Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotr Pierściński

Piotr Pierściński

Kielce, Poland

Witaj. Mam na imię Piotr. Moją naturą jest tworzenie. Jeżeli już za coś się zabiorę staram się doprowadzać to do perfekcji. Swoją przygodę rozpoczynałem od projektowania z kartonu wypasionych statków kosmicznych. Potem był czas na grafikę komputerową, programowanie i tworzenie witryn internetowych. Pomiędzy tworzeniem rzeczy fizycznych a grafiką komponuję także muzykę elektroniczną. Technika dentystyczna daje możliwości tworzenia oraz przekształcania materii w sposób bardzo plastyczny i właśnie z tą dziedziną świata nauki związałem się zawodowo.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu
Oczekujący

0 PLN z 95000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.07.2014.

Zabawka kreatywna Magiczne Fafroszki

O projekcie

Mój projekt dedykuję wszystkim, których łączy wspólna cecha -
ciekawość świata i uwielbienie dla eksperymentów.

Przedstawiam Wam prototyp bajecznie magicznej zabawki dla małych i dużych. Jest kolorowa, fascynująca i do tego kreatywna!

to wielofunkcyjny produkt o wielu zastosowaniach:

Zabawka
Zestaw Sztuk Magicznych
Pomoc dydaktyczna
Układanka

Odstresowywacz
Gadżet reklamowy

Celem mojego projektu jest zebranie pieniędzy na zorganizowanie i produkcję - pierwszej wstępnej partii prezentowanej tu zabawki. Dlatego gorąco proszę Was o wsparcie, aby zabawka trafiła w Wasze ręce i wszystkich ślicznie uśmiechniętych dzieciaczków. Wspierający otrzymają całkiem konkretne i wyjątkowe nagrody - tą wspaniałą zabawkę lub SZEŚCIOPAK -komplecik zabawek we wszystkich wersjach kolorystycznych, a także wiele dodatkowych nagród (patrz nagrody). Wspierający mogą uczestniczyć w procesie ulepszania samej zabawki i nagród biorąc udział w dwóch konkursach opisanych w treści projektu, do czego serdecznie zachęcam.

Wszyscy uczestnicy tego przedsięwzięcia będą mogli poznać drogę jaką należy przebyć aby taką produkcję zrealizować. Każde wsparcie przybliży nas do celu - damy radość dzieciom i wszystkim, którzy będą w tym projekcie uczestniczyć. Produkcję chcę zrealizować w Polsce, wybrane etapy końcowe nie wymagające profesjonalnych maszyn, jak składanie elementów zabawki i inne, wykonam we własnym zakresie. Jeżeli wśród was Wspierających jest osoba, która podobnie jak ja zauważa drzemiący i gigantyczny potencjał tej zabawki, uprzejmie proszę o kontakt ze mną, wsparcie pieniądzem lub każdą inną formę pomocy przy projekcie. To od Was zależy czy wyprodukujemy niewielką ilość czy taką, że o zabawce i o Wspierających będzie głośno w mediach - tak czy owak, gdy projekt dojdzie do skutku spełni się moje od dawna rozwijane marzenie przedstawione w tym projekcie.

          Do powstania "Magicznych Fafroszków" zainspirowały mnie dzieci, które kochają zabawę ciekawymi rzeczami i wszelkie eksperymenty. Na ich prośbę postanowiłem zamknąć pewien fizyczny eksperyment z magnesami i opiłkami żelaza, w formie tak atrakcyjnej jak tylko można. Tak wykonane różnokolorowe prototypy dałem im do zabawy, a w zamian otrzymałem szokującą informację - dzieci ją po prostu uwielbiają!.  Następnie pokazałem zabawkę nastolatkom i dorosłym. We wszystkich przypadkach nie mogłem już odzyskać z powrotem moich prototypów, szczęśliwi testerzy nie chcieli się już z nimi rozstać.

