Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ewelina Szczepanik

Ewelina Szczepanik

Poznan, Poland

kuratorka, teatrolożka, krytyk teatralny, dyrektor V edycji festiwalu Nowa Siła Kuratorska.
studentka Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na UAM w Poznaniu.
miłośniczka kotów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2917 PLN z 1500 PLN

66 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

194%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.05.2016.

MODYFIKACJA

O projekcie

Kolejny rocznik Mediów Interaktywnych i Widowisk kończy studia! 

Ten interdyscyplinarny kierunek połączył przeróżne osoby związane z całym wachlarzem doświadczeń, dzięki czemu ścierają się ze sobą nauki humanistyczne ze ścisłymi, praktyki artystyczne z nowymi technologiami.

Zapraszamy do wsparcia naszej wystawy prac dyplomowych, która odbędzie się w Projekt Lab w dniach 31 maja - 3 czerwca. Chcemy zaprezentować w formie wizualnej i doświadczalnej tematy, które pogłębialiśmy na studiach. Wspierając nas, inwestujesz w nasze projekty oraz promocję wystawy, wernisaż i finisaż. Mamy w planach coś więcej niż tylko pokazanie naszych projektów - będzie można wziąć także udział w oprowadzaniach kuratorskich, dowiedzieć się na czym polegają nasze studia, a na koniec wziąć udział w serii koncertów i setów w piątek.

 

 

Od 2013 roku Media Interaktywne i Widowiska udowadniają, że można kreatywnie łączyć pozornie odległe od siebie obszary nauki, jak wiedza o teatrze, programowanie, akustyka, historia sztuki, dziennikarstwo, czy też ekonomia. Dzięki tej mieszance nasze dyplomy mają przeróżne formy i tematy. Pojawi się coś ciekawego z zakresu instalacji, video artu, muzyki eksperymentalnej, czy też tańca - dlatego też zapraszamy każdego, kto jest otwarty na nowe doświadczenia. Udowadniamy, że studia na uniwersytecie nie muszą się ograniczyć tylko i wyłącznie do teorii, ale przede wszystkim uczą jak na jej podstawie tworzyć swoją własną praktykę.

Nasze prace dotykają rozmaitych obszarów tematycznych - podejmują tematy między innymi relacji między człowiekiem a naturą, zagadnienia seksualności, zmysłowości, feminizmu czy posthumanizmu. Wybieramy różnorodne media - wideoart, fotografię, performens, muzykę, instalację, grę - by uruchamiać rozmaite konteksty i testować różne obszary sztuki. Mnogość doświadczeń to dla nas wielość perspektyw - poszukujemy ciekawych przestrzeni eksploracji, włączamy się w tematy, które są dla nas istotne. Swoją wiedzę potrafimy przekuć w działania artystyczne lub społeczne. Odrzucamy suchą teorię na rzecz działań partycypacyjnych, które mają za zadanie pobudzić szkoły i uniwersytety do nowego typu działań. Słowa kluczowe: współpraca, synergia, wymiana wiedzy i doswiadczeń.

Tak wyglądają nasze studia. Teraz finalizujemy je wystawą dyplomów artystycznych - rzecz niespotykana na tradycyjnych uczelniach! Możesz nam w tym pomóc!

 

 

Zebrane pieniądze przeznaczymy na realizację prac dyplomowych. Każda z nich to osobna narracja, osobna historia, ale i wyzwanie realizacyjne. Zakupimy więc między innymi odtwarzacze mp3 (żebyście dobrze nas słyszeli), lampki led (żebyście lepiej nas widzieli), żywicę epoksydową (byśmy mogli zredefiniować pojęcie rzeźby) i czujniki ruchu (byśmy mogli Was zaskoczyć).

 



Oprócz oczywistej satysfakcji ze wspierania dzieła młodych zdolnych, przygotowaliśmy dla Ciebie sporo ręcznie robionych nagród!

Do tego zapewniamy udział w super wydarzeniu, obcowanie z ciekawymi pracami, wkład w rozwój nie tylko kierunku i uczelni, ale też nas, młodych artystów. Wszystko, co w nas zainwestujecie, przekujemy w złoto!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.05.2016 12:12