Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Julita Zawadzka

Julita Zawadzka

Białystok, Polska

Jestem s. Julita Zawadzka, należę do Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny. Obecnie posługuję w Białymstoku. Pracuję w Niepublicznym Przedszkolu nr 6, gdzie pełnię funkcję dyrektora. Bardzo kocham moją pracę i ludzi do których jestem posłana i wśród których danie mi jest przebywać. Moim największym marzeniem i pragnieniem jest głosić Imię Pana poprzez muzykę i śpiew.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

101 Wspierający

103% Postęp

18629 PLN z 18000 PLN

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 15.08.2017 23:11

Wydanie debiutanckiej płyty 'Do światła z ciemności'

RSS

Kilka słów Dodano 19.10.2017, godz. 15:13

Kochani Przyjaciele i Wspierający mój projekt

Pragnę Was poinformować, że od poniedziałku rozpoczynam dalsze prace nad płytą. Czeka mnie dużo ciężkiej pracy, ale wierzę w efekt końcowy. Na płycie znajdzie się jak wiecie 12 kawałków dobrej muzyki chrześcijańskiej. Teksty i aranże są fantastyczne. Jej premierę planujemy, jak wam wcześniej pisałam niestety na początku Wielkiego postu. Jednak reszta dotrze do was nieco wcześniej. Bedę z Wami w stałym kontakcie. Proszę tylko o dosłanie do mnie na adres mailowy waszych adresów pocztowych (wszyscy którym mam przesłać nagrody) i mailowych (potrzebuję przesłać wersję elektronicznie). Niech Wam Pan Bóg błogosławi - z modlitewną pamięcią - s. Julita msf

Kochani!!! Kilka słów Dodano 26.09.2017, godz. 20:01

Serdecznie dziękuję jeszcze raz za wsparcie i pomoc w realizacji projektu. Po wielu konsultacjach z moją ekipą doszliśmy do wniosku, że czas na wydanie płyty późną jesienią, nie jest dla mnie dobry z wielu przyczyn. Po burzliwych dyskusjach doszliśmy do porozumienia i ustaliliśmy termin na początek Wielkiego Postu. Proszę zatem pokornie o cierpliwość. Wszelkie nagrody dotrą na swoje miejsce. W ostatnim czasie w Waszych intencjach odbyła się Msza Święta. Póki co do każdego z Was przesyłam serdeczne pozdrowienia zapewniając o pamięci modlitewnej. Jak wcześniej pisałam z każdym skontaktuję się osobiście. Niech Bóg Wam błogosławi.

Pozdrowienia Dodano 22.09.2017, godz. 8:20

Szczęść Boże

Kochani!!!!!

Serdecznie pozdrawiam Was zapewniając o pamięci modlitewnej za wszystkich ofiarodaców. Jutro w naszej kaplicy zostanie odprawiona Msza Święta w Waszych intencjach o godzinie 6.45.

O dalszych sprawach będę informować każdego z Was osobiście. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Rok szkolny zaczął się bardzo intesywnie.

Niech Bóg Wam błogosławi.

s.Julita msf

Dodano: 22.09.2017, 21:50
  Zbigniew Żynda
Zbigniew Żynda
Bóg zapłać za modlitewną pamięć i ofiarę Mszy Świętej. Niech Pan wspiera w pracy z dziećmi i nie tylko ;)

Podziękowanie Dodano 18.08.2017, godz. 8:42

Dziękuję z serca tym wszystkim, którzy włączyli się w kampanię na portalu Polak Potrafi. Za każde wsparcie niech Pan Bóg Wam wynagrodzi, a ja postaram się aby nagrody i podziękowania dotarły do każdego z Was. Szczęść Wam Boże.

Podziękowanie Dodano 14.08.2017, godz. 14:58

Kochani!
 
Mam dla Was dobrą wiadomość. Projekt dzięki Waszemu wsparciu powiódł się. Wczoraj przekroczyliśmy kwotę podstawową. Do zakończenia projektu pozostało 32 h. Zakończenie 15 sierpnia o 23.
 
Niech Wam Bóg błogosławi i strzeże.
Dodano: 14.08.2017, 17:15
Ewawis
Ewawis
Super Cieszę się bardzo pozdrawiamy

Pozdrowienia Dodano 11.08.2017, godz. 13:41

Kochani!