Projekt zabawki "Magiczne Fafroszki" istnieje już dwa lata. W tym czasie zaprojektowałem i wykonałem bardzo wiele elementów, które tworzą nie tylko samą zabawkę ale także środowisko - ekosystem marketingowy, w którym ta zabawka ma być prezentowana. Prototyp zabawki wygląda jak gotowy produkt rynkowy i można go pokazywać i testować w praktyce, oczywiście na poziomie przedprodukcyjnym. Zabawka prezentuje się i działa zgodnie z oczekiwaniami wymyślonymi na początku, a także  poprawionymi w trakcie niezliczonych jej testów.

Zabawka "Magiczne Fafroszki" składa się z dwóch części:

PUDEŁECZKO

jest to zamknięte hermetycznie, przezroczyste okrągłe pudełeczko, niewielkiej wysokości i o denku wykonanym z mlecznej plexi. W środku jest kolorowa sypka mieszanina kilku substancji, w tym znajdują się opiłki żelaza. W świetle dziennym szczególnie w słońcu zawartość błyszczy i pięknie opalizuje tak jak śnieg na mrozie.

RÓŻDŻKA
jest to pałeczka z zaokrąglonymi końcówkami, na jej końcach umieszczone są silne magnesy służące do poruszania mieszaniną znajdującą się we wnętrzu pudełeczka. Końcówki magicznej różdżki są zaokrąglone tak aby bezpiecznie mogły nią się posługiwać nawet małe dzieciaki - nie włoży się jej do nosa, ucha, nie urazi oka. 

Podczas tworzenia tej zabawki testowałem różne składy chemiczne kolorowej zawartości pudełeczka tak, aby otrzymać najpiękniejszy wygląd z możliwych i najlepszą interakcję z Różdżką. Wielokrotnym testom poddana była sama Różdżka magnetyczna, aż otrzymałem właściwą siłę oddziaływania z zawartością pudełeczka gwarantującą najlepszą zabawę. Potem skupiłem się nad bezpieczeństwem użytkowania tej zabawki. Kształt samej różdżki jak i pudełeczka został tak dobrany, aby używając ich dzieci były w pełni bezpieczne. W ten sposób osiągnąłem zgodność z surowymi przepisami o zabawkach, w szczególności magnetycznych. Produkt przeznaczony jest dla wszystkich od lat 3 wzwyż.

Weź do ręki pudełeczko, ustaw poziomo i wstrząśnij aby pomieszać kolorowy piasek. Teraz zbliż Różdżkę na odległość około 1 cm od pudełeczka a Twoim oczom ukaże się niesamowity widok - wewnątrz pudełeczka zaczną się dziać prawdziwe czary - coś w środku się śmiesznie poruszyło, z chaosu wyłania się porządek, czarne drobinki tańczą tak jak im Różdżka każe, można nimi coś narysować, można je układać we wzory, ojej! tu jest jakaś zaskakująca interakcja w środku zabawki? tak to Twoje pierwsze nowe odkrycie, baw się dalej a takich odkryć będzie więcej. Przeprowadzaj doświadczenia fizyczne na Fafroszkach, czekają Cię długie, przyjemne i bardzo ciekawe chwile zaskoczenia, gdy coś co powinno być oczywiste wcale takie nie jest!.


Sposoby poruszania różdżką:

 • bez dotykania ścianek dookoła całego pudełeczka
  to najlepsze czarowanie tak jak robi to wróżka lub magik
 • z dotykaniem wodząc po powierzchni pudełeczka lub pod spodem
 • poziomo położoną różdżką w stosunku do powierzchni pudełka.

Dzięki połączonym siłom grawitacji, magnetyzmu, elektrostatyki i tarcia istnieje wiele możliwości kreacji obrazków z kolorowej mieszaniny wewnątrz pudełeczka. Zdziwisz się jak wiele wzorów można wykreować, podglądając przy tym niewidzialną siłę pól magnetycznych, dlatego motywem przewodnim zabawki jest Wróżka ze swoją magiczną różdżką. Niektóre wzory są bardzo trudne do ułożenia, wymagają odkrycia pewnych zasad oddziaływania różdżki na proszek, co następuje dopiero po przeprowadzeniu wielu eksperymentów, mnóstwo przy tym fajnej zabawy. Poniżej przedstawiam kilka wybranych wzorów możliwych do ułożenia:

A dlaczego MARS? otóż w wersji kolorystycznej z czerwoną zawartością pudełeczka sypka substancja jest magicznym marsjańskim piaskiem, który został sprowadzony przez widocznych tu Marsjan z ich rodzimej planety i zamknięty w zabawce. Inne wersje kolorystyczne mają inną koncepcję planetarną np. żółty to magiczny piasek z Saturna a niebieski z Wenus itd.

