Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kobieca Akademia Piłkarska

Kobieca Akademia Piłkarska

Warszawa, Polska

Połączyła nas miłość do piłki nożnej. Poznałyśmy się na treningach organizowanych przez KS Chrząszczyki w ramach Kobiecej Akademii Piłkarskiej. Stąd nasza nazwa – KAP. Część z nas gra na co dzień w Chrząszczykach a część jest niezrzeszona.
Kobieca Akademia Piłkarska - pierwsza szkołę piłki nożnej dla dorosłych kobiet w Warszawie i być może w Polsce, która ruszyła w lipcu 2013. W ramach Akademii co tydzień zapraszamy na darmowe i otwarte treningi wszystkie kobiety i dziewczyny powyżej 16 lat.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2925 PLN z 2390 PLN

41 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

122%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.09.2015.

Wyjazd Kobiecej Akademii Piłkarskiej na turniej w Barlinku

O projekcie

CEL PROJEKTU?

Naszym celem jest zebranie środków na wyjazd na pierwszy w naszej karierze turniej piłkarski dla kobiecych drużyn. 
II Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza Barlinka odbędzie się 5-go września w Barlinku i zagrają na nim kobiece składy z całej Polski. My też tam chcemy być i przywieźć dla Was trofea piłkraskie!

KIM JESTEŚMY?

Połączyła nas miłość do piłki nożnej. Poznałyśmy się na treningach organizowanych przez KS Chrząszczyki w ramach Kobiecej Akademii Piłkarskiej. Stąd nasza nazwa – KAP. Część z nas gra na co dzień w Chrząszczykach a część jest niezrzeszona. Po raz pierwszy pod nazwą KAP i w tym składzie mamy szansę wystąpić właśnie na II turnieju Piłki Nożnej Kobiet o puchar Burmistrza w Barlinku.

Klub Sportowy Chrząszczyki to grupa kobiet lubiących grać w piłkę nożną. Między sobą różnimy się pod wieloma względami: pochodzeniem, narodowością, wiekiem, wykształceniem, poglądami, religią, sprawnością, statusem społecznym i zawodowym, ulubionym klubem oraz - last but not least - orientacją seksualną a naszym wspólnym mianownikiem jest pasja do futbolu. 

Fot. trening KAP

Naszym celem jest stworzyć przestrzeń dla kobiet w polskiej piłce nożnej, a nasza idealna przestrzeń jest wolna od dyskryminacji i uprzedzeń, nie tylko ze względu na płeć, ale także na inne "inności", które nas różnią od siebie i od innych.

Fot. trening KAP

Swój cel realizujemy od 2007 organizując turnieje oraz inne wydarzenia poświęcone kobiecej piłce nożnej, w tym Kobiecą Akademię Piłkarską - pierwszą szkołę piłki nożnej dla dorosłych kobiet w Warszawie i być może w Polsce, która ruszyła w lipcu 2013. W ramach Akademii co tydzień zapraszamy na darmowe i otwarte treningi wszystkie kobiety i dziewczyny powyżej 16 lat. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia Urzędu Miasta Stołecznego Warszawa – Dzielnicy Mokotów, który udostępnia nam boisko i finansuje część naszych działań.

 

TWARZE PROJEKTU

Suzi Andreis

Piłkarka, wspólzałożycielka działąjącej od 16 lat drużyny kobiecego footballu KS Chrząszczyki, niestrudzona propagatorka kobiecej piłki nożnej i idei równościowych. 

 

Magdalena "Luca" Lutek

Piłkarka KS Chrząszczyki. Charyzmatyczna trenerka Kobiecej Akademii Piłkarskiej. Mistrzyni motywacji. To dla jej "super, Aga!", "brawo, Natalia!" dajemy z siebie więcej niż myślałyśmy, że potrafimy.

