Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

STRZELEC CHODÓW

STRZELEC CHODÓW

Siedlce

GLKS Strzelec Chodów. Jesteśmy klubem sportowym działającym w formie stowarzyszenia. Funkcjonujemy w Polsce, w województwie Mazowieckim w okolicy miasta Siedlce. Obecnie nasza drużyna piłkarska gra w B-klasie w OZPN Siedlce.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

448 PLN z 4200 PLN

16 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

10%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 15.03.2019.

Zagrajmy na wiosnę! GLKS Strzelec Chodów

O projekcie

PROSIMY O POMOC!!!

Jesteśmy funkcjonującą od końca lipca 2018 drużyną piłkarską. Zbieramy pieniądze na rozegranie 6 meczy podczas których będziemy gospodarzami podczas rundy wiosennej Siedleckiej B Klasy. Koszt jednego meczu to: 300zł za wynajem boiska, 334zł za wynajem sędziów i dodatkowo 80zł za wynajęcie pomocy medycznej daje to 714zł jako koszt jednego meczu, a  co za tym idzie na rozegranie 6 spotkań potrzebujemy 4284zł. Rudnę jesienną przetrwaliśmy finasowo dzięki składkom członków drużyny i wpłat od przyjaciół drużnyny, jednak na ten moment te pokłady finansowe się już wyczerpały i nie możemy we własnym zakresie uzbierać na wszystkie wydatki. Dlatego właśnie serecznie prosimy o wpłaty które pomogą nam rozegrać rudnę wiosenną i dograć sezon 2018/2019 do końca.

O NAS

GLKS Strzelec Chodów jest to klub sportowy działający w formie stowarzyszenia. Istniejemy od końca lipca 2018 roku, funkcjonujemy w Polsce, w województwie Mazowieckim w okolicy miasta Siedlce. Nasz klub jest swego rodzaju kontynuacją tradycji piłkarskiej we wsi Chodów. Do końca XX w. w naszej wsi działał Zryw Chodów, który grał w 4 lidze, zaś w latach 2005-2009 funkcjonował LKS Strzelec Chodów. P Obecnie nasza drużyna piłkarska gra w B Klasie OZPN Siedlce i po połowie sezonu zajmuje wysoką 4 pozycję (http://www.90minut.pl/liga/1/liga10055.html). Naszym tegorocznym celem jest awans do A Klasy, czego z waszą pomocą jesteśmy w stanie dokonać. Jesteśmy szeroką grupą znajomych której pasją jest piłka nożna, znamy się od lat i nasi zawodnicy wielokrotnie rozgrywali ze sobą mecze na poziomie amatorskim. Największą gwiazdą naszej drużyny jest Patryk Ciulak (były zawodnik Pogoni Siedlce), a trenerem Michał Artych (były trener Victorii Kałuszyn). Wspiera nas również kapelan Cracovii Kraków Ks. Patryk Bombiak. Klub powstał w wyniku niespodziewanego zwolnienia się miejsca w B Klasie naszego okręgu tuż przed rozpoczęciem sezonu 2018/2019, dlatego GLKS Strzelec Chodów został założony bardzo spontanicznie, wszystko organizowaliśmy na ostatnią chwilę. 

Link do naszego profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/strzelecchodowofficial/