 

Na powyższym zdjęciu widzicie osiem wersji kolorystycznych, wszystkie były testowane w użytkowaniu i wszystkie bardzo się podobają. Dla celów projektu przewiduję jednak wykorzystanie sześciu kolorów. Ale to oczywiście Wspierający zadecydują, jakie kolory będą kontynuowane - piszcie pytajcie, podpowiadajcie, dodajcie do tego swoje pomysły a zabawka stanie się dzięki Wam jeszcze bardziej atrakcyjna. Jeżeli uda się uzbierać kwotę przewidywaną to ta zabawka trafi w Wasze ręce i może być taka jaką sobie wymarzyliście.

Przygotowane mam już prototypy wszystkich elementów składowych zabawki, które utworzą z niej produkt rynkowy. Zabawka ta musi być bezpieczna i pod tym kątem jest opracowana. Tylko produkcja w profesjonalnym trybie zapewni nam docelową jakość i właściwe bezpieczeństwo dlatego uzgodniłem z profesjonalistami następujące kwestie:

 • technologię produkcji pudełeczka i różdżki
 • technologię składania całej zabawki i jej różnych wersji
 • wykroje na otwierany blister z folii PET do opakowania zabawki
 • grafikę na dwustronną etykietę zabawki wkładaną do tego blistra
 • grafikę i wykrój organizatora zbiorczego dla 15 szt zabawki - display POS
 • wykrój opakowania zbiorczego na display POS z 15 zabawkami
 • jest pozytywna ocena bezpieczeństwa chemicznego składowych zabawki
 • oraz dziesiątki innych drobiazgów składających się na całość projektu

 

 

Opakowanie jednostkowe zaprojektowałem dokładnie pod kształty pudełeczka i różdżki, jest dopracowane i sprawdzone w działaniu. Zabawka i etykieta są zamykane wewnątrz blistra na zatrzaski. Blister można zawiesić na wieszaku w sklepie lub wstawić do specjalnego organizera, który prezentuję poniżej. Materiał na blister to przezroczysta folia PET (politereftalan etylenu) popularna w opakowaniach zabawek. Obły kształt i zaokrąglone narożniki też mają znaczenie ze względów bezpieczeństwa użykowania produktu jako całości.

Na powyższym zdjęciu przedstawiam atrakcyjne wizualnie opakowanie zbiorcze. Jest to display Point Of Sale (POS) na 15 sztuk blistrów jednostkowych z zabawką. Potraktowałem go jako bardzo ważny element dla marketingu bezpośredniego tej zabawki i stworzyłem mocne, ładne i dobrze dopasowane pudełko, które elegancko prezentuje produkt, a dodatkowo niejako automatycznie zachęca do umieszczenia go w widocznym miejscu, z dużą korzyścią dla naszej zabawki. Okrągły element reklamowy - "lizak" ściąga wzrok na zabawkę z daleka. Dla sponsorów produktu, którzy przekażą większe wsparcie (patrz nagrody) przewidziałem miejsca do druku logo lub tekstu pod ich własne komercyjne wykorzystanie:

 • na powyższym displayu POS na jego ściankach, "lizaku",
 • na etykiecie opakowania każdego egzemplarza zabawki,
 • oraz na każdej pojedyńczej zabawce (na pudełeczku lub różdżce)

Mam także pomysł na jednoczesną prezentację wszystkich wersji kolorystycznych zabawki. Obok displaya POS powinien znajdować się cały zestaw Magicznych Fafroszków w 6 kolorach plus Różdżka do testów, wykonanie takich zestawów będzie możliwe dopiero po przekroczeniu kolejnych progów dlatego gorąco proszę o wsparcie aby stało się to możliwe. 


