Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

aelskarmusic

aelskarmusic

Wrocław, Poland

Mój projekt muzyczny nosi nazwę Älskar. Momentem powstania projektu było poznanie Fismolla, który pomógł mi nagrać i zrealizować pierwszy autorski utwór pt. Snow White. Piosenka oficjalny debiut miała na antenie radia RAM w audycji Piotra Bartysia w październiku 2016 roku. Po audycji udało mi się skompletować skład wspaniałych muzyków i w tej chwili gramy w składzie: wokal, gitara, klawisze, bas/kontrabas, perkusja. Mamy 15 autorskich utworów (część w języku angielskim, część w języku polskim). Planujemy wydanie części z nich w formie EPki jesienią tego roku. Tworzona przez nas muzyka plasuje się na pograniczu alternatywy i Indie folk. Sama nazwa zespołu oznacza po szwedzku "miłość", ponieważ nasze utwory nawiązują do baśniowych motywów Skandynawii i fascynacji śnieżnymi, melancholijnymi opowieściami.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8314 PLN z 8000 PLN

45 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.10.2017.

Wydanie EPki i teledysku Älskar

O projekcie

 

 

                                


 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Radio Wrocław Kultura DAB + Muzyka, poniedziałek 16-19, Marta Malinowska i Maciek Przestalski

www.radiowroclaw.pl | 2017-09-12

Wrocławski zespół Älskar w swojej muzyce początkowo starał się przemycać chłód północy, obecnie jego brzmienie jest wypadkową pięciu różnych osobowości. Opowiadają o zbliżającej się EPce, a także o sobotnim koncercie na Dworcu Nadodrze w ramach Muzycznej Nocy Nadodrza. I grają koncerty w studiu.

Letnia Scena – Älskar

www.pitupitu.pl | 2017-09-12

Nazywamy się Älskar. W skład naszego zespołu wchodzi: wokal, gitara, piano, bas/kontrabas i perkusja. Tworzymy muzykę z pogranicza alternatywy i indie folku, zarówno po angielsku, jak i po polsku.

Noc muzyczna na Nadodrzu. 33 koncerty na podwórkach, w galeriach, na dworcu...

wroclaw.wyborcza.pl | 2017-09-12

W sobotę, 9 września na wrocławskim Nadodrzu zaplanowano 33 koncerty i 12 godzin wydarzeń muzycznych w 25 galeriach, pracowniach artystycznych, kawiarniach, restauracjach, podwórkach, placach i Dworcu Nadodrze.

Älskar. Z inspiracji śniegiem i melancholią

www.polskieradio.pl | 2017-08-04

Utwory Älskar nawiązują do baśniowych motywów Skandynawii i fascynacji melancholijnymi opowieściami. Älskar to projekt młodej wokalistki Aleksandry Gierok. Jej twórczość plasuje się na pograniczu alternatywy, indie folku i poezji śpiewanej.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.10.2017 22:10