Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kinga Przewrocka - wydanie debiutanckiej płyty Czekam

Kinga Przewrocka - wydanie debiutanckiej płyty Czekam

Kraków

Nazywam się Kinga Przewrocka. Komponuję muzykę oraz piszę teksty do swoich piosenek.
Co potrzebuję aby skomponować piosenkę? Moje ukochane pianino, gorącą, pyszną herbatę z miodem, cytryną i goździkami oraz spokój i ciszę. Jednak nie zawsze jest tak dobrze! Czasami melodia pojawia się w głowie w najmniej oczekiwanym momencie np. kiedy prowadzę zajęcia z moimi podopiecznymi. Co wtedy robię? Biegnę szybko w jakieś zaciszne miejsce lub do sali z pianinem (jeśli jest ku temu możliwość) i rejestruję to co słyszę. Czasami też, melodia przychodzi we śnie... Kiedy jest już melodia, układam do niej tekst. Bywa też i na odwrót :) Niedawno odważyłam się pokazać moje cztery piosenki, nagrane w wersji demo. Zapraszam więc do świata moich dźwięków, jak to niektórzy mówią "zawieszonych pomiędzy gwiazdami a ziemią" :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2548 PLN z 14000 PLN

24 Wspierający

30 dni do zakończenia

18%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 16.02.2021.

Wydanie debiutanckiej płyty 'Czekam'

O projekcie

Aktualności:

Zmiany, zmiany...

Drodzy moi Darczyńcy! Postanowiłam zmienić model finansowania mojego projektu na "bierzesz ile zbierzesz".
Co się zmieni? W przypadku nie osiągnięcia 100% finansowania projektu, w ramach otrzymanych od Was środków zostanie nagrana Epka czyli minialbum, który trafi w Wasze ręce :) Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby skradła Wasze serca :) Jednak liczę na to, ze Wasze serca skradnie cała płyta! Mamy jeszcze czas... :)

 

O projekcie:

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie! Celem projektu jest zebranie środków na wydanie debiutanckiej płyty pt. „Czekam”, na której znajdzie się 12 autorskich piosenek.

 

Kim jestem?

Nazywam się Kinga Przewrocka. Z zawodu jestem terapeutą zajęciowym i pracuję w Domu Pomocy Społecznej. Zawsze marzyłam o tym, aby w swoim życiu połączyć dwie pasje, jakimi będą moja praca zawodowa oraz muzyka. Tak tez się stało. W swojej pracy łączę moją pasję, jaką jest praca z osobami niepełnosprawnymi z moją drugą, wielką pasją – muzyką :) Prowadzę m.in. zajęcia z muzykoterapii, chóru i wiedzy o muzyce. Z uformowanym w ośrodku zespołem Praska Rock Band bierzemy udział w licznych festiwalach i konkursach muzycznych :)

Moja Twórczość.

Komponuję muzykę, piszę teksty do moich piosenek oraz je wykonuję. Gram na fortepianie i próbuję swoich sił na gitarze. Co potrzebuję aby skomponować piosenkę? Moje ukochane pianino, gorącą, pyszną herbatę z miodem, cytryną i goździkami oraz spokój i ciszę. Jednak nie zawsze jest tak dobrze! Czasami melodia pojawia się w głowie w najmniej oczekiwanym momencie np. kiedy prowadzę zajęcia z moimi podopiecznymi. Co wtedy robię? Biegnę szybko w jakieś zaciszne miejsce lub do sali z pianinem (jeśli jest ku temu możliwość) i rejestruję to co słyszę. Czasami też, melodia przychodzi we śnie... Kiedy jest już melodia, układam do niej tekst. Bywa i na odwrót :) Niedawno odważyłam się pokazać Wam moje cztery piosenki, nagrane na razie w wersji demo.  Jeśli projekt zakończy się sukcesem i będę mogła podarować im wspaniały aranż, ujrzą nowe światło dzienne i wierzę, że spodobają Wam się jeszcze bardziej :)  Zapraszam więc do świata moich dźwięków, jak to niektórzy mówią, "zawieszonych pomiędzy gwiazdami a ziemią" :) 

 

1. Piosenka „Czekam” Spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem, a już kilka dni po nagraniu, miała swój debiut na antenie Radia Kraków podczas audycji „Muzyczna Kafejka” w lipcu bieżącego roku.

 

2. Piosenka „Niedługo przyjdę” - cieszy się największą popularnością

3. Piosenka „ Jesteś” choć najnowsza, również miała możliwość zadebiutowania na antenie Radia Kraków  28.11.2020 :)

 

4. Piosenka „Powroty” dedykowana mojemu ukochanemu Tacie

 

 

Możecie mnie również posłuchać na soundcloud, gdzie usłyszycie też utwory instrumentalne.

Kinga Przewrocka | Słuchanie bezpłatnie w SoundCloud

 

 

O albumie.

Album „Czekam” będzie się składał z 12 piosenek mojego autorstwa, do których aranż wykona Artur Kaszowski – muzyk, aranżer, realizator dźwięku, autor takich piosenek jak: „W Tobie jest światło” czy „Uwielbiam Twoje imię”.

Krążek „Czekam” będzie nostalgiczny, intymny i refleksyjny, inspirowany własnymi przemyśleniami i przeżyciami. Znajdą się na nim wszystkie dźwięki, słowa i myśli, które od lat czekały, aby wydostać się na zewnątrz i ułożyć w melodie. Wydanie płyty planowane jest na miesiąc lipiec 2021 roku.

 

 

Budżet:

90% sumy – aranż, mix, mastering, nagranie gitar, studio nagrań

10% sumy – wytłoczenie płyt oraz projekt okładki, promocja

 

Kwota z ewentualnej nadwyżki zostanie przeznaczona na zrealizowanie teledysku :) 

 

Jeśli masz jakieś pytania/uwagi dotyczące projektu, napisz do mnie:

kingaprzewrocka@gmail.com

 

Dziękuję za każde wsparcie ! :) 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 16.02.2021 17:05