Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Dudek

Anna Dudek

Tarnów

Jestem wojownikiem i silną kobietą. Mam tyle lat na ile się czuję. Kocham życie i chcę pomagać innym. Mam swoje pasje które pomogły mi i pomagają w walce każdego dnia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

166 PLN z 7000 PLN

4 Wspierający

25 dni do zakończenia

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 05.06.2021.

Wydanie książki

O projekcie

              Jestem samotną matką  dwóch synów. Obecnie jestem w zawieszeniu w pracy, ponieważ jestem na chorobowym.  Pracuję z trudną młodzieżą. Ta praca uświadomiła i pokazała jak wiele jest dziewcząt, kobiet i ludzi skrzywdzonych przez przemoc fizyczną i psychiczną. W tych dziewczętach widzę siebie sprzed kilkudziesięciu lat. Dlatego zdecydowałam się napisać tą książkę i dedykująć ją wszystkim ludziom skrzywdzonym.

            Od kilku lat biorę udział w kampanii ONE BILLION RISING przeciw przemocy fizycznej i psychicznej. Książka będzie zadedykowana dla wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy zostali skrzywdzeni. Historia jest prawdziwa opowiada o tym co przeżyłam, jak potoczyło się dalej moje życie. Zaczynam historię od przodków mojej rodziny, aż do dnia dzisiejszego. Książka ukazuje wszystko to co się działo w moim życiu w którym przeżyłam przemoc na własnej skórze. To poprzez książkę chcę pokazać ludziom, że trzeba walczyć o siebie, o marzenia i prosić o pomoc. Przestać się bać i głośno o tym mówić. Dlatego bardzo ważna jest dla mnie ta książka, bo ona pomoże innym ludziom zrozumieć to wszystko co dzieje się z nimi.

            Zbieram pieniądze na wydanie książki czyli na redakcję, korektę, okładkę oraz drukowanie książki. Tak książka pomoże mi także, stworzyć Spółdzielnie Socjalną pomagającą ludziom w takich sytuacjach. Będą mieli w niej opiekę psychologiczą, terapeutyczną i prawną. Zysk z książki w 30 % chcę przeznaczyć na działalność spółdzeilni socjalnej. Dlatego tak ważne jest wydanie tej książki dla mnie, gdyż pomoże mi ona choć w małym stopniu uruchomić działanie spółdzieli z małym kapitałem.

          Podczas kampanii ONE BILLION RISING  w dniu 14 lutego 2021 roku w Tarnowie przeprowadził ze mną wywiad dziennikarz radia Eski gdzie opowiedziałam  kilka zdań o mojej histori związanej z przemocą  i o tym ,że napisałam książkę, którą chciałabym wydać. Na fb i na youtube zamieściłam filmik przedstawiający mój projekt wydania książki, która  dotyczący mojej historii. Poinformowałam swoich znajomych z fb o swojej książce i o tym, że zbieram na to pieniądze. Zarezerwowałam i potwierdziłam dwa terminy sali na spotkanie autorskie i premierę książki ( 30.05.2021, 06.06.2021). Wykonuję zaproszenia sama w domu. 

             Pieniądze jak już wcześniej wspomniałam będą przeznaczone na redakcję, korektę, okładkę i druk 1200 szt., książąki. Oprócz tego żeby rozleklamować książkę pieniądze przeznaczone będą  na spotkanie autorskie, premierę książki,  wynajem sali w dwóch terminach, ponieważ wytyczne sanepidu nie pozwalają na większą ilość osób, a godzina wynajmu sali to koszt 150 zł. Do tego dochodzą jeszcze  pieniądze na zaproszenia oraz gażdżety takie jak np: długopisy, bryloczki, plakaty związane z książką. 

Nadmienię, iż podpisałam umowę z wydawnictwem i książka jest redagowana. Ma ukazać się końcem maja 2021 r.

 

             

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 05.06.2021 18:06