Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Koło naukowe

Koło naukowe "Logistyka"

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2496 PLN z 25000 PLN

8 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.06.2011.

Wycieczka do fabryki Lamborghini

O projekcie

Kim jesteśmy?

Koło Naukowe "Logistyka" zostało reaktywowane w 2005 roku przy Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej. Do grona członków Koła Naukowego „Logistyka” należą przedstawiciele wielu kierunków i wydziałów – zrzeszamy studentów, których pasją jest logistyka. Jesteśmy grupą ludzi, którzy wychodząc z własną inicjatywą chcą zaprzeczyć stereotypowi studenta, który poza zajęciami na uczelni nie wykazuje zaangażowania. 

Działalność w Kole Naukowym „Logistyka” pozwala nam na realizację wyznaczonych celów, z których sztandarowym jest realizacja corocznej konferencji logistycznej. Ponadto uczestniczymy w konferencjach naukowych w całej Polsce, nawiązujemy kontakty ze środowiskami akademickimi jak i firmami z branży, organizujemy seminaria z udziałem teoretyków i praktyków, wycieczki do zakładów, czy wyjścia na targi logistyczne.

W ramach członkostwa w Kole Naukowym „Logistyka” wspólnie uczymy się być otwarci na poglądy innych oraz dążymy do wzajemnego zrozumienia, które niezbędne jest w realizacji wspólnych idei. Tworzymy zespół ludzi o rozmaitych zainteresowaniach, dzięki czemu mamy możliwość spojrzenia na aspekty logistyczne z wielu perspektyw.


Nasz projekt

W życiu każdego studenta oprócz nauki istotna jest także zabawa. Jako logistycy, dobrze wiemy jak zaplanować każdą zabawę, wiemy także, iż najlepiej jest łączyć przyjemne z pożytecznym i dlatego wpadliśmy na nietuzinkowy pomysł. Naszym projektem jest organizacja wyjazdu do fabryki samochodów marki Lamborghini. Dzięki tej wycieczce, mamy nadzieję wzbogacić naszą wiedzę o informacje dotyczące funkcjonowania oraz technologii produkcji tej ekskluzywnej marki. Zwiedzenie linii produkcyjnej Lamborghini będzie z pewnością jedynym w swoim rodzaju i zapierającym dech w piersiach przeżyciem, dodatkowo połączonym z ugruntowaniem dotychczas zdobytej przez nas wiedzy w dziedzinie logistyki produkcji.

Na co potrzebujemy pieniądze?

Wycieczka:

1 dzień
- wyjazd z Poznania bladym świtem, przyjazd w nocy do Modeny

2 dzień
- od rana zwiedzanie fabryki oraz muzeum Lamborghini
- wieczorne imprezowanie w Bolonii

3 dzień
- zwiedzanie miasta Bolonia
- zwiedzanie miasta Modena

4 dzień
- przejazd do Verony
- zwiedzanie miasta Verona

5 dzień 
- powrót do Poznania

W związku z tym, iż chcemy poszerzać swoje horyzonty, postanowiliśmy zaplanować ciekawy wyjazd do Włoch, podczas którego poznamy linię produkcyjną ekskluzywnej marki Lamborghini. Jednak aby dostać się do fabryki, należy pokonać trasę ok. 1400km - do miejscowości Sant'Agata Bolognese. Oczywistym jest, że nikt nie chciałby wracać do szarej polskiej rzeczywistości po pobycie w słonecznej Italii, jednak kiedyś nadchodzi moment powrotu - odległość tę należy zatem podwoić - co oznacza konieczność pokonania około 3000km. Koszt wynajęcia autokaru dla takiej odległości waha się w granicach 14000 złotych. Do tego należy doliczyć wszelkie opłaty, a także noclegi i wyżywienie (bez tego także można się obejść, choć jest to dość skomplikowana sprawa :-) ). Niestety, studencka kieszeń nie jest studnią bez dna i nie może sobie pozwolić na takie wydatki. Dlatego też, zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszego wyjazdu całkowitą kwotą 25 000zł! Każda, nawet najdrobniejsza wpłata się liczy, gdyż zbliża nas do realizacji naszego marzenia! 

Przewidywany termin wyjazdu: wrzesień lub październik 2011r.

Niepowtarzalna okazja, czyli dlaczego warto nas wspomóc?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla niektórych z Państwa pomysł ten wydawać się może nieco ekscentryczny. Proszę jednak zwrócić uwagę, że dzięki poznawaniu technologii sotoswanych w różnych fabrykach na świecie, będziemy mogli być jeszcze lepszymi studentami, na czym zyska także Polska nauka, a przy okazji zrealizujemy nasze marzenia. W ten wyjątkowy sposób możecie Państwo stać się częścią naszego wspólnego dziedzictwa!

Co więcej - mamy dla Państwa niesamowite nagrody, a także wyjątkową propozycję! Już za dofinansowanie w kwocie 2000zł, bardzo chętnie zabierzemy Ciebie, nasz darczyńco, w podróż razem z nami! Spiesz się jednak, takich darowizn może być maksymalnie 10! Koniecznie zerknij na możliwości dofinansowania naszego projektu, które zostały wymienione po prawej stronie.
I dla odrobiny atmosfery zachęcamy do obejrzenia poniższej reklamówki Lamborghini:

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.06.2011 00:12