 

Opakowanie transportowe małe

Jest to dopasowane wymiarowo pudełko transportowe zbiorcze wykonane z tekturki falistej, do którego wchodzi jeden display Point Of Sale z 15 opakowaniami jednostkowymi zabawki plus lizak reklamowy, lub po prostu 15 sztuk blistrów luzem bez displaya. 

Na opakowaniu umieszczamy kolorową nalepkę z wizerunkiem produktu, aby łatwiej można było go odszukać w magazynie.

 

 Pytania, uwagi, pomysły wyślij na -  piotr@MagiczneFafroszki.pl

W powyższej tabelce znajdziecie graficzny podział nagród w zależności od wybranej kwoty wsparcia. Przygotowałem dla Was wiele cennych i konkretnych nagród, mam nadzieję, że każdy znajdzie coś fajnego dla siebie. Gorąco proszę o wsparcie dla mojego projektu, możecie wybrać jedną lub wiele opcji, możecie też skorzystać z dwóch konkursów, które opisałem w części KONKURSY, serdecznie zapraszam - tam są też wartościowe nagrody.

 


NAGRODA 
NR0 
(PRÓG)
Zabawka Magiczne Fafroszki 
1 szt. opakowanie jednostkowe - blister,
KOLOR PRZYPADKOWY,
Wysyłka Pocztą Polską.

Ten element puli nagród dostępny będzie tylko po przekroczeniu pierwszego progu.

 

 

 

NAGRODA NR1
Zabawka Magiczne Fafroszki
1 szt. opakowanie jednostkowe - blister,
KOLOR PRZYPADKOWY,
Wysyłka Pocztą Polską.

NAGRODA NR2
Zabawka Magiczne Fafroszki
1 szt. opakowanie jednostkowe - blister,
KOLOR WYBRANY przez Wspierającego,
Wysyłka Pocztą Polską.

 NAGRODA NR3 
(PRÓG)
Zabawka Magiczne Fafroszki
6szt. opakowań jednostkowych
WSZYSTKIE DOSTĘPNE KOLORY
Wysyłka Pocztą Polską.

Ten element puli nagród dostępny będzie tylko po przekroczeniu pierwszego progu.

 

 NAGRODA NR4
Zabawka Magiczne Fafroszki
15szt. opakowań jednostkowych
WSZYSTKIE DOSTĘPNE KOLORY
Kolorowy display Point Of Sale
Pudełko zbiorcze transportowe
Wysyłka Pocztą Polską.

 

 

 NAGRODA NR5
Zabawka Magiczne Fafroszki
6szt. opakowań jednostkowych
WSZYSTKIE DOSTĘPNE KOLORY
Wysyłka Pocztą Polską.
 


 

 

NAGRODA NR6
Zabawka Magiczne Fafroszki
1szt. opakowanie - blister
Wersja EKSPERYMENTALNA
W środku puzzle z przezroczystej plexi KÓŁKO I KRZYŻYK.
Wysyłka Pocztą Polską.
 

 

NAGRODA NR7
Zabawka Magiczne Fafroszki
1szt. opakowanie - blister
Wersja EKSPERYMENTALNA
W środku puzzle z przezroczystej plexi ROZETKA GWIAZDA.
Wysyłka Pocztą Polską.

 

NAGRODA NR8
Zabawka Magiczne Fafroszki
1szt. opakowanie - blister
Wersja EKSPERYMENTALNA
W środku puzzle z przezroczystej plexi - zaprojektuj TWÓJ WŁASNY WZÓR.
Wysyłka Pocztą Polską.

 

 

Ogłaszam konkursik na najfajniejszy do zabawy projekt puzzle do środka pudełeczka. Na piotr@MagiczneFafroszki.pl przysyłajcie kształty puzzli w formacie cdr,wmf,ai,dxf - WARUNEK - puzzle nie mogą być zbyt skomplikowane a ich ilość to maksymalnie cztery kawałki. Puzzle układa się za pomocą przesuwania fafroszków Różdżką, jest to łatwe gdy kształty są proste, a niezwykle trudne przy większej ilości elementów. A może jakiś błyskotliwy pomysł ulepszenia samej zabawki? uwolnijcie swoją wyobraźnię!

