Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Julita Zawadzka

Julita Zawadzka

Białystok, Polska

Jestem s. Julita Zawadzka, należę do Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny. Obecnie posługuję w Białymstoku. Pracuję w Niepublicznym Przedszkolu nr 6, gdzie pełnię funkcję dyrektora. Bardzo kocham moją pracę i ludzi do których jestem posłana i wśród których danie mi jest przebywać. Moim największym marzeniem i pragnieniem jest głosić Imię Pana poprzez muzykę i śpiew.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

18629 PLN z 18000 PLN

101 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 15.08.2017 23:11

Wydanie debiutanckiej płyty 'Do światła z ciemności'

RSS

Prośba Dodano 12.04.2018, godz. 10:03

Kochani!

Jeśli wyszłaby sytuacja, że do kogoś płyta nie dotarła to proszę o informację zwrotną. Dziekuję serdecznie i pozdrawiam.

Dobra wiadomość Dodano 10.04.2018, godz. 20:35

Szczęść Boże
 
Kochani! Informuję, że wysyłka płyt została rozpoczęta. Do końca tygodnia obiecane płyty za wsparcie mojego projektu na portalu Polakpotrafi.pl powinny dotrzeć do was. Jeszcze raz dziękuję że współtworzyliście ze mną to dzieło. Niech Pan Wam wynagrodzi.
Dodano: 10.04.2018, 20:53
  marek451
marek451
Chwała Panu!

uwaga! Dodano 27.03.2018, godz. 19:57

Kochani! Wysłałam link do wglądu. Wszelkie publikowanie i drukowanie ZABRONIONE. Jest to tylko i wyłącznie informacja dla Was Kochani że wszystko poszło do przodu. Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie.

Nominacja do Festiwalu Debiuty Dodano 27.03.2018, godz. 16:40

Praca zakończona Dodano 27.03.2018, godz. 16:33

Szczęść Boże

Kochani serdecznie Was pozdrawiam.

Z ogromną radością informuję że prace zostały zakończone. Czekam na płyty i na dzień dzisiejszy wiem, że niestety dotrą do mnie po świętach. Zatem zaraz po otrzymaniu rozpocznie się i tak opóźniona już wysyłka płyt. Dziękuję Wam za cierpliwość i zrozumienie. 

15 kwietnia w sali kina Ton w Białymstoku obok katedry o godzinie 15, czyli w godzinie miłosierdzia odbędzie się koncert ewangelizacyjny i premiera płyty "Do światła z ciemności". Koncert został objęty Honorowym Patronatrk Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego oraz patronatem medialnym telewizji OTV Białystok, Trwam, rozgłośni radiowych Radia Maryja, Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz, Radia Nadzieja, Radia Profeto, Radia Doxa, Radia I, Katolickie Radio Podlasie, Drogi Miłosierdzia, Tygodnik Niedziela, Głos Katolicki oraz Fundacja Chrześcijańskie Granie.

Z tej racji również kieruję do wszystkich osób chętnych prośbę o wsparcie koncertu. Potrzebuję środków na opłacenie muzyków. Jeśli otworzy się jakieś dobre serce będę niewymownie wdzięczna.

Numer konta bankowego: 72 2490 0005 0000 4000 5047 5411

z dopiskiem wsparcie organizacji koncertu ewangelizacyjnego " Do światła z ciemności"

 

Niech to dzieło Pan błogosławi i oby wydało obfite owoce.

Zapewniam oczywiście o modlitewnym wsparciu każdego dnia.

Ps. Poniżej podaję linki do okładki płyty i krążka. 

https://we.tl/QtlwbyiOCX
https://we.tl/qe4qnJO4zW

Prośba Dodano 12.03.2018, godz. 14:54

Kochani! Chciałam tylko prosić żeby te piosenki które przesłałam nie były nigdzie upubliczniane.. Jeszcze wersje uległy zmianie i dopóki nie będzie płyty to są tylko do własnego uzytku wspierających projekt.

Z modlitewną pamięcią - s.Julita msf

Pozdrawiam serdecznie

Płyta tuż, tuż Dodano 21.02.2018, godz. 21:32

Pozdrawiam Kochani!
Wiadomość jest taka prace nad płytą zostały zakończone. Czekamy na okładkę a potem druk i tłoczenie płyt. Jak tylko będzię w moim ręku rozpocznie się wysyłka. Cierliwość zostanie nagrodzona.
Koncert promujący płytę "Do światła z ciemności" dnia 15 kwietnia 2018 roku o godzinie 15 w sali kina Ton. Nad koncertem Patronat Honorowy objął J.E Abp Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki. Jest to koncert dziękczynny za powstałe dzieło. Serdecznie zapraszam na koncert. Wstęp wolny. Na stronie niedługo pojawi się plakat.
 
Poniżej prezentuję utwór promujący płytę
 
https://www.youtube.com/watch?v=-aISFyELLdg

Życzenia na Nowy rok 2018 Dodano 01.01.2018, godz. 20:53

Kochani

Serdeczne pozdrowienia i życzenia na Nowy 2018 rok.

