Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

paula.piotrowska

paula.piotrowska

Warszawa, Polska

Paula Piotrowska – Mam 24 lata. Od dziecka moje życie związane jest ze sportem, próbowałam sprawdzić się w wielu dyscyplinach, ale moje serce skradła koreańska sztuka walki, którą jest Taekwon-do ITF. Taekwon-do trenuję od 17 lat i nie zapowiada się, aby moja przygoda z tym sportem miała dobiec końca. Poza treningami bardzo lubię spędzać czas w kuchni gotując i wymyślając rozmaite potrawy. Fascynują mnie również podróże do najdalszych zakątków świata, poznawanie nowych ludzi, kultur i ich zwyczajów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1769 PLN z 18000 PLN

37 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.06.2018.

Zawody naszych marzeń - Puchar Świata w Australii

RSS

Nowy sponsor naszego wyjazdu! Nowa nagroda! Dodano 08.04.2018, godz. 17:33

Dziękujemy Markowi Walczakowi za okazane wsparcie! Od dzisiaj za pomoc przy naszym wyjeździe nagrodą, którą możecie wybrać to kurs strzelania z broni palnej.

"Szkolenie ALFA rozpoczyna cykl trzech szkoleń z obsługi i użycia broni krótkiej. Ma ono celu naukę sprawnego posługiwania się bronią palną krótką i praktycznego strzelania bojowego. Chcąc opanować sztukę praktycznego posługiwania się bronią musisz zacząć od podstaw.".

Raz jeszcze wielkie podziękowania! Link do strony internetowej na której możecie znaleźć opis szkolenia oraz zobacz inne poziomy zaawansowania! http://goodshot.net.pl/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.06.2018 23:11