Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wysoki Śląsk

Wysoki Śląsk

Wroclaw, Poland

Projekt fotograficzny Wysoki Śląsk, to fotografia z drona. I z pasji. Za projektem stoją - Tycjan, fotograf, filmowiec i graphic designer z Wrocławia oraz Kasia, marketingowiec z zamiłowania. Pomaga im mały, dzielny adopciak - Taj. Projekt powstał rok temu z połączenia dwóch pasji: fotografii i podróżowania.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6420 PLN z 6000 PLN

126 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.12.2018.

Projekt Wysoki Śląsk - rozwój fotografii dronowej

O projekcie

Cześć,

 

z tej strony Kasia, Tycjan i nasz adopciak, Taj. Od ponad roku rozwijamy autorski projekt fotograficzny - Wysoki Śląsk.

 

Wysoki Śląsk, bo Dolny Śląsk widziany z wysoka. Chcesz spojrzeć na świat z lotu ptaka? Zapraszamy!

 

 

Projekt powstał z połączenia dwóch pasji: fotografii i podróżowania. Od zawsze chodziliśmy z głową w chmurach, w plecaku nosiliśmy drona i każdą wolną chwilę spędzaliśmy poza miastem. Tycjan, zdjęcia robił, ale większość chował do szuflady. Jeden chłodny, jesienny wieczór sprawił, że postanowiliśmy wreszcie pokazać je światu. Tak właśnie powstał "Wysoki Śląsk. Fotografia z drona. I z pasji". Po rosnącej liczbie obserwujących w social mediach wnioskować można, że projekt się podoba. Wokół Wysokiego powstaje fajna społeczność - coraz więcej osób podopowiada nam gdzie pojechać, zaprasza w swoje strony. A nam pomysłów na nowe zdjęcia z pewnością nie brakuje. 

 

 

Niestety, nasz dron to już weteran podniebnych przygód. Tylko przez ostatni rok, w przestworza wzleciał 135 razy, spędził w powietrzu ponad 21 godzin i przemierzył 187 tysięcy metrów! Doliczając do tego kilka nieplanowanych upadków, technologię, która poszła do przodu i pozwala uzyskać lepszą jakość zdjęć oraz bardziej dbać o bezpieczeństwo lotów - nadeszła pora na zmiany. Aby kontynuować naszą przygodę z fotografią dronową musimy zainwestować w nowy sprzęt. Mamy nadzieję, że wesprzecie nasz projekt i razem wzlecimy wysoko!

 

 

Co nas wyróżnia?

 

Przede wszystkim trzy rzeczy: lokalność, geometria i kolorystyka. 

 

Skupiamy się na Dolnym Śląsku. To nasza mała ojczyzna, którą chcemy promować. Jednocześnie, ponad 20tys. km2 pełnych ciekawych plenerów, uroczych miejscowości, zadziwiającej natury i architektury. Podróżując po Dolnym Śląsku kolejkcjonujemy ujęcia najciekawszych i często nieoczywistych miejsc. Dużo radości daje nam odkrywanie ich na nowo i dzielenie się naszym spojrzeniem z innymi. 

 

 

Geometrię, wyciągamy z najbardziej szalonych krajobrazów. Stojąc na ziemi nie dostrzegamy tego co tak naprawdę nas otacza. Nie widzimy harmonii i symetrii ukrytej w naturze i przestrzeni ukształtowanej przez człowieka. Dron daje niepowtarzalną okazję poznania nowej perspektywy, otwiera oczy i tym samym uwiecznia obrazy, które zachwycają.

 

 

O kolorystykę dbamy, aby dodać nieco kolorytu do codzienności i nacieszyć oczy.

 

 

Nasze prace oglądać można na Facebooku @projektwysokislask oraz na Instagramie @wysokislask. 

 

 

 

O nas:

 

Oboje urodziliśmy się i spędziliśmy większość życia na Dolnym Śląsku. Oboje jesteśmy też związani z branżą kreatywną. Uwielbiamy tworzyć i kształtować otaczający nas świat.

