Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Teatr Tańca Ego Vu

Teatr Tańca Ego Vu

Gryfino

Zespół powstał we wrześniu 1991 r. i przez 20 lat działał jako Teatr Tańca Współczesnego Vogue. W 2011 r. grupa zmieniła nazwę na Ego Vu. Jest to grupa pracująca nad własnym, rozpoznawalnym już językiem scenicznym. Zespół jest jedynym poważnym animatorem środowiska tanecznego i wizytówką taneczną województwa zachodniopolskiego i znany jest publiczności tanecznej i teatralnej w całym kraju.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

830 PLN z 1234 PLN

17 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

67%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.12.2013.

Z(L)OT, CZYLI ...

O projekcie

 

 

ZACHODNIOPOMORSKA OFFENSYWA TEATRALNA
W GRYFINIE!


Zwracamy się do Państwa z propozycją współtworzenia II Zlotu Zachodniopomorskiej OFFensywy Teatralnej, który odbędzie się
w Gryfinie w dniach  27 – 28 grudnia 2013 roku na scenie Gryfińskiego Domu Kultury.

II Zlot Zachodniopomorskiej Offensywy Teatralnej  to wspólna inicjatywa jedenastu niezależnych grup teatralnych działających na terenie województwa Zachodniomoporskiego.  Organizowany raz
w roku Zlot ma charakter mini-festiwalu, stanowiący forum wymiany praktyk i doświadczeń,  promocji twórczości, służy rozwojowi umiejętności i świadomości artystycznej uczestników,  jest także promocją teatru otwartego jako miejsce alternatywne dla teatrów instytucjonalnych.

W ramach Zlotu w Gryfinie planowane są m.in.: prezentacje spektakli, dyskusje, warsztaty i różne wydarzenia towarzyszące. Głównymi organizatorami  gryfińskiego Zlotu jest Teatr na Chwilę, Teatr tańca Ego Vu oraz Teatr 6 i Pół.

Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa pomocy i zaangażowaniu
II Zlot Zachodniopomorskiej OFFensywy Teatralnej będzie niezapomnianym przeżyciem dla uczestników imprezy oraz mieszkańców Gryfina.

 

 

 Teatr Na Chwilę

 

Teatr Tańca Ego Vu

Teatr 6 i Pół

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.12.2013 18:06