Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Musiel

Łukasz Musiel

Zamość

Nasz zespół pomaga przedsiębiorcom w pozyskiwaniu klientów, otwieraniu ich własnych biznesów online oraz szeroko pojętym marketingiem.

Naszym celem jest zapewnienie dostępu do darmowej edukacji biznesowej jak największej liczbie młodych osób, które mają predyspozycje oraz aspiracje, aby stać się przedsiębiorcami, a nie stać ich na dostęp do profesjonalnej wiedzy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

171 PLN z 162000 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 19.10.2020.

Zainwestuj w przyszłość polskiej młodzieży !!

O projekcie

Twórcą projektu jest Polski StartUp Globergy Profesional Marketing, który pomógł w trakcie pandemi Polskim przedsiębiorcom otworzyć ich własne biznesy online.

 


Naszym celem zbiórki jest zapewnienie dostepu do darmowej edukacji biznesowej online, jak najwiekszej liczbie młodych osób, które mają predyspozycje oraz aspiracje, aby stać się przedsiębiorcami, a nie stać ich na dostęp do profesionalnej wiedzy - dlatego właśnie zorganizowaliśmy zbiórkę, by pomóc młodzieży dołączyć do  Globergy Business Collage, który rusza już w 19 Października 2020 r.

Jesteśmy praktykami biznesu oraz we współpracą z innymi przedsiębiorcami wspólnie nauczymy młodzież i pomożemy im wyrwać się z utartego schematu. Przeszkolimy, zmotywujemy oraz przypilnujemy każdą osobę podczas jej drogi do celu.

 

Globergy Business College będzie idealnym ekosystemem tworzenia nowych biznesów realizowanych przez polską młodzież. Adepci stworzą wizje swojego przedsiębiorstwa oraz nauczą się od A do Z jak założyc, prowadzić i rozwijać swój biznes. 

 

Najważmiejsi są dla nas uczniowie, więć edukacja będzie odpowiednio dopasowana do każdej osoby oraz nad każdym z nich będzie czuwać jego indywidualny opiekun projektu. 

 

Ponadto już od pierwszego dnia oprócz samej nauki dostaną możliwość stworzenia swojego źródła dochodu, na podstawie współpracy z Globergy Business College oraz bycia udziałowcami i twórcami miedzynarodowych podprojektów. 

 

Globergy Business College powstaje juz 19 października 2020 roku. Na naszej liście oczekujących mamy już kilkadziesiąt osób, niestety cześć z nich nie może sobie pozwolić na udział w naszym College'u ze wsględów finansowych. 

Do tego czasu chcemy uzbierać jak najwięcej środków, aby pomóc jak największej liczbie młodych Polaków, by mogli dołaczyć do College'u i zrealizować swoje marzenia. Koszt edukacji nowej osoby jestesmy w stanie zamknać w kwocie 2000 złotych, dlatego im więcej  środków pozyskamy, tym wiekszej liczbie młodych osób damy szansę zaistnieć na rynku międzynarodowym. Celem naszym jest uzbieranie 162 tysiący złotych by pomóc 81 osobom, oczekujących na naszej liście.

 

Wiemy, że wiele osób, w tym również my, nie miało takiej szansy w młodości, dlatego uważamy, że polska młodzież na to zasługuje, więc zainwestuj w nią !! 

 

Nagrody tj. Vouchery są do wykorzystania od razu od momentu inwestycji !! 

 

Po odbiór nagród i więcej informacji, zapraszamy na: 
https://www.facebook.com/Globergy-103359844757439

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 19.10.2020 22:10