Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

judyt_

judyt_

Wrocław, Polska

Projektuję i szyję z myślą o osobach, które nie boją się marzyć, a później w tym chodzić :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

27634 PLN z 27500 PLN

154 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.11.2018.

Pierwsza autorska kolekcja z afrykańskim przytupem

Dodano: 16.11.2018, 23:05
judyt_
judyt_
Alikicia, dzięki za komentarz, bo dotyka bardzo ważnych tematów.
Masz rację, że rynek azjatycki przejął znaczną cześć produkcji tych materiałów, dlatego tak ważne jest dla mnie, aby kupić je bezpośrednio od lokalnych sprzedawców. Nie wszystkie materiały też na szczęście są woskowane, także mam nadzieję, że uda mi się wybrać takie, które będą wpisywały się w mój projekt.
Natomiast odnośnie Twojej sugestii inicjatywy wspierania lokalnej grupy kobiet, to ja jestem na takie działania ogromnie otwarta , ale wydaje mi się, że dopiero będąc bezpośrednio na miejscu, jest się w stanie zareagować, ocenić jaka pomoc jest potrzebna, także mam nadzieję mieć uważne oczy i serce, dzięki czemu mój projekt będzie mógł pójść w kierunku, o którym piszesz.
Pozdrawiam serdecznie!
Dodano: 16.11.2018, 19:37
alikicia
alikicia
szkoda ze nie pomyslalas w projekcie o afryce wlasnie i wspariu np lokalnej grupy kobiet. Tam ludzie czesto potrzebuja wsparcia, afryka i tak jest mega wykorzystana przez inne kontynenty. Poza tym materialy afrykanskie sa robione cz€sto niestety w azji oraz niestety nie sa to materialy vegan gdyz mi€dzy innymi do ich produkcji uzywany jest wosk. Kolekcja i stroje sliczne.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.11.2018 22:10