Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ars.lege.artis

ars.lege.artis

Gdańsk

Jestem pisarzem z Gdańska; kocham morze, jazdę na rowerze i charakteryzuje mnie niewyczerpana ciekawość.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

800 PLN z 4500 PLN

10 Wspierający

5 dni do zakończenia

17%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 08.06.2020.

Wydanie komiksu Akacerax - Czarnoksiężnicy Królewscy

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

KOMIKS

Komiks "Akacerax - Czarnoksiężnicy Królewscy" pojawi się w wersji ebook oraz papierowej. Styl komiksu jest europejski, w kolorze, z dyskretnymi elementami mangi. Komiks jest bliski klimatom fantasy i steampunk, ale nie ograniczony przez nie.

Bohaterowie komiksu, wychowani na legendzie magicznych wojowników Akacerax, szkolą się żeby zostać ich następcami. Okazuje się jednak, że rzeczywistość którą znają jest kłamstwem, a Akacerax są oddziałem służącym królowi do eliminacji wrogów politycznych i utrzymaniu surowych rządów. Dodatkowo, każda z postaci ma bagaż doświadczeń i cele osobiste, czasem sprzeczne z ich rolą lub zagrażające ich przyjaciołom.

Mimo wątków humorystycznych i romantycznych, komiks ma poważną wymowę i odrzuca czarno-białą moralność do której przyzwyczajają nas bajki.

PROJEKT

Jestem pisarzem i rysuję wyłącznie amatorsko, dlatego potrzebuję opłacić rysownika, który przygotowuje kontury na podstawie moich szkiców. Później znów ja zajmuję się kolorowaniem, wszelką obróbką, tłumaczeniem i promocją. Zachęcam do zapoznania się z filmikiem promocyjnym, w którym możecie poznać mnie i projekt nieco lepiej :)

Zgromadzony budżet zostanie wykorzystany na zapłatę dla rysownika, prace konieczne przed wydaniem (np. korekta językowa w dwóch językach), kampanię promocyjną premiery oraz nagrody dla Was.

Historia Akacerax ma w planie ok. 5 rozdziałów. Rozdział pierwszy, "Akademia Akacerax", chcę wydać tego lata, w angielskiej i polskiej wersji językowej. Prace nad samymi rysunkami powinny się zakończyć do pierwszego tygodnia czerwca. W czerwcu realizowane będą wszelkie czynności korekcyjne i przygotowujące do publikacji.

POSTACIE

  • Panthera Tigris jest wściekłą buntowniczką,  chce zostać czarnoksiężnikiem, chociażby niebo i ziemia się na to nie zgadzały.
  • Filius żyje po to, żeby wykonać swoje zadanie. Trudno go przyłapać na uśmiechu, ale jeszcze trudniej przebić jego lojalność.
  • Lucias jest uroczy i pozytywnie nastawiony, tak że kompletnie się nie nadaje na czarnoksiężnika. Mimo to chce to robić, żeby wspierać przyjaciół.
  • Lizard na pierwszy rzut oka arogancki czaruś, niełatwo wytrzymać z nim na tyle długo, żeby poznać jego inne strony.
  • Elotus pochodzi z kasty niewolniczej, nie potrafi całkiem jej opuścić ani wejść w wyższe sfery i chociaż błądzi pośrodku, nie traci poczucia humoru.
  • Mordikus - to, że niekoniecznie marzył o karierze czarnoksiężnika, nie przeszkodziło mu w zostaniu Wielkim Mistrzem zakonu. Nie pozwala sobie na uczucia, które mogłyby go osłabić… czyli praktycznie na żadne.
  • Aramis – niektórzy rodzice wysyłają dzieci na medycynę lub prawo, w jego przypadku to oba. Ile presji można na nim wywierać, zanim wybuchnie?

NAGRODY

Nagrody są aktualnie na etapie tworzenia (aktualny status: zaprojektowane), zostaną rozesłane po zakończeniu czasu trwania projektu.
Zestawy Srebrny, Złoty, VIP i Platynowy będą wysłane przesyłką poleconą. Biorąc pod uwage tempo realizacji i śledzenie przesyłki, polecam wybrać paczkomat, w innym wypadku nagrody będą wysłane pocztą. Mniejsze nagrody (Zakładka; Zakładka + Naklejki) zostaną wysłane listem.
Zestaw VIP i Platynowy, ponieważ zawiera wydruk komiksu, będzie wysłany jak najszybciej, ale termin zależy od terminów Wydawcy.

LINKI

  • Fanpage komiksu Akacerax na FB, strona po angielsku: Akacerax - warlocks of the king FBTu znajdziesz najnowsze aktualizacje na temat postępu prac nad komiksem i ciekawostki dotyczące postaci i fabuły

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 08.06.2020 22:10