Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Natalia Mieśnik

Natalia Mieśnik

Gdańsk, Polska

Urodziłam się w małym miasteczku na Lubelszczyźnie w 1992 roku. Od 7 roku chodziłam do szkoły muzycznej. Gram na skrzypcach, altówce i fortepianie. Od pierwszego roku studiów przeżywam fascynację teatrem. Uważam, że nie ma nic cudowniejszego dla własnego rozwoju i poznania siebie niż stanie na scenie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7111 PLN z 6000 PLN

85 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

118%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.06.2017.

Zamek Snów- płyta z kołysankami

O projekcie

ZOSTAŃ MECENASEM KULTURY! WYDAJ Z NAMI PŁYTĘ ZAMEK SNÓW

 

Kilka słów o Zamku Snów...

Jesteśmy dwójką młodych artystów. Nasz duet nie ma nazwy więc przedstawimy się samodzielnie: Natalia Mieśnik i Paweł Pochyluk. Od kilku miesięcy wspólnie pracujemy nad płytą z kołysankami i mamy nadzieję, że niebawem dzięki Waszej pomocy bedzie można zobaczyć, a przede wszystkim ułyszeć efekty naszej pracy.

Chcielibyśmy abyście przenieśli się razem z nami do krainy Snów. Zapraszamy Was do świata baśni, sennych marzeń i niezliczonych przygód. Poznacie sędziwego króla, który od wielu lat strzeże Fontanny, której krople wody przynoszą nam sny. Posłuchajcie o Rycerzach, walkach i magicznych krainach. 

Projekt, który chcemy Wam zaprezentować to płyta ,,Zamek Snów'' z bajko-kołysankami. Postanowiliśmy opowiedzieć historię Snu. Na płycie znajdziecie kołysanki, piosenki i pioseneczki.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na kołysanki? Pragniemy by w czasie słuchania naszych utworów najmłodsi i strarsi mogli odpocząć i poddać się swoim marzeniom. Nasze utwory spełniają obie role: wyciszają, uspokajają. Jednocześnie historia, któa ukryta jest w tekstach poruszy wyobraźnie niejednego z Nas.

Dużą część pracy wykonaliśmy sami (teksty- debiut Pawła, muzyka, nagrania- studio Harry Sound Studio), ale by zrealizować miks i mastering materiału, doprowadzić do wyprodukowania i wydania płyty potrzebujemy jeszcze trochę funduszy. 

 Co znajdziecie na płycie?

 

Na płycie znajdziecie 9 utworów. Bajkową historię przeplatamy kołysankami. Historię Króla, Rycerzy oraz dzieje tytułowego Zamku przeplatamy klasyczną formą kołysanki. Założyliśmy, że kołysanki nie będą miały tytułów dlatego zobaczycie Kołysanka#1, Kołysanka#2, Kołysanka #3 oraz Kołysanka#4.  Histora, którą opowiadamy może przydarzyć się każdej nocy, każdemy z NAS. Wspierając nasz projekt stajecie się częścią tej pięknej historii. 

Fragment Kołysanki#3 Kolysanka #3 - Zamek Snów (frag.) - YouTube

 

Jak to się stało, że zaczeliśmy wspólnie tworzyć? :)

 

Nie pracujemy ze sobą długo ale pomysł na płytę z kołysankami (Natalii) od razu spodobał się Pawłowi. Nietypowy początek współpracy zaowocował pięknymi dźwiękami, fajnymi teksami i dobrą energią, która towarzyszy wszystkim działaniom dookoła płyty. 

Fragment trzech utworów: Zamczyszko, Wyruszają w świat oraz Zapada już nocy zasłona Zamek Snów - Zwiastun - YouTube

 Natalia Mieśnik

Jestem urodzoną optymistką. Zawsze się uśmiecham bo wierzę, że uśmiech przyciąga cudownych ludzi i dobre uczucia. Od małego gram na instrumentach strunowych. Od lat niezmiennie trwam przy altówce ale marzy mi się nauka gry na wiolonczeli. Dużo śpiewam! Dźwięki otaczają mnie cały czas i mam ich ciągły niedosyt. Ta płyta jest spełnieniem moich marzeń, wyzwaniem i niesamowitą przygodą.

  Paweł Pochyluk

Wierzę w to, że dobro dane innym wraca do nas ze zdwojoną siłą. Każdego dnia staram się realizować postawione cele i spełniać marzenia. Jednym z nich jest nagranie płyty, która będzie przenosiła zarówno małych jak i dużych w magiczny świat. Krainę, w której będą mogli oddać się beztroskim marzeniom. Uwielbiam niezależność, dlatego gram, śpiewam, nagrywam i robię wszystko co związane jest z produkcją muzyki w swoim własnym studio. Tworzenie jest czymś niesamowitym, dlatego tym co stworzę, chcę się dzielić z innymi. :)

Podkład muzyczny utwory Senni Rycerze Senni rycerze - Zamek Snów - YouTube

Na co przeznaczymy zebraną kwotę i dlaczego wybraliśmy Polakpotrafi? 

Chcemy zebrać 6000zł. Zebraną kwotę przeznaczymy na projekt okładki płyty, wydruki plakatów oraz wydanie 500 egzemplarzy płyt.  Premierę planujemy w lipcu 2017! 

Jeżeli uda nam się dzięki Wam uzbierać więcej:

  • 140% wydamy książeczkę z ilustracjami i teksami, którą dołaczymy do płyt
  • 180% zorganizujemy 3 koncert 

Dlaczego wybraliśmy Polak Portafi? Bo wierzymy, że rzeczywiście Polak Potrafi. Potrafi pomagać i spełniać marzenia. Jeżeli wspólnie z nami chcecie mieć egzemplarz Zamku Snów, spójrzcie jakie nagrody przygotowaliśmy :) 

Gdzie możecie nas znaleźć?

Możecie nas znaleźć na FB https://www.facebook.com/ZamekZeSnow/

Youtubie: https://facebook.com/Harrysoundstudio/  

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.06.2017 21:09