Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ola Krasno

Ola Krasno

Warszawa, Poland

Miła dziewczyna, która lubi litery, ludzi i nowe wyzwania.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Olga Drygas

Olga Drygas

Poznan, Poland


7880 PLN z 6500 PLN

120 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

121%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.06.2018.

YES I CANNES - Wyjazd na Young Creatives Cannes 2018

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

Nazywam się Olga Krasnodębska i jestem copywriterką. Zostałam laureatką Young Creatives Cannes 2018 w kategorii Print. Duża rzecz. Duża niestety jest też jej cena. Zazwyczaj za uczestnika płaci agencja, która go zgłasza, czasem jednak odpowiedzielność za to spada na niego. Lub na nią. Czyli na mnie. 

 

Cannes Lions to pięć dni inspirujących spotkań, warszatów i wykładów. Festiwal, który pozwala spojrzeć w nowy sposób nie tylko na reklamę, ale także projektowanie i komunikację w szerszej perspektywie. Przynajmniej tak mi się wydaje, ponieważ jeszcze tam nie byłam. To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży reklamowej, a na pewo najważniejsze wyróżnienie jakie otrzymałam w swoim życiu. Young Creatives Cannes to konkurs stanowiący część festiwalu. Okazja sprawdzenia swoich możliwości na arenie międzynarodowej. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła zrezygnować z takiej szansy. Do tej pory Polacy zdobyli nagrody cztery razy. Kto wie, może czas na piąty? 

 

Reprezentowanie Polski brzmi dumnie. Spełnianie marzeń też. Jednym z moich ulubionych polskich powiedzeń jest, że jeżeli powiedziało się A, należy powiedzieć też B. Zamierzam to zrobić. Dopiąć swego i pojechać do Cannes. Własnie dlatego proszę Was o pomoc. Udział w festiwalu to wydatek mniej więcej 10 000 zł. Skąd ta kwota?

  • koszt akredytacji: 1655 euro (ok. 7500 zł)
  • przelot: 1000 zł 
  • noclegi: 1800 zł

Jeżeli okazałoby się, że zbiórka przekroczy zakładany próg - środki przeznaczę na kolejne pozycje na liście. (Tak, ja też zastanawiam się dlaczego ten festiwal nie może mieć miejsca w nieco bardziej przyjaznej finansowo lokalizacji.) 

Chciałabym również podziękować za wsparcie mojej uczelni - Collegium Da Vinci w Poznaniu.  

 

Bez niego cały ten wyjazd wydawałby mi się jeszcze większym szaleństwem. 

 

Przygotowałam różne nagrody. Małe i duże. Pół żartem, pół serio. Mam nadzieję, że cześć z nich pokazuje, że festiwal kreatywności to odpowiednie miejsce dla mnie. Jeżeli jakaś szczególnie Cię zainteresuje możesz do mnie napisać, a ja prześlę Ci więcej szczegółów z nią związanych. Lub zdjęcie. Nagrody bezpośednio związane z Cannes zostaną przygotowane i wysłane do 15 lipca, wszystkie inne nagrody tekstowe do końca lipca, a nagrody personalizowane - książka, reklama, sukienka - zgodnie z indywidualnym ustaleniem.

 

I tak oto spoglądam w stronę horyzontu sukcesu, którego oczywiście nie widać, ale zapewne gdzieś jest. Wierzę, że mój plan się powiedzie i dzięki Waszej pomocy uda mi się wyruszyć na Lazurowe Wybrzeże. Obiecuję dać z siebie wszystko, a nawet więcej. Wiecie dlaczego? Bo YES, I CANNES. 

 

Ahoj,

Ola 

 

W przypadku pytań lub czegokolwiek - mejl do mnie: ola.krasno@gmail.com

A tutaj zdjęcia, które pozwolą wyobrazić sobie część nagród.

- przykładowe amigurumi: 

- kolczyki z pracowni Wild Mist:

- obraz Michała Płaczka:

- mucha od Muchy

- ilustracje autorstwa Agaty Kowalskiej:

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.06.2018 22:10