Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Castles.today

Castles.today

Świat

Stanowimy mały międzynarodowy zespół realizujących project "Castles.today". Koordynacją projektu zajmuje się jego pomysłodawca - Michał (Polska), głównymi autorami tekstów są Neyla (Неля) (Ukraina), Melisande (Mεlisaŋðε) (Malta), Ryotaro (龍太朗) (Japonia), Kinga (Polska) autorką ilustracji jest Agata (Polska), fO aspekty informatyczne dba zespół Otakoyi.com (Ukraina)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

65 PLN z 200 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

32%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.04.2020.

Zamkowe Legendy - czas na koronawirusa

O projekcie

Zamkowe Legendy - czas na koronawirusa

 

Czas społecznej kwarantanny to czas spędzany inaczej. Tworzymy posty tak abyście mogli trochę czasu kwarantanny poświęcić na poznawanie legend, ale też poznanie odrobiny historii w trochę mniej konwencjonalny sposób:-} #koronawiruspolska

Zbiórka na przygotowanie zamkowych legend, które w mają w założeniu ukraść trochę czasu społecznej kwaranntany.

 

Realizacja projektu

 

Gdy zbiórka się skończy większeość leged będzie już na profilu - Zamkowe Legendy - czas na koronawirusa, Czyli projekt będzie w znacznym stopniu już zrealizowany a zrebrane środki pomogą nam rozliczyć się z kosztu przygotowania opracowań. Na bieżąco będziemy monitorować zbiórkę i dostosować ilość przygotowywanych legend, te które powstaną po zakończeniu zbiórki zostaną stworzone w przeciągu 7-10 dni.

Legendy trafią  również do naszego serwisu Castles.today - na stronę www.castles.today oraz do naszej apkilacji Castles.today

 

Koszt stworzenia opracowania Zamkowych Legend

 

Zbiórka pozwoli nam rozliczyć się z ich autorami za pracę poświęconą na strorzenie legend - ich opracowanie oraz tłumacznie, jeżeli nie byly pisane w języku polskim.

Oszacowaliśmy, że średni koszt powstania legend do jednego zamku to kwota około 200 PLN i na taką kwotę zakładamy zbiórkę.  Każda wielokrotność 200 PLN przełoży się na ilość zamkowych legend, które zostaną stworzone. Mamy nadzieję, że dzięki zbiórce kilka z nich uda się sfinansować.

 To co warte zapamiętania zebrane środki trafiają do przewodników, którzy teraz zosatją bez pracy

Dajcie proszę "grosz na legendy"

 

Nagrody w projecie - jesteśmy na etapie "kwarantanny społecznej" chcemy uruchomić projekt tu i teraz, a nie pracować na przygotowaniem nagród, wówczas ten projekt traci sens.  Nie chcemy aby koszt nagród , prowizji stanowił znaczną część zbiórki - środki mają trafić dla tych co je potrzebują - czyli dla przewodników, którzy teraz nie mają pracy.

Jeżeli chcecie od siebie coś przekazać co może zostać nagrodą w zbiórce, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje

 

Jeżeli chcecie się dowiedzieć kim jest inicjator zbiórki i dlaczego jest robiona zapradzamy do obejrzenia filmiku.

 

Kontaktujcie się z nami poprzez profil: Zamkowe Legendy - czas na koronawirusa..

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.04.2020 22:10