Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

anakolaze

anakolaze

Poznań

Anna Kaszuba ur.1976 roku w Poznaniu, absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Mimo, że z wykształcenia jest politologiem mówi o sobie: „dusza artystki mieszka we mnie od zawsze”.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

325 PLN z 2000 PLN

8 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

16%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.01.2013.

Wystawa kolaży

O projekcie

Mam na imię Ania. Od dwóch lat tworzę kolaże, które do tej pory trafiały do teczki za szafą. Zamarzyłam o tym, aby pokazać te prace szerszej publice, a dokładniej zamarzyłam o mojej pierwszej wystawie.

Tworzenie kolaży jest moją pasją. Wykonuję je metodą tradycyjną, uzbrojona w klej i nożyczki przedzieram się przez sterty nikomu już niepotrzebnych kolorowych czasopism. Inspiracją dla mnie jest zazwyczaj jakiś mały element do którego doklejam kolejne i tak rośnie, rozrasta się mój kolejny kolaż. Jest to zajęcie bardzo pracochłonne, kolaże składane z kilkudziesięciu elementów powstają tygodniami, ale i bywa czasem tak , że te mniej skomplikowane powstają zaledwie w kilka godzin. Dla mnie jest to forma relaksu, oderwania od rzeczywistości, moment wyciszenia, a przede wszystkim wielka radość tworzenia „czegoś z niczego”.

Dziś jestem na etapie poszukiwania darczyńców na rzecz tego projektu.Wszystkie moje kolaże sfotografowałam, a zebrane środki pragnę przeznaczyć na ich wydruk na płótnie, w celu wystawienia w galerii.

Wystawa odbędzie w dniach od 18.01.2013 do 28.02.2013, a wernisaż planowany jest w dniu 18 stycznia 2013 roku w Galerii pod Schodami przy ul.Marcelińskiej 90 w Poznaniu.

Miejsce już jest, teraz TYLKO pozostaje uzyskać trochę funduszy i to ma szansę się udać :-)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.01.2013 18:06