SYTUACJA FINANSOWA

Nasza sytuacja finansowa nie jest łatwa. Od razu po założeniu klubu zwróciliśmy się o pomoc do Gminy Siedlce. Niestety nasza gmina w 2018 nie mogła nam pomóc z tego względu, iż w tamtym momencie wykorzystała już środki na cele sportowe. Jedyne co nam mogła zaoferować to użyczanie busa gminnego do transportu zawodników na mecze wyjazdowe. W 2019 roku Gmina Siedlce ma zakupić Nam komplety stroi meczowych oraz sprzęt piłkarski, ponieważ na ten moment nie posiadamy własnych, tylko korzystamy ze stroi i sprzętu pożyczonego od znajomego jednego z zawodników. Gmina również w roku 2019 ma wyremontować boisko w Chodowie jak i całą infrastrukturę dookoła niego. Sytuacja z boiskiem wygląda tak, iż zostało stworzone w latach 80 XX w. na potrzeby zrywu Chodów, w latach 90 została wybudowana została również szatnia. Niestety przez lata braku funkcjonowania boisko jak i wszystko dookoła zostało zniszczone przez wandalizm oraz przez czas i na ten moment nie nadaje się do użytku, dlatego by dopuszczono Nas do rozgrywek musielismy wynając boisko. Najkorzystniejsze było wynajęcie boiska w Krzymoszach w gminie Mordy (21 kilometrów od Chodowa). Cena wynajęcia samego boiska na jeden mecz to 300zl co jest dla nas dużym obciążeniem finansowym. Doliczając do tego inne koszta to same mecze w tej rudzie w których jesteśmy gospodarzami spotkań kosztują nas ponad 4 tysiące złotych. Jest jeszcze wiele innych opłat które musimy uiszczać by fukcjonować. Początkowo radzilismy sobie finansowo co opisałem na początku, jednak na ten moment tamte źródła nie są wystarczające i musimy prosić Was o pomoc tutaj. Stabilność finansowa jest nam potrzebna, po to aby skupić się na ciężkich treningach, meczach i osiągnięciu celu czyli awansu do A Klasy, bez zmartwień czy wystarczy nam gotówki na kolejne spotkania. Jesteśmy organizacją non profit i żaden z zawodników, członków zarządu, ani trener nie ma korzyści majątkowych z działalności w klubie.

KAPITAŁ LUDZKI

Jedyne czym dysponujemy na ten moment to doskonały kapitał ludzki. Mamy możliwość współpracy z trenerem który na wysokim poziomie przygotowuje drużynę do rozgrywek. Na ten moment mamy 25 uprawionych do gry zawodników grających na wysokim poziomie i posiadających duży zapał do gry. Poza tym drużynę wpiera coraz to licznejsza grupa kibiców która dopinguje ją podczas każdego meczu. Link do kanału YouTube jednego z naszych fanów który zajął się robieniem skrótów naszych meczy: https://www.youtube.com/channel/UCOq2As-bld2LEDt-NEUrNQg . Lokalne media od chwil powstania GLKS-u są zainteresowane naszą działanością: http://sportsiedlce.pl/2018/08/08/w-regionie-strzelec-chodow-wraca-do-gry-zagra-w-klasie-b/ . Zaś tutaj fotorelacja z jednego z naszych meczy w rudzie jesiennej: http://sportsiedlce.pl/2018/10/21/w-regionie-strzelec-zgasil-iskre-fotogaleria/ .

PODSUMOWANIE

Powyższy teskt miał na celu przybliżenie Wam kim jesteśmy, czym się zajmujemy oraz jakie problemy nam towarzyszą. Chcemy pokazać czym jest duch drużyny i że łatwo się nie poddajemy, dlatego prosimy o Wasze wsparcie. W przypadku zebrania kwoty większej niż zakładana pieniądze zostaną przeznaczone na inne wydatki klubu w tym, lub przyszłym sezonie. Przewidziane nagrody w projekcie będą możliwe do realizacji podczas rudny wiosennej (od  6 kwietnia do 16 czerwca 2019), z wyjątkiem nagordy w postaci opublikowania postu na naszym fan page na Facebooku, tą nagrodę relizujemy od ręki, po wcześniejszym kontakcie z darczyńcą i ustaleniem treści postu. W sprawie nagród prosimy o kontakt poprzez nasz profil na Facebooku do którego link znajduje się powyżej.Każda złotówka jest dla Nas na wagę złota, więc nawet najniższe wpłaty będą Nas cieszyły. PROSIMY O POMOC!

 

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 15.03.2019 22:10