Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

DYNA

DYNA

Kędzierzyn-Koźle, Polska

MEMBER OF THE ZΛPΛŚĆ FAMILY

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1870 PLN z 5000 PLN

29 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

37%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.10.2018.

ZAPAŚĆ - debiutancki album

O projekcie

Cześć kochani!

 

Bardzo gorąco chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w projekcie, dzięki któremu spełnimy swoje marzenie. 

 

O czym marzymy i po co ten projekt?

 

Otóż, cała akcja ma na celu zebranie minimum 5.000  PLN, abyśmy mogli w profesjonalny sposób wydać swoją muzykę.

 

A jaką muzykę gramy? I co to jest ZΛPΛŚĆ?

 

ZΛPΛŚĆ - to potencjalna niewydolność krążenia polskiej muzyki rozrywkowej ... kwintet urodzony w czeluściach underground'u ... wytrwale budujący imperium nadludzkiej kompozycji ... której unikalny owoc rzuci cień niepokoju na dotychczasowy obraz sceny muzycznej ... treści upojone depresją i ekspresją ... struny targane emocjami gniewnych śmiertelników ... bębny wzywające do przegrupowania sił zbrojnych ... energia przesuwająca bezlitośnie wskazówki zegara ... by te wybiły ich godzinę ... godzinę której nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić ... nasza historia dopiero się zaczyna ... 

 

 

Nasza muzyka opisywana jest słowem "Rapcore". Krążymy wokół tego gatunku, podgryzając co nie co z innych rejonów, innych stylów muzycznych. Stawiamy na różnorodność, prawdziwość i progres.

 

Wokal - Daniel Barborka
Gitara - Krzysztof Groński
Gitara/Wokal - Łukasz Goliszewski
Bas/Wokal - Przemysław Pilecki
Perkusja - Tomasz Groński

 

Zespół powstał w połowie 2016 roku z inicjatywy braci Krzysztofa i Tomasza Grońskich oraz basisty Przemysława Pileckiego. We wrześniu do składu dołączył Łukasz Goliszewski, a w styczniu 2017 roku "wokal" obsadził Daniel Barborka. W grudniu 2017 roku mieliśmy skomponowanych i opracowanych 10 autorskich utworów, które w pierwszym kwartale 2018 roku nagraliśmy całkowicie własnymi siłami. Nad całością czuwał Krzysztof Groński, nasz gitarzysta, który podjął się pracy nad mixem i masteringiem całego materiału.

 

 

Aktualnie mamy wszystkie utwory zamknięte, gotowe do wydania. 

 

To najlepszy moment, by poprosić Was o pomoc! Przy Waszym wsparciu będziemy w stanie zrealizować cel, którym jest wydanie naszej debiutanckiej płyty, która będzie nosić tytuł "P001".

 

Na płycie znajdzie się 10 nagrań, a jako ciekawostkę zdradzimy, że 2 utwory z tej płyty nigdy nie będą udostępnione w wersji MP3, nigdy też nie zamieścimy ich na serwisach typu Youtube czy Spotify. Są to utwory bonusowe, dostępne jedynie na wersji fizycznej płyty.

 

Kwota 5.000 PLN pomoże nam w zrealizowaniu poniższych celów:

 

  • zakup programu, dzięki któremu wykonamy ostateczny obraz płyty, na której będą zapisane wszystkie dane ("płyta matka")
  • wykonanie pełnej szaty graficznej naszego wydawnictwa (okładka / nadruk na płytę CD / wlepki)
  • tłoczenie płyty CD + nadruk grafiki na płycie CD - nakład 500szt.
  • wykonanie opakowań płyty w formie pudełka digipack + foliowanie

 

Jeżeli uda nam się zebrać większą kwotę, niż wspomniane 5.000 PLN, to wdrożymy w życie kolejny krok, czyli realizację naszego pierwszego teledysku!

 

Jaki jest termin zakończenia projektu i realizacji nagród?

 

Otóż, niniejszy projekt zakończy się 5 października.

Niezwłocznie, po pozytywnym zakończeniu projektu, roześlemy do Was maile z podziękowaniem za wsparcie, załączając do wiadomości wybraną przez Was nagrodę, czyli będzie to pierwszy singiel pt. "W oczach śmierć" lub cała płyta "P001" w wersji MP3. Do tego oczywiście utworzymy specjalny post na funpage'u wspominając imiennie o każdym wspierającym.

 

Kolejny etap, to produkcja pozostałych nagród, czyli płyt CD, opasek silikonowych, wlepek i kubków z naszym wyjątkowym logiem.

Podejrzewamy, że powinno się to udać wykonać w październiku, więc najpóżniej w listopadzie będziemy rozsyłać do Was paczuszki z nagrodami.

 

Również w listopadzie, spotkamy się na próbie zespołu z osobami, które wsparły nasz projekt kwotą 100 PLN.

Miejsce spotkania - Kameleon Jazz Club - Kędzierzyn-Koźle.   

 

Bardzo gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszym projekcie i wsparciu naszego pomysłu.

 

Żeby jednak zainteresować wszystkich jeszcze bardziej naszą crowdfunding'ową akcją, udostępniamy Wam nasz pierwszy singiel pt. "W oczach śmierć" !!

 

 

Zapraszamy na nasz Fanpage: https://www.facebook.com/zapasc.official/

 

Zapraszamy na nasz Instagram: https://www.instagram.com/zapasc.official/

 

Kontakt: zapasc.official@gmail.com 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.10.2018 22:10