Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Castles.today

Castles.today

Świat

Stanowimy mały międzynarodowy zespół realizujących project "Castles.today". Koordynacją projektu zajmuje się jego pomysłodawca - Michał (Polska), głównymi autorami tekstów są Neyla (Неля) (Ukraina), Melisande (Mεlisaŋðε) (Malta), Ryotaro (龍太朗) (Japonia), Kinga (Polska) autorką ilustracji jest Agata (Polska), fO aspekty informatyczne dba zespół Otakoyi.com (Ukraina)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2081 PLN z 12000 PLN

68 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

17%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.09.2014.

Zamkowe Legendy

O projekcie

Zamkowe Legendy - czas na koronawirusa

Zbiórka na przygotowanie zamkowych legend, które w mają w założeniu ukraść trochę czasu społecznej kwarantanny.

Gdy zbiórka się skończy legedy będą już na profilu - Zamkowe Legendy - czas na koronawirusa. Trafią także do naszego serwisu Castles.today - na stronę www.castles.today oraz do naszej apkilacji Castles.today  . Zbiórka pozwoli rozliczyć się z ich autorami za pracę poświęconą na strorzenie legend - ich napisanie oraz tłumacznie, jeżeli nie byly pisane w języku polskim.

Oszacowaliśmy, że średni koszt powstania legend do jednego zamku to kosz około 200 PLN i na taką kwotę zakładamy zbiórkę.  Każda wielokrotność 200 PLN przełoży się na ilość zamkowych legend, które zostaną stworzone. Mamy nadzieję, że dzięki zbiórce kilka z nich uda się sfinansować.

Dajcie proszę "grosz na legendy"

 

Media o Twoim projekcie:

Wesprzyj projekt konkursu „Zamkowe Legendy”!

www.opnorgpl.host247.pl | 2014-07-10

Ciekawą propozycję na promocję historii i turystyki mają organizatorzy konkursu Zamkowe Legendy. Chcą zorganizować konkurs, w którym dzieciaki ze szkół podstawowych będą miały za zadanie opisać i zilustrować legendę związaną z dowolne wybranym zamkiem.

Zamki świata. Zobacz to!

www.zyciepabianic.pl | 2014-07-06

Pabianiczanin Tomek Szwagrzak współtworzy fantastyczny projekt, w którym poznajemy najpiękniejsze zamki świata.

Wesprzyj projekt "Zamkowe Legendy"!

zamki-gotyckie.pl | 2014-07-01

Jest to konkurs skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu całej Polski. Całe klasy zgłaszające się do konkursu będą miały za zadanie przygotowanie opisu, ilustracji legendy związanej z dowolnym zamkiem na całym świecie oraz napisać co można zyskać pracując w grupie. Internauci w głosowaniu wybiorą najciekawiej zaprezentowaną pracę. Nagrodą (na którą zbieramy fundusze) będzie 3 dniowa wycieczka dla całej klasy do wybranych zamków Szlaku Orlich Gniazd.

Wesprzyj projekt konkursu „Zamkowe Legendy”!

www.opnorgpl.host247.pl | 2014-06-30

Ciekawą propozycję na promocję historii i turystyki mają organizatorzy konkursu Zamkowe Legendy. Chcą zorganizować konkurs, w którym dzieciaki ze szkół podstawowych będą miały za zadanie opisać i zilustrować legendę związaną z dowolne wybranym zamkiem. Mamy nadzieję, że wśród tych legend pojawią się te związane z zamkami leżącymi w granicach Ojcowskiego Parku Narodowego. Nagrodą w konkursie będzie 3-dniowa wycieczka na Szlak Orlich Gniazd. Dlatego nawet jeżeli uczniowie zdecydują się na Smoka Wawelskiego, Drakulę to i tak usłyszą o Ojcowskim Parku Narodowym, a najlepsi z nich nas odwiedzą.

Czy legendy zamków Dolnego Śląska zainspirują uczestników konkursu Zamkowe Legendy?

zabytkidolnegoslaska.com.pl | 2014-06-27

Zadzwonił ostatni szkolny dzwonek. Dzieciaki kolejne dwa miesiące spędzą na wakacjach. Mamy nadzieję że część z nich poświęci choć chwilkę na zapoznanie się, a może zaprzyjaźnienie ze Śląskim zabytkiem to w dużej mierze będzie zależeć od rodziców. Naprawdę warto najmłodszych rozwijać pokazując im historię naszego regionu.

Konkurs Zamkowe Legendy

maliturysci.pl | 2014-06-26

Przed nami wakacje, czas odpoczynku, podróży. Gdy podczas wakacyjnych wojaży natkniecie się na zamki, postarajcie się aby Wasze dzieci zapamiętały legendy z nimi związane. Mogą się przydać już po wakacjach gdy ruszy konkurs Zamkowe Legendy, którego Mali Turyści zostają partnerem.

Wesprzyj projekt - Zamkowe Legendy

www.mapakultury.pl | 2014-06-26

Nie tylko dzieci lubią bajki i legendy - przemawiające do wyobraźni opowieści potrafią skłonić do nauki historii i poznania lokalnej kultury. Twórcy projektu i strony www.castle.today organizują konkurs dla uczniów szkół podstawowych z terenu całej Polski i zachęcają do wsparcia projektu poprzez portal Polak Potrafi.

Wesprzyj projekt Zamkowe Legendy | Patronat medialny

historykon.pl | 2014-06-24

Jak zachęcić dzieciaki do zapoznania się z historią? Może poprzez legendy. Właśnie taki pomysł mają organizatorzy konkursu Zamkowe Legendy. Konkurs skierowany jest do uczniów podstawówek, w którym za zadanie będą miały przygotować opis legendy związanej z dowolnie wybranym zamkiem na świecie oraz ją zilustrować.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.09.2014 18:06