok Miłosławia. Podczas dwudniowego festiwalu swoją twórczość zaprezentują grupy muzyczne grające muzykę rockową (punk rock, grunge, hardrock, rock psychodeliczny, metal), reggae, ska, indie oraz szeroko pojętą muzykę alternatywną. Jako organizatorzy staramy się, aby zespoły, które wystąpią podczas festiwalu charakteryzowały się różnorodnością. W ten sposób, w przygotowanym przez nas programie festiwalowym, każdy znajdzie coś dla siebie. W ciągu dwóch festiwalowych dni na naszej scenie wystąpią: czeska formacja VOBEZDUD, Janek Samołyk, Studium Instrumentów Etnicznych, Boso, Zgon, Przestań Pić, Drób, BAJZEL, ZaZuZi, Ex Uaj Zed, Reakcja, Usta Mariana, Larwy Polarne, C-14 i Fingers.

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy bezpłatne pole namiotowe.

Uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w atrakcyjnych wydarzeniach, jakie zaoferuje tzw. namiot zdrowia – czyli w kąpielach w dźwiękach etnicznych instrumentów i panelach dyskusyjnych.

Będzie kolorowo, artystycznie i przyjacielsko - ZAPRASZAMY!!!Wstęp na nasza imprezę jest płatny - 10 zł za 1 dzień i 15 zł za dwa dni. Dochód ten przeznaczymy na wszelkie niezbędne wydatki związane z festiwalem i bieżącą działalnością Stowarzyszenia. Dostaliśmy już wsparcie od samorządu lokalnego i prywatnych firm, jednakże to zbyt mało, by pokryć wszystkie niezbędne koszty, które i tak są mocno okrojone. Zespoły zgodziły się wystąpić jedynie za zwrot kosztów podróży i wyżywienie, scenę i płotki ochronne udało nam się wypożyczyć za darmo. Wiele robimy własnymi silami, po znajomości i dzięki życzliwości innych, jednakże bez wsparcia z Państwa strony nie będziemy w stanie zrealizować tego wydarzenia.

 

Szczegóły:
https://www.facebook.com/events/115057022013718/?notif_t=plan_user_joined