Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Darek Sochacki

Darek Sochacki

Nowy Targ

Jestem nauczycielem, z wykształcenia magister filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pochodzę z małego miasteczka Sucha Beskidzka na południu Polski, ale drogi życiowe wiodły mnie przez Zakopane, Nowy Targ, Kraków, Bielsko Biała, a w końcu też Laos i Australię.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11771 PLN z 10000 PLN

129 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.05.2018.

Z głową w chmurze

Dodano: 25.05.2018, 9:29
Ada Żuber
Ada Żuber
Z jednej strony innowacja w systemie edukacji brzmi ciekawie, brak konieczności kupowania i dźwigania przez dzieci ton podręczników, ale czy były badane potrzeby przyszłych użytkowników pod kątem tworzenia takiego rozwiązania? Czy kalkowanie rozwiązania z innego kraju, a co za tym stoi innej kultury, nie wyminie się trochę z potrzebami naszych polskich uczniów, rodziców i nauczycieli? Fajnie byłoby, gdyby produkt był zorientowany bardziej na ucznia niż nauczyciela.
Należałoby sobie zadać pytanie: czy potrzebą ucznia w dzisiejszych czasach jest dostęp do informacji i zadań?..
Zabaw i gier nie określałabym jako "bezrozumne marnowanie czasu" - to też czemuś służy i wydaje mi się, że dzisiaj dzieci i młodzież mają zbyt mało czasu właśnie na zabawę i rozwój społeczny i chyba to jest problem większy niż dostęp do wiedzy.
Dodano: 02.05.2018, 9:09
myslowskis
myslowskis
Można prośić o rozwinięcie kwestii jak można na tym w przyszłości zarobić?
Dziękuję
Dodano: 25.04.2018, 22:43
  Gosia Aksamit
Gosia Aksamit
Myślę, że projekt z głową w chmurach to świetna i bardzo innowacyjna inicjatywa. W dobie smartfonów, rozwijającej sie nieustannie technologii i internetu system edukacji potrzebuje zmian i ten projekt oferuje ciekawe rozwiązanie.
Dodano: 19.04.2018, 0:59
  Maciek Tyras
Maciek Tyras
Inicjatywa nawet nie tyle fajna jest co myślę że niezbędna bo system edukacji w obecnej formie niedługo sam pierdyknie sam z siebie.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.05.2018 22:10