Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

anita.a

anita.a

Olkusz

Napisz wiadomość do Projektodawcy

21 PLN z 100000 PLN

2 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 23.09.2019.

X-Finder Wyszukiwarka dystrybutorów

O projekcie

Szukamy dystrybutorów różnych marek na X-finder.pl

 

Czym jest X-Finder? To wyszukiwarka dystrybutorów różnych marek w jednym miejscu. Wpisujemy tylko nazwę producenta oraz miasto, w którym szukamy jego produktów ... i gotowe. Otrzymujemy nazwy i adresy firm, które są dystrybutorami. Ma być szybko, prosto i łatwo. Dodatkowo korzystanie z wyszukiwarki nic nie kosztuje.  

 

Pierwszy etap - Serwis internetowy pod adresem https://x-finder.pl został już zrealizowany. Jednak, żeby wszystko działało, potrzebne są jeszcze bardzo duże nakłady finansowe.

 

Dlatego też moim celem jest stworzenie aplikacji mobilnej na systemy android i iOS. Oraz wypromowanie x-findera, tak aby korzystała z niego cała Polska. 

 

Liczę na to, że x-finder będzie bardzo przydatną aplikacją dla wielu osób. A swój zasięg rozprzestrzenimy również na pozostałe kraje. Przecież wielu z nas często podróżuje i za granicą również szukamy konkretnych marek!

 

Skąd pomysł?

 

Potrzeba matką wynalazków... :) Wynalazek może dużo powiedziane, ale sama kilkunastokrotnie skorzystałabym z takiej aplikacji jeśli byłaby dostępna na rynku. A czy Ty byłaś/ byłeś kiedyś w sytuacji, że potrzebowałaś konkretnego produtu na już, ale w pobliskim sklepie go nie było a nie wiedziałaś/wiedziałeś gdzie jeszcze możesz go kupić ? Jeśli tak - to zachęcamy do wspierania naszego projektu. Nie zawiedziemy! 

 

Chcemy uprościć wyszukiwanie, które ma się zamknąć w kilku kliknięciach.

 

Teraz, chcąc znaleźć dystrybutora, wchodzimy na ogólne wyszukiwarki, gdzie najpierw wyświetlają się linki sponsorowane oraz reklamy, następnie strony, na których czasami bardzo ciężko znaleźć najbliższego dystrybutora. Dlatego chcemy by X-Finder stał się przydatnym narzędziem dla każdego.

 

Na co potrzebuję pieniądze?

 

  • Najważniejszym  i pierwszym punktem będzie wykonanie aplikacji mobilnej na systemy Android oraz iOS. Wykonaniem zajmie się grupa spejalistów z tej dziedziny. Mamy, już wykonaną część graficzną i plan działania.

 

  • Stworzenie spotów reklamowych. Również chcielibyśmy, aby tym etapem zajęła się profesjonalna firma. Aby zostały zrobione najlepiej jak się da  i żeby przynosiły efekty. Spoty będą skierowane do dwóch grup odbiorców. I grupa to wszystkie firmy, a druga grupa to konsumenci. 
  • Działania promujące markę,  które pozwolą dotrzeć do jak największej liczby osób. Tak, aby jak nawięcej osób wiedziało, że jest taka aplikacja, i że można z niej korzystać.
  • Dalszy rozwój serwisu- dodanie nowych funkcji, które mają jeszcze bardziej ułatwić wyszukiwanie. Głowa jest pełna pomysłów ;)

 

 Ile to zajmie?

 

  •  Na wykonanie aplikacji mobilnej na dwa systemy zakładam od 3 do 4 miesięcy. Wykonaniem zajmie się zespół informatyków specjalizujących się w tej dziedzinie. Będzie to kontunuacja uruchomionego już produktu więc mamy już podstawy do dalszego działania. Sam projekt aplikacji jest już zrobiony.
  • Spoty reklamowe- tutaj nie mamy jeszcze wybranej firmy, która je wykona. Rozważamy kilka opcji, jednak pewnie decyzja zapadnie,jak poznamy kwotę , którą będziemy mogli na to przeznaczyć.

Dlaczego crowdfunding?

 

Zakładając działalność, miałałam ściśle określony plan działania, na który miałam zapewnione środki finansowe. Jednak na początku trafiłam na niewłaściwych ludzi i  przez "współpracę" z nierzetelnym wykonawcą straciłam dużo pieniędzy oraz czasu. Dlatego teraz nie mogę sama dokończyć projektu i muszę Was prosić o pomoc. Wierzę, że aplikacja będzie bardzo przydatna dla wielu osób i firm- dlatego chciałabym doprowadzić ten projekt do końca 

 

Nagrody

 

Za wsparcie mojego projektu, chcę Wam podziękować na kilka sposobów:

  • za kwoty od 10zł, daję Wam dostęp do aplikacji w wersji PRO. Będzie to wersja wolna od reklam. Nagroda będzie dostępna do odebrania z chwilą wejścia aplikacji na rynek. 
  • za kwotę od 50 zł, daję roczną rejestrację firmy w serwisie x-finder.pl. Możesz od razu zarejestrować swoją firmę i stworzyć swój profil. 
  • za kwotę od 100 zł, daję dwuletnią rejestrację firmy w serwisie x-finder.pl. Możesz od razu zarejestrować swoją firmę i stworzyć swój profil. 
  • za kwotę od 150 zł, daję trzyletnią rejestrację firmy w serwisie x-finder.pl. Możesz od razu zarejestrować swoją firmę i stworzyć swój profil. Umieścimy również post reklamujący Twoją firmę na naszym facebooku oraz instagramie.

 

Kontakt

 

W razie pytań jestem dostępna pod mailem: biuro@x-finder.pl

-> https://x-finder.pl/

->https://www.facebook.com/xfinder.wyszukiwarka.dystrybutorow/

-> https://www.instagram.com/x.finder.pl/

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 23.09.2019 22:10