Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ZAKRĘT

ZAKRĘT

Poznań

ZAKRĘT to zespół pochodzący ze Śremu, działający na terenie Poznania. Grają swoją muzykę, śpiewają swoje słowa. Na koncertach zarażają optymizmem nawet najbardziej opornych słuchaczy, dlatego nie bez powodu zagrali już ponad 100 koncertów. Grali na dużych scenach: dniach miast, festiwali studenckich oraz zapełniali sale kameralnych klubów muzycznych. Mają na swoim koncie wiele
sukcesów takich jak emisje piosenek w rozgłośniach radiowych: krajowych (Trójka, PIK, Merkury) i zagranicznych (Velarum (UK), Szkocja.fm) w tym miejsca na listach przebojów.

Agata Jankowiak - wokal, teksty
Bartosz Żaba Zieliński - gitara, wokal, teksty
Jakub Tomczyk - bas
Michał Grześkowiak – perkusja, hang drum

Trio Dęte:
Mateusz Filoda - puzon
Waldek Wlekliński - trąbka
Bartosz Ratajczyk - trąbka

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5920 PLN z 5000 PLN

94 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

118%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.08.2014.

Trzecia płyta ZAKRĘTów !!!

O projekcie

 

Od sierpnia zeszłego roku realizujemy naszą 3 płytę !!!   Zwiastujące nowy krążek   "W drodze do szczęścia" , "Mała bomba miłości" czy "Rakietami" niektórzy z Was już znają i śpiewają z nami na koncertach i słuchają w radiach :) Z tego co zdążyliśmy zauważyć  - czekacie na więcej  a my nie możemy się doczekać kiedy usłyszycie CAŁOŚĆ !!!

Naszym celem jest zebranie brakującej nam kwoty, którą przeznaczymy na opłacenie studia i realizację części nagrań. Studio już mamy wybrane (poznańskie C2), termin ustalony (połowa sierpnia), materiał przechodzi ostatnie szlify.  

Jak śpiewamy w piosence "Staraj się nie wędrować sam, z kompanią w drodze będzie raźniej" potrzebujemy WASZEGO WSPARCIA !!!

 

                       

 

 

Pochodzimy ze Śremu, działamy na terenie Poznania. Do tej pory wydaliśmy własnym sumptem dwa długograje "Lubię" i "Na granicy fałszu". Obie płyty do przesłuchania na naszym JuTubie http://www.youtube.com/user/Zakretband

Na pierwszych produkcjach działaliśmy jako kwartet w składzie:

Znani jesteśmy z tego, że co płytę pokazujemy się z innej artystycznej strony.                 Na trzeci krążek dołączyli do nas młodzi, zdolni, nienadęci DĘCI !!! :) 

 

Zainwestowaliśmy już sporo w nowy materiał i jeszcze inwestować chcemy i będziemy z nadzieją, że pieniądze nie znikną nam z konta.. co niestety miało miejsce. Pomyśleliśmy, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i że Polak Potrafi !!!  

Uzbierane pieniądze: 5000zł ( "kropla w Warcie naszych potrzeb" ) przeznaczymy na:

  • opłacenie wynajęcia studia
  • realizację części nagrań (nagranie + miksy)

 

Naszym celem jest realizacja nagrań a nie wydanie płyty - dlatego też jako nagrodę mamy dla Was jej pełną wersję cyfrową w limitowanej edycji, w specjalnej cenie :)    

Jak już wspominaliśmy mamy dla Was całą serię ciekawych, jedynych w swoim rodzaju nagród !!! Oto niektóre z nich:

Wypad na ryby z Żabą i Yankesem

 Intensywna nauka języka (angielski, hiszpański) z Michałem 

Marynarka Kosmicznego Jeźdźca z klipu "Będziesz moim doplaczem"  - jedyny egzemplarz w kosmosie !!!

 

Istnieje możliwość, że wspomożecie nas kwotą większą niż ustawa przewiduje, co w pierwszej kolejności niezmiernie nas ucieszy, bo będziemy mogli spokojniej podejść do realizacji:

  • oprawy graficznej płyty
  • produkcji kolejnego klipu

 

W drugiej kolejności spowoduje to dodanie jeszcze bardziej                                 SUPER ATRAKCYJNYCH  NAGRÓD  dla  WAS !!! 

Pokrótce:

Przekroczymy 7000zł - realizujemy dodatkowo oprawę graficzną płyty

NAGRODA - ????????????  niespodzianka :)

 

Przekroczymy 10000zł - produkujemy kolejny klip 

NAGRODA - możliwość wystąpienia w klipie razem z nami !!!

 

a to jeszcze NIE WSZYSTKO :)

Media o Twoim projekcie:

Zrzuć się na płyty Marka Jakubowicza i grupy Zakręt

poznan.naszemiasto.pl | 2014-07-08

Muzycy z Poznania - Marek Jakubowicz i grupa Zakręt - zbierają na nagranie płyt przy pomocy coraz popularniejszego crowdfundingu.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.08.2014 18:06