Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Aleksandra Mika Zbudowani Słowem

Aleksandra Mika Zbudowani Słowem

Rybnik, Polska

W swoim życiu kieruję się tylko miłością .To ona zapala mnie do działań .Cokolwiek robię ,małego czy dużego ,kogokolwiek spotykam ,modlę się i wkładam w to moje serce.
Aleksandra

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Marcin Gamoń

Marcin Gamoń

Rybnik


11044 PLN z 800000 PLN

27 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.01.2018.

ZBUDOWANI SŁOWEM

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

Budujemy  Królestwo =dom dla mlodzieży 

.......nie żałując i nie czując się przymuszonym ,albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg .A Bóg może zlać na was całą obfitość łaski 2Kor,9,6

 

 Projekt jest budowany najpierw przez parafian i księdza.W kaplicy bowiem ,zanoszone były modlitwy za młodzież .Rodzice nie radząc sobie po prostu z dorosłymi dziećmi złapali za różaniec.Miałam okazję rozmawiać i poznać matki ojców dzieci uzależnionych ,które nie znajdując ratunku ze łzami w oczch prosili przed obrazem w kaplicy Matki Boskiej o pomoc.

I otrzymali .Tutaj bowiem w kaplicy na Eucharysti dzieją się cuda.

Potem parafianie podjęli wspólną modlitwę i tak koło zaczęło się zwiekszać .Chcemy szerzej rozwiąć problem i to nie tylko do matek i rodzin z parafii Niedobczyc.Kościół ma być dla wszystkich otwarty by pomieścił tysiące osób ,które będą gromadzic się by wypraszać potrzebne łaski dla rodzin i dzieci.

Klubo kawiarnia =by mogli czas wolny spędzić w miejscu bezpiecznym ,w którym będą czuć się zrozumiani ,nawet w kwestiach wiary ,kiedy to nie będziemy ich osądząc czy wierzą lub nie Oni mają doświadczac tutaj miłosci bezwarukowej .

I nie tylko młodzież ,każdy kto będzie czuł potrzebę podzielenia się swoim talentem swom problemem ,swoim bólem czy radościa .

Samotne babcie będą piekły ciastka dla swoich nowych dzieci ,dziadkowie z cierpliwością będą przybijać ,naprawiać uczyć młodych sprawdzonych umiejętności .Ma pachnieć tutaj chlebem ,ciastem miłością domem, dobrą kawą i czekoladą .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Projekt „Zbudowani Słowem”

zbudowanislowem.pl | 2017-09-30

Jesteśmy ekipą, która wolny swój czas postanowiła poświęcić młodzieży i uczestniczyć w projekcie Zbudowani Słowem na PolakPotrafi.pl.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.01.2018 10:10