Za 2 najlepsze pomysły dotyczące puzzle, które opublikuję w aktualnościach projektu przewidziałem 2 nagrody nr5 czyli SZEŚCIOPAK - wszystkie kolory plus dwie nagrody nr8 - otrzymasz zabawkę z Twoim puzzle, która wygra w tym konkursie.

Za 1 najlepszy pomysł ulepszenia samej zabawki, który opublikuję w aktualnościach projektu przewidziałem nagrodę nr4 czyli 15 sztuk zabawek z diplayem POS plus opakowanie zbiorcze. Jeżeli ulepszenie będzie na tyle dobre, że wejdzie do produkcji i wszyscy otrzymamy tą wspanialszą wersję zabawki, to otrzymasz dodatkowo nagrodę nr32 czyli Twoje logo/tekst/grafikę wewnątrz 10000 etykiet z objaśnieniem Twojego pomysłu i ofertę współpracy przy kolejnych partiach produkcji zabawki.

 

NAGRODA NR9
ORGANIZER na Magiczne Fafroszki
Przezroczysty prezenter na:
       7 sztuk Pudełeczek,
       4 sztuki Różdżki,
Wysyłka Pocztą Polską.

 

Twoje laserowe grawerowanie
Na denku każdego pudełeczka wykonam dowolny napis lub umieszczę grafikę lub logo firmy. Napis bardzo ładnie prezentuje się patrząc pod światło i nie przeszkadza w użytkowaniu zabawki. Jest niezniszczalny. Poniżej znajdziesz szczegóły nagród z tą grawerką:

 


NAGRODA NR10
Twoja Laserowa GRAWERKA na zabawce
na wszystkich zabawkach, które otrzymasz.

NAGRODA NR11 (PRÓG)
Twoja Laserowa GRAWERKA na zabawce
na wszystkich zabawkach, które otrzymasz.
Ten element puli nagród dostępny będzie tylko po przekroczeniu pierwszego progu.

NAGRODA NR12
Twoja Laserowa GRAWERKA na zabawce
na jednej zabawce, którą otrzymasz.

NAGRODA NR13 (PRÓG)

Twoja Laserowa GRAWERKA na zabawce
na jednej zabawce, którą otrzymasz.
Ten element puli nagród dostępny będzie tylko po przekroczeniu pierwszego progu.

NAGRODA NR14
Twoja NALEPKA na zabawce
Na denku pudełeczka zabawki będzie naklejona nalepka z Twoją grafiką / tekstem / dedykacją / logo itp. Nalepka będzie okrągła o średnicy 9,5cm. 

NAGRODA NR15
MIARKA wzrostu dziecka - magnetyczna
Tematyczna, śliczna miarka magnetyczna na lodówkę lub ościeżnicę metalową do mierzenia wzrostu Twojego dziecka. Trwała i łatwo zdejmowalna, mocno trzymająca się na miejscu bez możliwości samoczynnego przesunięcia - co jest ważne dla trwałości zaznaczonych na niej wartości. 

NAGRODA NR16
ETYKIETKA magnetyczna na lodówkę
Tematyczna, śliczna etykietka do przyłożenia na lodówkę lub inną powierzchnię metalową. Może służyć jako przytrzymywacz karteczki z notatką itp.

NAGRODA NR17
NALEPKA mała o średnicy 5cm
Tematyczna, śliczna nalepka, którą możesz nakleić wszędzie gdzie zechcesz.

NAGRODA NR18
NALEPKA duża o średnicy 10cm
Tematyczna, śliczna nalepka, którą możesz nakleić wszędzie gdzie zechcesz.

NAGRODA NR19
Nalepki  "Fafroszaki Dzieciaki"

Zestaw 10 nalepek ze ślicznymi dzieciaczkami, które są bardzo szczęśliwe ponieważ wcześniej niż inne zaczęły bawić się zabawką Magiczne Fafroszki - czarują i każde z nich jest Wróżką!

