Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Konto Usuniete

Konto Usuniete

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1394 PLN z 10000 PLN

10 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

13%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.06.2014.

One dream, two girls, a milion ideas! Fartuszki Yellow Polka!

O projekcie

 Witajcie!

Jak widać na załączonym obrazku, projekt Yellow Polka tworzą dwie dziewczyny - czyli MY - Ania i Agnieszka.

 

Poznałyśmy się na studiach i wspólnie postanowiłyśmy, że chcemy robić w życiu coś innego - coś kreatywnego, pięknego, a zarazem użytecznego. Po wielu miesiącach poszukiwań pomysłu postawiłyśmy na szycie. Niestety żadna z nas nie potrafiła obsługiwać maszyny do szycia. Dlatego wielkie chęci zwyciężyły i nasza przygoda rozpoczęła się na kursie krawieckim, który wyglądał mniej więcej tak:  

Róża Rozpruwacz - Wrocław

Po kilku miesiącach wspólnej pracy i metrach zmarnowanych materiałów, stworzyłyśmy firmę Yellow Polka.

TARBUD 2014

Skupiamy się przede wszystkim na fartuszkach kuchennych, które szyjemy na indywidualne zamówienia oraz dla pracowników restauracji.

      

                                

                   

Każdy model jest przygotowywany przez nas od początku do końca. Tkaniny na bazie których pracujemy sprowadzamy wyłącznie z Europy i gwarantujemy najwyższą jakość używanych przez nas tkanin.

              

 

Naszą ostatnią kolekcje można zobaczyć tutaj

http://yellowpolka.fr/springsummer2014/

             

           

           

              

           

           

Tworzymy i rozwijamy naszą działalność tworząc wyłącznie rzeczy unikatowe, które reprezentują najwyższą jakość, styl oraz funkcjonalność. 

Zapraszamy także do obejrzenia krótkiego filmiku, z którego możecie dowiedzieć się o nas więcej: http://www.budownictwo-tv.poland-tv.com/?v=285953

Nasze fartuszki cieszą się co raz większym zainteresowaniem, dlatego chcemy działać i się nie zatrzymywać. Jesteśmy tutaj, aby poprosić Was o pomoc w celu rozwijania naszych pomysłów. Chcemy stworzyć pracownię Yellow Polka, na której założenie i wyposażenie brakuje nam funduszy. Przede wszystkim uzyskaną kwotę chcemy przeznaczyć na tkaniny, które umożliwią nam stworzenie nowej kolekcji.

W ramach podziękowania za wsparcie oferujemy rabaty na nasze fartuszki, które stanowią doskonały pomysł na prezent oraz drobne upominki w postaci woreczków na bagietkę, wino, serwetek oraz ściereczek kuchennych.

  

   

Jeśli macie pytania - piszcie śmiało! Odwiedzajcie także naszą stronę na FB:

http://www.facebook.com/yellowpolka

 

                                               DZIĘKUJEMY!

 

Media o Twoim projekcie:

Polski projekt: fartuszki Yellow Polka

www.domosfera.pl | 2014-04-29

"Kochamy pięknie urządzone wnętrza, a fartuszek był zawsze tym brzydkim i niewdzięcznym kawałkiem materiału, który zamiast dodawać kuchni uroku, szpecił" - mówią założycielki firmy Yellow Polka.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.06.2014 18:06