Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

wylandowski

wylandowski

Inowrocław

Jestem muzykiem, klawiszowcem, producentem muzycznym. Piszę piosenki, komponuję.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1350 PLN z 13320 PLN

19 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

10%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 31.08.2020.

Wydanie płyty Michała Gęsikowskiego

O projekcie

Kochani!

Pracujemy nad płytą solową Michała Gęsikowskiego pt. "Podróż". Część środków pochodzi ze stypendium dla twórców przyznanego przez Prezydenta Inowrocławia Ryszarda Brejzę, jednak to nie pokrywa wszystkich potrzeb. 

 

Jak dotąd, mamy napisane 12 piosenek. Przed nimi jeszcze jadnak długa droga, zanim będą mogły spotkać się z Wami. Monika Osajda zrobiła na płytę świetne zdjęcia. Obecnie pracuję z Michałem nad aranżacjami i całą produkcją muzyczną. Jednocześnie Krzysztof Szajda projektuje okładkę. Na bieżąco będziemy Wam uchylać rąbka tajemnicy.

To od Nas wszystkich zależy, gdzie wylądujemy z tym projektem. Mamy szansę uczestniczyć we wspólnej wspaniałej przygodzie! Liczymy na Was i mamy w zamian kilka fajnych nagród ;)

Nasz cel

Z głębokiej potrzeby i wrażliwości powstały te wspaniałe piosenki. Zamykają się one w jedną całość, stanowiąc razem piękną historię, która zabiera w pełną zawirowań tytułową podróż. Ta twórczość zasługuje na utrwalenie w postaci CD.

Budżet

Środki ze stypendium wystarczą na tłoczenie, druk i wszelkie te sprawy mechaniczne. Potrzeba nam jeszcze 11000 zł na koszty nagrania imix i 2320 na mastering. I tutaj właśnie liczymy na Wasz udział w projekcie.

Nagrody

Nie obędzie się bez podziękowania za wsparcie, czyli nagród :)

Mamy dla Was płyty z dedykacją, zdjęcia z dedykacją i wejściówki na koncert promujący płytę, który odbędzie się w Inowrocławiu. Niech nie dzieli Nas żaden dystans - nagrody wyślemy i postaramy się, abyście nie czekali na nie zbyt długo :)

Zdjęcia będą do Was wędrowały zaraz po przyłączeniu się do projektu. Płyty natomiast, wiadomo, gdy będa gotowe, czyli pod choinkę.

Finanse

Co, gdy nie zbierzemy zakładanej kwoty?

Głowa do góry! Celowo zostawiamy sobie trochę więcej czasu na realizację. Spróbujemy znaleźć dodatkowe źródła finansowania, albo wydamy EPkę. Na pewno jednak zadbamy o odpowiednią jakość.

Ok, a jeśli zbierzemy więcej?

Planujemy zorganiuzować koncert promujący wydanie płyty. Będzie nam łatwiej, gdy uda się zebrać nieco więcej środków.

Nie krępujcie się dzwonić lub pisać, gdybyście mieli jakieś pytania albo sugestie!

Pozdrawiam

Szymon Wylandowski 

tel. 600 47 10 99

wylandowski@gmail.com 

 

Krótka notka dla mniej zorientowanych:

Michał jest związany z muzyką od ponad 20 lat. Na swoim koncie ma m. in. finał w 3 edycji "Idola", wyróżnienie w koncercie debiutów na XLI Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2004 roku. W 2014 wydał płytę z zespołem Coolers w Lemon Records. Jest wieloletnim gitarzystą i wokalistą Norbiego. Jest też autorem piosenek, tekściarzem, gitarzystą sesyjnym. W 2017 współpracował przy płycie Mateusza Ziółki "Na nowo", grając na niej partie gitar.

 

Media o Twoim projekcie:

Inowrocławianin potrafi. Zbieramy na płytę Michała Gęsikowskiego

ki24.info | 2020-08-12

Inowrocławski wokalista Michał \"Gęsik\" Gęsikowski wydaje solowy album, który będzie składał się z dwunastu utworów. W lipcu premierę miał teledysk do pierwszego singla pt \"Słowa\". Obecnie Michał zbiera fundusze na wydanie płyty.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 31.08.2020 22:10