To nie koniec!, ogłaszam konkursik! ULEPSZ NALEPKI NR19 swoim świeżym pomysłem, tak aby były jeszcze lepsze niż można sobie wyobrazić! Twoje RYSUNKI, przemyślenia - prześlij na maila piotr@MagiczneFafroszki.pl

Za 5 najlepszych pomysłów, które opublikuję w aktualnościach projektu przewidziałem 5 nagród nr2 czyli zabawkę z wyborem koloru plus oczywiście nr19. Pomysły może przysłać każdy, kto wesprze projekt choćby najmniejszą kwotą. (Realizacja i wysyłka nagród będzie możliwa dopiero po osiągnięciu celu).

 

 


NAGRODA NR20
UNIKALNE PUZZLE Z PLEXI
Polecam bardzo ciekawą przestrzenną mikrozabawę w układanie puzzli z przezroczystej plexi, które mają utworzyć kształt drzewa z elementami kwiatów. Obręcz ograniczająca układankę może mieć wygrawerowaną dedykację lub inny dowolny tekst z logo. Puzzle te wymyśliłem w trakcie prac nad ulepszaniem zabawki. Średnica zewnętrzna obręczy wynosi około 10cm.
Wysyłka Pocztą Polską.

 

NAGRODA NR21
TAPETY na komputer i telefon
Komplet tapet tematycznych związanych z postaciami z projektu, marsjanin, dzieciaczki, wróżka, osadzone w scenerii magiczno - kosmicznej.

NAGRODA NR22
WPIS na witrynie www.MagiczneFafroszki.pl
Na witrynie dedykowanej Zabawce Magiczne Fafroszki będzie wyeksponowane miejsce zatytułowane PROJEKT WSPARLI i tam każdy wspierający będzie mógł umieścić swój wpis, logo.

NAGRODA NR23
WPIS - LINK na witrynie www.MagiczneFafroszki.pl
Na witrynie dedykowanej Zabawce Magiczne Fafroszki będzie wyeksponowane miejsce zatytułowane PROJEKT WSPARLI i tam każdy wspierający będzie mógł umieścić swój wpis, logo, które będą linkiem do miejsca w sieci poleconego przez Wspierającego. 

NAGRODA NR24
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA
Każde wsparcie jest dla mnie bezcenne, tylko w ten sposób mogę zrealizować swoje marzenie a dzięki Wam wszystkim Wspierającym i czytającym tekst mojego projektu marzenie to - i to jest najbardziej niezwykłe - naprawdę może stać się prawdziwe. Za ten promyk nadziei i za konkretną pomoc podziękowania wyślę na maila lub załączę do nagrody wysłanej Pocztą Polską.

NAGRODA NR25
BANER 1000 godzin na www.MagiczneFafroszki.pl
Przez 1000 godzin będzie się wyświetlał Twój baner na internetowej stronie zabawki Magiczne Fafroszki. Grafika w prostokącie o wym. 500px / 100px.

NAGRODA NR26
BANER 3000 godzin na www.MagiczneFafroszki.pl
Przez 3000 godzin będzie się wyświetlał Twój baner na internetowej stronie zabawki Magiczne Fafroszki. Grafika w prostokącie o wym. 500px / 100px.

NAGRODA NR27
BANER 8000 godzin na www.MagiczneFafroszki.pl
Przez 8000 godzin będzie się wyświetlał Twój baner na internetowej stronie zabawki Magiczne Fafroszki. Grafika w prostokącie o wym. 500px / 100px.

NAGRODA NR28
BANER 10000 godzin na www.MagiczneFafroszki.pl
Przez 10000 godzin będzie się wyświetlał Twój baner na internetowej stronie zabawki Magiczne Fafroszki. Grafika w prostokącie o wym. 500px / 100px.NAGRODA 
NR29
MASKOTKA "Dzielniak Bohater"
Unikalna! jedyna na świecie!, nie ma takiej drugiej maskotki, ręczna robota!, ponieważ została stworzona w przeze mnie w mojej pracowni dla wszystkich dzieci, które bardzo dzielnie znoszą wizytę z gabinecie lekarskim (stomatologicznym). Maskotka zrobiona jest z miękkiego pluszu, posiada ruchome oczka i miękką zawieszkę w różnych kolorach. Zapakowana jest w ładny blister, opatrzona etykietą.

