Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

STRZELEC CHODÓW

STRZELEC CHODÓW

Siedlce

GLKS Strzelec Chodów. Jesteśmy klubem sportowym działającym w formie stowarzyszenia. Funkcjonujemy w Polsce, w województwie Mazowieckim w okolicy miasta Siedlce. Obecnie nasza drużyna piłkarska gra w B-klasie w OZPN Siedlce.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

448 PLN z 4200 PLN

16 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 15.03.2019 22:10

Zagrajmy na wiosnę! GLKS Strzelec Chodów

O projekcie

PROSIMY O POMOC!!!

Jesteśmy funkcjonującą od końca lipca 2018 drużyną piłkarską. Zbieramy pieniądze na rozegranie 6 meczy podczas których będziemy gospodarzami podczas rundy wiosennej Siedleckiej B Klasy. Koszt jednego meczu to: 300zł za wynajem boiska, 334zł za wynajem sędziów i dodatkowo 80zł za wynajęcie pomocy medycznej daje to 714zł jako koszt jednego meczu, a  co za tym idzie na rozegranie 6 spotkań potrzebujemy 4284zł. Rudnę jesienną przetrwaliśmy finasowo dzięki składkom członków drużyny i wpłat od przyjaciół drużnyny, jednak na ten moment te pokłady finansowe się już wyczerpały i nie możemy we własnym zakresie uzbierać na wszystkie wydatki. Dlatego właśnie serecznie prosimy o wpłaty które pomogą nam rozegrać rudnę wiosenną i dograć sezon 2018/2019 do końca.

O NAS

GLKS Strzelec Chodów jest to klub sportowy działający w formie stowarzyszenia. Istniejemy od końca lipca 2018 roku, funkcjonujemy w Polsce, w województwie Mazowieckim w okolicy miasta Siedlce. Nasz klub jest swego rodzaju kontynuacją tradycji piłkarskiej we wsi Chodów. Do końca XX w. w naszej wsi działał Zryw Chodów, który grał w 4 lidze, zaś w latach 2005-2009 funkcjonował LKS Strzelec Chodów. P Obecnie nasza drużyna piłkarska gra w B Klasie OZPN Siedlce i po połowie sezonu zajmuje wysoką 4 pozycję (http://www.90minut.pl/liga/1/liga10055.html). Naszym tegorocznym celem jest awans do A Klasy, czego z waszą pomocą jesteśmy w stanie dokonać. Jesteśmy szeroką grupą znajomych której pasją jest piłka nożna, znamy się od lat i nasi zawodnicy wielokrotnie rozgrywali ze sobą mecze na poziomie amatorskim. Największą gwiazdą naszej drużyny jest Patryk Ciulak (były zawodnik Pogoni Siedlce), a trenerem Michał Artych (były trener Victorii Kałuszyn). Wspiera nas również kapelan Cracovii Kraków Ks. Patryk Bombiak. Klub powstał w wyniku niespodziewanego zwolnienia się miejsca w B Klasie naszego okręgu tuż przed rozpoczęciem sezonu 2018/2019, dlatego GLKS Strzelec Chodów został założony bardzo spontanicznie, wszystko organizowaliśmy na ostatnią chwilę. 

Link do naszego profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/strzelecchodowofficial/