Zbliżamy się do końca naszej wspólnej wędrówki na portalu Polak Potrafi. Dziękuję za każde wsparcie te duchowe jak również te materialne. Pozostało tak niewiele do uzyskania celu. Bądźcie ze mną do końca. Zamykam Was w sercu.

Pozdrawiam Dodano 08.08.2017, godz. 20:48

Kochani!

 

Do zakończenia projektu pozostało już tylko 7 dni. Jestem Wam wdzięczna za każde wsparcie zwłaszcza te duchowe. Razem możemy więcej. wiara czyni cuda a ja wierzę że się uda : )

Dziękuję za wsparcie Dodano 05.08.2017, godz. 10:02

Do zakończenia projektu pozostało 11 dni. Do osiągnięcia zamierzonego celu tak niewiele. Liczę Kochani na Waszą pomoc. Każdy grosz się przyda. Przysłowiowa złotówka. Jestem z Wami duchem i wspieram modlitewnie. Poproście w moim imieniu tych, których znacie, aby wsparli ten cel, którym jest wydanie płyty z dobrą muzyką chrześcijańską.

Podziękowanie Dodano 25.07.2017, godz. 13:43

Moi Drodzy!!!

Serdecznie dziękuję za to, że wspieracie mnie materialnie i duchowo. Do końca projektu pozostało 21 dni. To dużo i mało. Ufam, że ludzie dobrego serca podzielą się "wdowim groszem". Tak Kochani liczy się każda przysłowiowa złotówka. Jeśli mogę prosić o rozsyłanie wiadomości dalej do waszych znajomych z prośbą i zachętą do udziału w moim projekcie. Jeśli osiągniemy 100% kwoty uda nam się wydać płytę. Gdy nazbieramy więcej, wówczas przygotujemy inne ważne zamiary projektu. Bądźcie ze mną do końca. Pamiętajcie "Dzieła Boże klęsk nie znają" jak mawiała Matka Założzycielka. Dlatego wierzę głęboko że się uda.

Kochani prezentuję utwór promujący płytę \"Do światła z ciemności Dodano 20.07.2017, godz. 22:16

https://www.youtube.com/watch?v=-aISFyELLdg&t=27s

Premiera teledysku Dodano 20.07.2017, godz. 13:51

ochani dzisiaj o 21, zapraszam Was wszystkich na premierę najnowszego teledysku do utworu "Do światła z ciemności".
Jest to utwór promujący płytę o tym samym tytule.
https://www.youtube.com/watch?v=-aISFyELLdg
muz. Artur Kaszowski sł. Adam Szafraniec opr. chóru: Mikołaj Kaszowski śpiew: s.Julita Zawadzka chórki: Kasia Rosołek w nagraniu udział wzięła Schola Franciszkańskiego Duszpasterstwa Akademickiego w Krakowie aranżacja, instr. klawiszowe, gitary: A. Kaszowski scenariusz teledysku: Adam Szafraniec realizacja i montaż: Artur Kaszowski w teledysku wystąpili również: Karolina Dziubek, Łukasz Łazarski
 Bądźcie z nami o 21.

Pozdrowienia Dodano 19.07.2017, godz. 9:43

Kochani!

Do końca projektu pozostała 28 dni. Wierzę głęboko, że jeśli wolą Bożą jest aby to dzieło się powiodło to tak będzie. Niech Maryja wspiera i otacza nas Swym płaszczem, aby dobro które się narodziło nadal mogło trwać.

Dobra  wiadomość jest taka, że niedługo będziecie świadkami czegoś wielkiego. Oto na dniach ukaże się kolejny teledysk do piosenki "Do światła z ciemności".

Pamiętam o Was w modlitwie i serdecznie Was pozdrawiam!

Zachęta do wsparcia - Adam Szafraniec Dodano 13.07.2017, godz. 22:58

Czas ucieka wieczność czeka Dodano 10.07.2017, godz. 20:35

Kochani kolejny tydzień przed nami. Mamy już 5380 zł. Do końca pozostało 36 dni. Cały czas walczymy a ja wierzę, że przy pomocy ludzi dobrej woli uda się. Pamietam o Was w modlitwie. Niech Bóg Was błogosławi i strzeże.

Pozdrowienia i podziękowania Dodano 01.07.2017, godz. 11:02

Kochani serdecznie dziękuję za każdy oddany grosz. Wierzę głęboko, że uda się zrealizować zamierzony cel. Jeszcze 45 dni przed nami. Pozdrawiam Was ciepło i życzę wielu łask na każdy dzień. Złączona w modlitwie - s. Julita