Wysyłka Pocztą Polską.

 

 

 


Etykieta wkładana do blistra ma wymiary 211x134mm i jest rozkładana jak książeczka, dzięki temu mamy do dyspozycji miejsca na tekst / logo / grafikę także wewnątrz etykiety. Wnętrze będzie zawierało dodatkowe informacje na temat użytkowania zabawki. Przewiduję umieszczenie tutaj wartościowych dodatków jak np. zestawy nalepek. Na obrazku obok pokazałem miejsca gdzie można umieścić Twoją reklamę,  logo lub tekst, bez szkody dla ogólnego wyglądu graficznego etykiety.
 

NAGRODA NR30
TWOJA GRAFIKA / LOGO
10 000 ETYKIET zabawki
Z tyłu etykiety poz. A
tylko jedno takie miejsce

 

 

NAGRODA NR31
TWOJA GRAFIKA / LOGO
10 000 ETYKIET zabawki
Na froncie etykiety poz. B
tylko jedno takie miejsce

 

 

NAGRODA NR32
TWOJA GRAFIKA / LOGO
10 000 ETYKIET zabawki
Wewnątrz etykiety poz. C
14 + 4 miejsc wewnątrz

 

 

 NAGRODA 
NR33
TWOJA GRAFIKA / LOGO
500 sztuk Displayów POS
Z tyłu displaya POS poz. D i E
2 miejsca

 Ten display z założenia ma stać w punkcie sprzedaży, przy kasie. Twoje logo i reklama będzie widoczna dla personelu sklepu, czyli dla potencjalnego Twojego dużego klienta. Warto tą możliwość wykorzystać i wesprzeć w tym zakresie mój projekt.

 

 


NAGRODA 
NR34
TWOJA GRAFIKA / LOGO
10000 sztuk Blistrów z Zabawką
Od FRONTU pozycja F

NAGRODA NR35
TWOJA GRAFIKA / LOGO
10000 sztuk Blistrów z Zabawką
Od TYŁU pozycja G

 W uwidocznionym na obrazku położeniu będzie naklejona nalepka z Twoim logo i tekstem. Nalepka składa się w pół i zachodzi na tylną stronę blistra. W ten sposób mamy dwa miejsca - jedno z przodu, drugie z tyłu.

 

 

 

NAGRODA NR36
TWOJA GRAFIKA / LOGO
10000 sztuk ZABAWKA
Nadruk na spodzie pudełeczka
lub mała nalepka na wierzchu zabawki.
Gdzie i jak będzie umieszczone logo będzie zależeć od życzenia Wspierającego.

 

 Wesprzyj produkcję pięknej zabawki, która potrafi dać wiele radości,

zabawki wymyślonej w Polsce,
dla dzieciaczków i ich rodziców, braci, sióstr i dziadków...
Nie wiem w czyje ręce zabawka trafi, ale wiem,
że Magiczne Fafroszki mają swój magiczny urok,
który zaciekawi i poruszy wiele serc.

Prawdziwa przygoda zaczyna się dopiero gdy trzymasz tą zabawkę w ręce!

Formy i Wykrojniki
blister PET,POS,pudło zbiorcze,pudełeczko,różdżka,etykieta, 
  Razem: 18038,- zł

Materiał z wykonaniem
POS,pudło zbiorcze,pudełeczko,różdżka,wsad,blister,etykieta,druk,magnesy
  Razem: 69513,- zł

Niektóre prace końcowe
sonotroda,zgrzewanie,składanie,konfekcjonowanie,pakowanie,logistyka
  Razem: 7498,- zł

Razem wszystkie komponenty plus wykonanie: 95049,- zł
Inne dodatkowe koszty pokrywane z innych źródeł 24951,- zł
Razem koszty gotowego produktu w założonym komplecie 120000,-
co stanowi pierwszy próg do pełnego i szczęśliwego zrealizowania całego przedsięwzięcia.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.07.2014 18:06