 

Tycjan Trzpioła - fotograf, filmowiec i grafik designer z Wrocławia. Kiedy nie trzyma w ręku aparatu, najczęściej biega po górach. 

 

Katarzyna Makowska - od lat związana z komunikacją. Jej największą miłością jest ich adopciak - Taj. 

 

Taj - szczeka na drona i rozkosznie pałęta się pod nogami. 

 

 

Oto jakie prezenty przygotowaliśmy za wsparcie naszej inicjatywy:

 

Psst.. wszystkie gifty rzeczowe będziemy wysyłać przed Świętami. Jeśli szukacie idealnego pomysłu dla bliskich (lub dla siebie) trafiliście  pod dobry adres!

 

1 pln lub więcej - autorska pocztówka z pozdrowieniami 

 

 

20 pln lub więcej - magnes ze zdjęciem z wysoka (10x10cm)

 

 

 

60 pln lub więcej - kalendarz na 2019 pełen cudownych fotografii oraz dobrej energii, idealny na nowy rok (320x475mm; na eleganckim papierze 250g). Idealny pomysł na ozdobę ściany lub prezent. Gwarantujemy wysyłkę przed Świętami :)

 

 

 

100 pln lub więcej - wywołane zdjęcie w ramce (A4)

 

 

400 pln / 700 pln lub więcej (w zależności od odległości od Wrocławia) - oferta przede wszystkim dla biznesu (ale nie tylko). Chętnie przyjedziemy zrobić zdjęcia wskazanemu przez Was miejscu w obrębie Dolnego Śląska. To idealna wizytówka dla każego hotelu, ośrodka wczasowego, czy firmy. Możemy zrealizować także zdjęcie z wysoka ze ślubu lub innego ważnego wydarzenia w Waszym życiu! 

 

1200 pln lub więcej - oferta dla biznesu. Potrzebujesz filmu promocyjnego swojego hotelu lub prowadzonego biznesu? Chętnie podejmiemy się tego zadania. Przygotujemy dla Ciebie wysokiej jakości materiał filmowy (Tycjan jest profesjonalnym fotografem i filmowcem - sprawdź więcej na Facebooku pod @tycjanminimalmotion), o długości 2-3 minut, złożony z ujęć tradycyjnych oraz tych z drona. 

 

Na życzenie - wystawiamy fakturę VAT.

 

 

 

 

Wspierając nasz projekt, wspierasz rozwój fotografii dronowej w Polsce oraz promocję Dolnego Śląska. 

 

Pozdrawiamy z Wysoka!

Kasia, Tycjan, Taj

Media o Twoim projekcie:

Spójrz na Dolny Śląsk z góry. Projekt Wysoki Śląsk ma już rok

fotoblogia.pl | 2018-11-02

Tycjan Trzpioła i Katarzyna Makowska są autorami projektu \"Wysoki Śląsk\". Od roku podróżują po województwie w poszukiwaniu ciekawych kadrów z lotu ptaka i pokazują piękno regionu z nowej perspektywy.

Tycjan Trzpioła: „Stojąc na ziemi nie dostrzegamy otaczającej nas geometrii“

www.fotopolis.pl | 2018-08-14

O poszukiwaniu ciekawych lokacji, początkach przygody z dronami, doborze odpowiedniego sprzętu oraz wyczuciu i oczach dookoła głowy rozmawiamy z Tycjanem Trzpioła, fotografem, filmowcem, podróżnikiem i autorem projektu Wysoki Śląsk.

Wysoki Śląsk

label-magazine.com | 2017-11-22

Projekt „Wysoki Śląsk” to połączenie pasji do fotografowania i podróży. Autorem wyjątkowych zdjęć jest Tycjan Trzpioła, fotograf, filmowiec i grafik z Wrocławia. Zobaczcie, jak Śląsk wygląda z góry!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.12.2018 22:10