 

Agnieszka Olszewska - Kaczmarek

Wokalistka, kompozytorka i gitarzystka działająca pod pseudonimem artystycznym Back To The Ocean. W Kobiecej Akademii Piłkarskiej realizuje swoją pasję footballową. Świeży narybek KAP-u, na treningach od kilku miesięcy, za to każda środa z KAP-em jest dla niej święta. Zdeterminowana, żeby jechać na turniej w Barlinku; to ona rzuciła pomysł projektu na polakpotrafi.pl

 

Angela Karwowska "Angie"

Miłośniczka podróży - dlatego, i nie tylko, chce jechać do Barlinka, uwielbia piłkę nożną - dlatego w nią gra i regularnie wpada na treningi. Jej przygoda w drużynie Chrząszczyków zaczęła sie właśnie od KAP. To właśnie na nią spadła cała robota z filmikiem, więc w razie opinii (mamy nadzieję samych pozytywnych),uwaga - walcie śmiało do niej! :)

 

Katarzyna Buda

Piłkarka KS Chrząszczyki, mistrzyni promocji na FB. Jak widać, nasza tuba PR-owa. Wzięła na swoje barki ambitny cel rozgłoszenia projektu po świecie. 

 

BUDŻET PROJEKTU
Budżet projektu to 2.390 zł.

Nie posiadamy oficjalnego sponsora, wszystkie koszty pokrywamy z własnych środków, dla wielu z nas wydawać by się mogło bagatelna kwota kilkuset złotych jest barierą. Na co zostaną przeznaczone Wasze wpłaty?: 

1. przejazd w obie strony - ograniczyłyśmy koszty do minimum. "Upychamy" się w dwa samochody. Środki przeznaczymy na zakup paliwa i opłaty na autostradzie.

2. zakwaterowanie w Barlinku - zamieszkamy w skromnych pokojach, w tzw. pawilonie.

3. opłatę startową zezwalająca nam na uczestnictwo w rozgrywkach

4. zakup 10 szt. koszulek drużynowych

 5. opłaty związane z wysyłką nagród oraz prowizją dla serwisu PolakPotrafi.pl

 

CO, JEŚLI ZBIERZMY WIĘCEJ ŚRODKÓW?

Ucieszymy się ogromnie i wykrzykniemy "Hej, Hej KAP!" a następnie zagospodarujemy nadwyżkę na zakup getrów i spodenek dla drużyny KAP zgłoszonej na turniej (koszt to 80 zł na osobę x 10 uczestniczek) oraz opłatę za dodatkowe treningi. Póki co mamy dostęp do jednego treningu w tygodniu. Potrzebujemy ćwiczyć więcej, żeby zdobywać dla Was trofea piłkarskie! Trening czyni mistrzynię...

 

DLACZEGO ZBIERAMY ŚRODKI PRZEZ POLAKPOTRAFI.PL?
Wierzymy, że warto wspierać idee równościowe w sporcie i wierzymy, że myślicie podobnie.

Kobiece drużyny piłkarskie często są wykluczane z budżetów miejskich lub dostają znacznie mniejsze środki. Zbierając pieniądze na nasz wyjazd na tuniej w Barlinku poprzez system crowdfundingowy, chcemy jednocześnie rozreklamować inicjatywy piłkarskie dla kobiet i zachęcić do powstawania nowych akademii.

Wasze pieniądze będą dla nas nie tylko pomocą w wyjeździe na turniej, ale i głosem poparcia dla kobiecej piłki nożnej. Razem osiągniemy sukces i sięgniemy po wspaniałe trofea footballowe! To dla Was będziemy starać się jeszcze bardziej! Hej hej KAP!

 

GDZIE MOŻNA NAS ZNALEŹĆ?

Zapraszamy na bezpłatne treningi w środy od godz. 19:00 na orlik przy ul. Kazimierzowskiej w Warszawie.

A poczytać o nas więcej można na stronach:

https://www.facebook.com/KobiecaAkademiaPilkarska

http://www.chrzaszczyki.com.pl/

https://www.facebook.com/Chrzaszczyki

 

REALIZACJA WYSYŁKI NAGRÓD

Wysyłkę podziękowań i gadżetów zaczniemy zaraz po powrocie z turnieju, czyli w drugim tygodniu września. Do końca września wszyscy ofiarodawcy otrzymają obiecane nagrody.

 

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.09.2015 18:06