Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wiktoria Szubelak

Wiktoria Szubelak

Warszawa, Poland

Jestem gitarzystką klasyczną. Ukończyłam Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, studia podyplomowe w Musikene w San Sebastian (Hiszpania), a obecnie jestem doktorantką w Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Koncertuję solo oraz z orkiestrami w Polsce i za granicą (zarówno w Europie, jak i w Ameryce Południowej). W 2015 roku wydałam debiutancką płytę \"Victoria\".

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6015 PLN z 19250 PLN

62 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

31%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.09.2018.

Wydanie dwóch gitarowych płyt

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

Pomóż mi wydać nie jedną, ale dwie płyty!

 

Kim jestem? 

 

Cześć, nazywam się Wiktoria Szubelak i jestem gitarzystką klasyczną. Jestem absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, doktorantką w Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi oraz absolwentką studiów podyplomowych w Musikene w San Sebastian (Hiszpania). Jestem laureatką konkursów ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Stypendystką Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci oraz dwukrotną stypendystką Ministra Kultury. Wytrwałość oraz ciężka praca zaprowadziły mnie na sale kocertowe Europy i Ameryki Południowej. Występowałam m.in. we Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Argentynie, Urugwaju, Wenezueli, Chile i Peru. Koncertuję jako solistka, gram koncerty z orkiestrami w kraju i za granicą. W Warszawie prowadzę od 5 lat swoją szkołę gitarową.

W 2015 wydałam moją debiutancką płytę "Victoria", z utworami Bacha, Granadosa, Torroby i Asencio (można jej posłuchać w serwisach streamingowych).

 

Więcej o mnie:

www.wiktoriaszubelak.com

https://www.facebook.com/wiktoria.official/

www.instagram.com/wiktoriaszubelak

O projekcie

 

W grudniu 2017 roku nagrałam płytę doktorską z utworami polskich kompozytorów współczesnych. Projekt wyszedł tak ciekawy, że chciałabym go wydać wraz z książeczką o historii gitary w Polsce. Chciałabym, aby moja wytężona dwuletnia praca nad tym projektem ujrzała światło dzienne. 

Na płycie znalazły się utwory takich kompozytorów jak Józef Świder, Ryszard Osada, Janko Raseta, Marek Pasieczny, Wojtek Błażejczyk, Maciej Staszewski i Aleksander Nowak - większość z nich nie została nigdy nagrana.

Program płyty:

Meditazioni - Józef Świder

Goodbye Metrum - Ryszard Osada

Noon - Janko Raseta

Sonitus noctis - Maciej Staszewski

Interlunium - Wojciech Błażejczyk

The Flight of Kikuidataki - Marek Pasieczny

Things passed - Aleksander Nowak

TUTAJ możecie posłuchać jednego z utworów nagranych na płycie.

Druga płyta jest spełnieniem mojego wieloletniego marzenia - od dawna myślę bowiem o nagraniu płyty z najpiękniejniejszymi utworami kompozytorów hiszpańskich - Joaquina Rodrigo, Isaaca Albeniza, Francisco Tarregi i innych. Program, który chcę nagrać, wielokrotnie wykonywałam na koncertach i zawsze spotykał się on z entuzjastycznym przyjęciem słuchaczy. 

Tutaj można posłuchać jednego z utworów

 

 

Co powstanie w ramach projektu?

 

Nie jedna, a dwie płyty CD, bo jedna to za mało :). 

Planuję, że obydwie płyty zostaną wydane najpóźniej na przełomie października/listopada 2018. 

 

Na jakim etapie jest projekt?

 

Płyta z utworami polskich kompozytorów współczesnych jest zmasterowana i gotowa do wydania, płyta z utworami kompozytorów hiszpańskich jest gotowa do nagrania. 

 

 

Koszty:

 

Mix, mastering i praca reżysera: 10000 zł

Sesja zdjęciowa do obydwu płyt i projekt graficzny: 1500 zł

Tłoczenie płyt: 6000 zł

Koszt serwisu polakpotrafi.pl (10%): 1750 zł

Razem: 19.250 zł

Jeśli uda się przekroczyć minimalną zakładaną kwotę projektu - wykorzystam tę kwotę na aktywną promocję płyt w kraju i za granicą, w tym realizację klipów video.

 

 Nagrody:

 

Wśród nagród znajdują się pliki mp3, płyty CD, wejściówki na koncerty, lekcje (stacjonarne i przez Skype) i wiele innych!

Wysyłka nagród:

 

Płyty zostaną wysłane w listopadzie, przed oficjalną premierą. Wysyłka wlepek odbędzie się zaraz po zakończeniu kampanii. Lekcje odbędą się po zakończeniu kampanii.

 

 

Będzie mi niezwykle miło, jeśli zdecydujesz się wesprzeć mnie w mojej muzycznej podróży. Razem możemy stworzyć coś ekstra! :) 

 

 

 

 

 

Kontakt: wiktoria.szubelak@gmail.com

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.09.2018 22:10