Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marianna Photography

Marianna Photography

Quito

Fotografią zajmuję się od 5 lat. W maju 2014 roku przeprowadziłam się do Ekwadoru, gdzie rozpoczęłam realizację projektu fotograficznego 9 Barw Ekwadoru.

Obecnie mieszkam w Andach między dwoma wulkanami los Illinizas i Cotopaxi. Zajmuję się promowaniem fotografii w Ekwadorze i zrzeszaniem Polaków mieszkającym w Ameryce Południowej.

Moje fotografie zostały zaakceptowane w Museum Casa Guillermo Valencia w Kolumbii, gdzie zostaną wystawione w grudniu. Planuję też kolejne wystawy między innymi w Quito, stolicy Ekwadoru.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

801 PLN z 4000 PLN

19 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

20%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.12.2015.

WYSTAWA FOTOGRAFII w Kolumbii

O projekcie

 
W Maju 2014 zrezygnowałam z dotychczasowej pracy w Polsce i przyleciałam do Ekwadoru. Spędziłam ponad półtora roku ucząc się języka, poznając jego kulturę, oraz realizując projekt fotograficzny ¨9 Barw Ekwadoru¨ z funduszy własnych.

   ________________________________________________________________


O PROJEKCIE:

Kolekcja zawiera 20 Fotografii humanitarnej, które mają na celu ukazanie różnorodności i unikalności tego równikowego kraju. Zostały wykonane na przełomie maja 2014 i listopada 2015. Wszystkie ujęcia są szczegółowo zaplanowane i wykonane z szacunkiem dla lokalnych społeczności. Fotografie edytuję w programie graficznym na poziomie podstawowym korekcji barw i kontrastu, nie ingerując w kompozycję ujęcia.

9 Barw Ekwadoru jest moim podziękowaniem za gościnność i otwartość ich mieszkańców. Każdy kolor reprezentuje odrębną cześć tego niesamowitego kraju wraz z jego wyjątkową kulturą. Każda fotografia to opowieść zatrzymana w milisekundzie...

 ________________________________________________________________

Fotografie zostały zaakceptowane w Galerii 
Casa Museo Guillermo Leon Valencia w Kolumbii, gdzie zostaną wystawione we Wrześniu. Jednakże, w trakcie realizacji projektu moje fundusze skończyły się. Dlatego też potrzebuję uzbierać kwotę min. 4 000 zł na wydruk fotografii i zakup ramek.

________________________________________________________________

 

OSZACOWANE KOSZTY:

Koszt wydruku fotografii o rozmiarze 60 x 90 cm w Ekwadorze to 30$. Fotografii jest 20 co daje razem 600$, plus ramki (10 - 20 $ za sztukę) i transport do Kolumbii (minimum 50$). Oszacowane koszty wystawy, sięgną więc ponad    1 000 $, co daje kwotę potrzebną do uzbierania: 4 000 zł.

Jeżeli uda nam się uzbierać dodatkowe środki, zostaną one przeznaczone na kolejne wystawy między innymi w Ambato i Quito, stolicy Ekwadoru. Zajmuję się też promowaniem fotografii w Ekwadorze i mam w planie zorganizować wystawę artystów biorących czynny udział w stworzonej przeze mnie grupie:       ¨El Arte de la Fotografia Ecuatoriana¨.


Jeżeli uda nam się uzbierać:

130%   Zorganizuję wystawę w Ambato w Ekwadorze na przełomie czerwca i lipca.
150%   Kolejna wystawa odbędzie w stolicy Ekwadoru Quito.
300% Zorganizuję wystawę grupy fotograficznej "El Arte de la Fotografía Ecuatoriana" w stolicy Ekwadoru Quito i największym mieście Guayaquil.
500%  Lecimy z obydwoma wystawami do Europy (Polska, Szwecja, Hiszpania Chorwacja).

 ________________________________________________________________

________________________________________________________________

 

Zwracam się z prośbą o wsparcie wystawy na PolakPotrafi, ponieważ wierzę, iż szerzenie świadomości na temat kultur, jest sprawą ważną dla społeczeństwa. Istnieje wiele mitów na temat Ekwadoru. Poprzez wystawienie fotografii chciałabym przedstawić drugie oblicze tego niezwykłego kraju!

Projekt będzie promowany poprzez media społecznościowe, głównie na Facebooku.  Zajmuję się też zrzeszaniem i pomaganiem Polakom mieszkającym w Ameryce Południowej poprzez  stworzoną przeze mnie grupę "Polonia w Ewkadorze i Kolumbii". Działam jako osoba prywatna. Nie reprezentuję żadnej firmy, ani instytucji.

________________________________________________________________


MASZ PYTANIA ODNOŚNIE PROJEKTU?

Napisz do mnie maila
anna.tarczynska@gmail.com
lub skontaktuj się poprzez Facebooka.


Będę wdzięczna za każde wsparcie!

 

Pozdrawiam,                                            

Anna Maria Tarczyńska                         
Marianna Photography                             

 ________________________________________________________________

* Moje zdjęcie wykonane przez Pablo Jacome.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.12.2015 10:10