SYTUACJA FINANSOWA

Nasza sytuacja finansowa nie jest łatwa. Od razu po założeniu klubu zwróciliśmy się o pomoc do Gminy Siedlce. Niestety nasza gmina w 2018 nie mogła nam pomóc z tego względu, iż w tamtym momencie wykorzystała już środki na cele sportowe. Jedyne co nam mogła zaoferować to użyczanie busa gminnego do transportu zawodników na mecze wyjazdowe. W 2019 roku Gmina Siedlce ma zakupić Nam komplety stroi meczowych oraz sprzęt piłkarski, ponieważ na ten moment nie posiadamy własnych, tylko korzystamy ze stroi i sprzętu pożyczonego od znajomego jednego z zawodników. Gmina również w roku 2019 ma wyremontować boisko w Chodowie jak i całą infrastrukturę dookoła niego. Sytuacja z boiskiem wygląda tak, iż zostało stworzone w latach 80 XX w. na potrzeby zrywu Chodów, w latach 90 została wybudowana została również szatnia. Niestety przez lata braku funkcjonowania boisko jak i wszystko dookoła zostało zniszczone przez wandalizm oraz przez czas i na ten moment nie nadaje się do użytku, dlatego by dopuszczono Nas do rozgrywek musielismy wynając boisko. Najkorzystniejsze było wynajęcie boiska w Krzymoszach w gminie Mordy (21 kilometrów od Chodowa). Cena wynajęcia samego boiska na jeden mecz to 300zl co jest dla nas dużym obciążeniem finansowym. Doliczając do tego inne koszta to same mecze w tej rudzie w których jesteśmy gospodarzami spotkań kosztują nas ponad 4 tysiące złotych. Jest jeszcze wiele innych opłat które musimy uiszczać by fukcjonować. Początkowo radzilismy sobie finansowo co opisałem na początku, jednak na ten moment tamte źródła nie są wystarczające i musimy prosić Was o pomoc tutaj. Stabilność finansowa jest nam potrzebna, po to aby skupić się na ciężkich treningach, meczach i osiągnięciu celu czyli awansu do A Klasy, bez zmartwień czy wystarczy nam gotówki na kolejne spotkania. Jesteśmy organizacją non profit i żaden z zawodników, członków zarządu, ani trener nie ma korzyści majątkowych z działalności w klubie.

KAPITAŁ LUDZKI

Jedyne czym dysponujemy na ten moment to doskonały kapitał ludzki. Mamy możliwość współpracy z trenerem który na wysokim poziomie przygotowuje drużynę do rozgrywek. Na ten moment mamy 25 uprawionych do gry zawodników grających na wysokim poziomie i posiadających duży zapał do gry. Poza tym drużynę wpiera coraz to licznejsza grupa kibiców która dopinguje ją podczas każdego meczu. Link do kanału YouTube jednego z naszych fanów który zajął się robieniem skrótów naszych meczy: https://www.youtube.com/channel/UCOq2As-bld2LEDt-NEUrNQg . Lokalne media od chwil powstania GLKS-u są zainteresowane naszą działanością: http://sportsiedlce.pl/2018/08/08/w-regionie-strzelec-chodow-wraca-do-gry-zagra-w-klasie-b/ . Zaś tutaj fotorelacja z jednego z naszych meczy w rudzie jesiennej: http://sportsiedlce.pl/2018/10/21/w-regionie-strzelec-zgasil-iskre-fotogaleria/ .

PODSUMOWANIE

Powyższy teskt miał na celu przybliżenie Wam kim jesteśmy, czym się zajmujemy oraz jakie problemy nam towarzyszą. Chcemy pokazać czym jest duch drużyny i że łatwo się nie poddajemy, dlatego prosimy o Wasze wsparcie. W przypadku zebrania kwoty większej niż zakładana pieniądze zostaną przeznaczone na inne wydatki klubu w tym, lub przyszłym sezonie. Przewidziane nagrody w projekcie będą możliwe do realizacji podczas rudny wiosennej (od  6 kwietnia do 16 czerwca 2019), z wyjątkiem nagordy w postaci opublikowania postu na naszym fan page na Facebooku, tą nagrodę relizujemy od ręki, po wcześniejszym kontakcie z darczyńcą i ustaleniem treści postu. W sprawie nagród prosimy o kontakt poprzez nasz profil na Facebooku do którego link znajduje się powyżej.Każda złotówka jest dla Nas na wagę złota, więc nawet najniższe wpłaty będą Nas cieszyły. PROSIMY O POMOC!