Nowym Rokiem lepsze życie rozpocznijcie, niech współpraca z Łaską Bożą przeobraża nas. Silni wiarą, nadzieją i  miłościącie nieśmy w świat radość, miłość wszystkim wokół.
Wiary Abrahama, Mądrości Samsona, Miłości i zaufania jak u Maryi z Józefem z całego serca życzę Nam Wszystkim w tym Nowym 2018 Roku.
Pamiętam w modlitwie każdego dnia.
Ps. Wiem, że czekacie na płytę. Dziś chcę Was poinformować,że z przyczyn niezależnych ode mnie przesuną się nagrania na drugi tydzień lutego. Prawdopodobnie płyta bedzie gotowa w poowie marca. Wówczas rozpocznę wysyłkę wsystkich obiecanych nagród. Niezmiernie mi przykro iż się to przesuwa, ale zapewniam Was warto czekać na ten dzień. Płyta Wam się spodoba. Prawdopodobnie koncert zagramy w połowie kwietnia czyli w okresie Wielkanocnym, oczywiście w Białymstoku. Będzie to forma podziękowania za Wasze wsparcie. Już teraz zapraszam Was do uczestnictwa w tym wydarzeniu. O szczegółach poinformuję w następnej aktualizacji.
Złączona w modlitwie u stóp Dzieciątka Jezus - s. Julita msf

 

Cierpliwość Dodano 22.11.2017, godz. 21:13

Drodzy Przyjaciele i Ofiarodawcy.

Dziękuję za cieerpliwość. Jestem po koleknych nagraniach. Jeszcze jeden wyjazd w styczniu i płyta będzie gotowa. Wówczas otrzymacie obiecane nagrody. Przykro mi że jeszcze musicie na nie czekać. Ale wierzcie mi warto. Płyta będzie piękna, bo znajdą się na niej cudowne utwory z ciekawymi aranżacjami. Dziękuję za wyrozumiałość. Obiecuję, że każda nagroda dotrze do odbiorcy. Z modlitewną pamięcią s. Julita msf : )

Kilka słów Dodano 19.10.2017, godz. 15:13

Kochani Przyjaciele i Wspierający mój projekt

Pragnę Was poinformować, że od poniedziałku rozpoczynam dalsze prace nad płytą. Czeka mnie dużo ciężkiej pracy, ale wierzę w efekt końcowy. Na płycie znajdzie się jak wiecie 12 kawałków dobrej muzyki chrześcijańskiej. Teksty i aranże są fantastyczne. Jej premierę planujemy, jak wam wcześniej pisałam niestety na początku Wielkiego postu. Jednak reszta dotrze do was nieco wcześniej. Bedę z Wami w stałym kontakcie. Proszę tylko o dosłanie do mnie na adres mailowy waszych adresów pocztowych (wszyscy którym mam przesłać nagrody) i mailowych (potrzebuję przesłać wersję elektronicznie). Niech Wam Pan Bóg błogosławi - z modlitewną pamięcią - s. Julita msf

Kochani!!! Kilka słów Dodano 26.09.2017, godz. 20:01

Serdecznie dziękuję jeszcze raz za wsparcie i pomoc w realizacji projektu. Po wielu konsultacjach z moją ekipą doszliśmy do wniosku, że czas na wydanie płyty późną jesienią, nie jest dla mnie dobry z wielu przyczyn. Po burzliwych dyskusjach doszliśmy do porozumienia i ustaliliśmy termin na początek Wielkiego Postu. Proszę zatem pokornie o cierpliwość. Wszelkie nagrody dotrą na swoje miejsce. W ostatnim czasie w Waszych intencjach odbyła się Msza Święta. Póki co do każdego z Was przesyłam serdeczne pozdrowienia zapewniając o pamięci modlitewnej. Jak wcześniej pisałam z każdym skontaktuję się osobiście. Niech Bóg Wam błogosławi.

Pozdrowienia Dodano 22.09.2017, godz. 8:20

Szczęść Boże

Kochani!!!!!

Serdecznie pozdrawiam Was zapewniając o pamięci modlitewnej za wszystkich ofiarodaców. Jutro w naszej kaplicy zostanie odprawiona Msza Święta w Waszych intencjach o godzinie 6.45.

O dalszych sprawach będę informować każdego z Was osobiście. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Rok szkolny zaczął się bardzo intesywnie.

Niech Bóg Wam błogosławi.

s.Julita msf

Dodano: 22.09.2017, 21:50
  Zbigniew Żynda
Zbigniew Żynda
Bóg zapłać za modlitewną pamięć i ofiarę Mszy Świętej. Niech Pan wspiera w pracy z dziećmi i nie tylko ;)

Podziękowanie Dodano 18.08.2017, godz. 8:42

Dziękuję z serca tym wszystkim, którzy włączyli się w kampanię na portalu Polak Potrafi. Za każde wsparcie niech Pan Bóg Wam wynagrodzi, a ja postaram się aby nagrody i podziękowania dotarły do każdego z Was. Szczęść Wam Boże.

Podziękowanie Dodano 14.08.2017, godz. 14:58

Kochani!
 
Mam dla Was dobrą wiadomość. Projekt dzięki Waszemu wsparciu powiódł się. Wczoraj przekroczyliśmy kwotę podstawową. Do zakończenia projektu pozostało 32 h. Zakończenie 15 sierpnia o 23.
 
Niech Wam Bóg błogosławi i strzeże.
Dodano: 14.08.2017, 17:15
Ewawis
Ewawis
Super Cieszę się bardzo pozdrawiamy

Pozdrowienia Dodano 11.08.2017, godz. 13:41

Kochani!

Zbliżamy się do końca naszej wspólnej wędrówki na portalu Polak Potrafi. Dziękuję za każde wsparcie te duchowe jak również te materialne. Pozostało tak niewiele do uzyskania celu. Bądźcie ze mną do końca. Zamykam Was w sercu.