Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Koło naukowe

Koło naukowe "Logistyka"

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy:


8 Wspierający

9% Postęp

2496 PLN z 25000 PLN

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania, model "wszystko albo nic", zbiórka będzie aktywna do 15.06.2011

Wycieczka do fabryki Lamborghini

O projekcie

Kim jesteśmy?

Koło Naukowe "Logistyka" zostało reaktywowane w 2005 roku przy Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej. Do grona członków Koła Naukowego „Logistyka” należą przedstawiciele wielu kierunków i wydziałów – zrzeszamy studentów, których pasją jest logistyka. Jesteśmy grupą ludzi, którzy wychodząc z własną inicjatywą chcą zaprzeczyć stereotypowi studenta, który poza zajęciami na uczelni nie wykazuje zaangażowania. 

Działalność w Kole Naukowym „Logistyka” pozwala nam na realizację wyznaczonych celów, z których sztandarowym jest realizacja corocznej konferencji logistycznej. Ponadto uczestniczymy w konferencjach naukowych w całej Polsce, nawiązujemy kontakty ze środowiskami akademickimi jak i firmami z branży, organizujemy seminaria z udziałem teoretyków i praktyków, wycieczki do zakładów, czy wyjścia na targi logistyczne.

W ramach członkostwa w Kole Naukowym „Logistyka” wspólnie uczymy się być otwarci na poglądy innych oraz dążymy do wzajemnego zrozumienia, które niezbędne jest w realizacji wspólnych idei. Tworzymy zespół ludzi o rozmaitych zainteresowaniach, dzięki czemu mamy możliwość spojrzenia na aspekty logistyczne z wielu perspektyw.


Nasz projekt

W życiu każdego studenta oprócz nauki istotna jest także zabawa. Jako logistycy, dobrze wiemy jak zaplanować każdą zabawę, wiemy także, iż najlepiej jest łączyć przyjemne z pożytecznym i dlatego wpadliśmy na nietuzinkowy pomysł. Naszym projektem jest organizacja wyjazdu do fabryki samochodów marki Lamborghini. Dzięki tej wycieczce, mamy nadzieję wzbogacić naszą wiedzę o informacje dotyczące funkcjonowania oraz technologii produkcji tej ekskluzywnej marki. Zwiedzenie linii produkcyjnej Lamborghini będzie z pewnością jedynym w swoim rodzaju i zapierającym dech w piersiach przeżyciem, dodatkowo połączonym z ugruntowaniem dotychczas zdobytej przez nas wiedzy w dziedzinie logistyki produkcji.

Na co potrzebujemy pieniądze?

Wycieczka:

1 dzień
- wyjazd z Poznania bladym świtem, przyjazd w nocy do Modeny

2 dzień
- od rana zwiedzanie fabryki oraz muzeum Lamborghini
- wieczorne imprezowanie w Bolonii

3 dzień
- zwiedzanie miasta Bolonia
- zwiedzanie miasta Modena

4 dzień
- przejazd do Verony
- zwiedzanie miasta Verona

5 dzień 
- powrót do Poznania

W związku z tym, iż chcemy poszerzać swoje horyzonty, postanowiliśmy zaplanować ciekawy wyjazd do Włoch, podczas którego poznamy linię produkcyjną ekskluzywnej marki Lamborghini. Jednak aby dostać się do fabryki, należy pokonać trasę ok. 1400km - do miejscowości Sant'Agata Bolognese. Oczywistym jest, że nikt nie chciałby wracać do szarej polskiej rzeczywistości po pobycie w słonecznej Italii, jednak kiedyś nadchodzi moment powrotu - odległość tę należy zatem podwoić - co oznacza konieczność pokonania około 3000km. Koszt wynajęcia autokaru dla takiej odległości waha się w granicach 14000 złotych. Do tego należy doliczyć wszelkie opłaty, a także noclegi i wyżywienie (bez tego także można się obejść, choć jest to dość skomplikowana sprawa :-) ). Niestety, studencka kieszeń nie jest studnią bez dna i nie może sobie pozwolić na takie wydatki. Dlatego też, zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszego wyjazdu całkowitą kwotą 25 000zł! Każda, nawet najdrobniejsza wpłata się liczy, gdyż zbliża nas do realizacji naszego marzenia! 

Przewidywany termin wyjazdu: wrzesień lub październik 2011r.

Niepowtarzalna okazja, czyli dlaczego warto nas wspomóc?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla niektórych z Państwa pomysł ten wydawać się może nieco ekscentryczny. Proszę jednak zwrócić uwagę, że dzięki poznawaniu technologii sotoswanych w różnych fabrykach na świecie, będziemy mogli być jeszcze lepszymi studentami, na czym zyska także Polska nauka, a przy okazji zrealizujemy nasze marzenia. W ten wyjątkowy sposób możecie Państwo stać się częścią naszego wspólnego dziedzictwa!

Co więcej - mamy dla Państwa niesamowite nagrody, a także wyjątkową propozycję! Już za dofinansowanie w kwocie 2000zł, bardzo chętnie zabierzemy Ciebie, nasz darczyńco, w podróż razem z nami! Spiesz się jednak, takich darowizn może być maksymalnie 10! Koniecznie zerknij na możliwości dofinansowania naszego projektu, które zostały wymienione po prawej stronie.
I dla odrobiny atmosfery zachęcamy do obejrzenia poniższej reklamówki Lamborghini:

8

Wspierających

2496 zł

Z całkowitej kwoty 25000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany jeśli do 00:00 15.06.2011 otrzyma co najmniej 25000 zł wsparcia

Wesprzyj projekt

Wpłać 5 zł lub więcej!

Dozgonna wdzięczność za dofinansowanie, dostęp do bloga

1 Wspierający
 

Wpłać 10 zł lub więcej!

Nagroda przewidziana w poprzednim progu + imienne podziękowanie na stronie

1 Wspierający
 

Wpłać 30 zł lub więcej!

Nagroda przewidziana w poprzednim progu + dostęp do zdjęć i filmów z wyprawy.

0 Wspierających
 

Wpłać 60 zł lub więcej!

Nagroda przewidziana w poprzednim progu + pocztówka Lamborghini.

0 Wspierających
 

Wpłać 160 zł lub więcej!

Nagroda przewidziana w poprzednim progu + mały srebrny znaczek Lamborghini przypinany do klapy marynarki przywieziony oryginalnie z Włoch.

0 Wspierających
 

Wpłać 220 zł lub więcej!

Taka sama nagroda jak w poprzednim kroku, ale znaczek Lamborghini wykonany ze złota.

0 Wspierających
 

Wpłać 380 zł lub więcej!

Film + zdjęcia z wyprawy + pocztówka + czapeczka (lub prosty, czarny T-Shirt) Lamborghini!

1 Wspierający
 

Wpłać 550 zł lub więcej!

Film + zdjęcia z wyprawy + pocztówka + WYJĄTKOWY PREZENT: Czarne Polo z krótkim rękawem "Super-Trofeo" z Logo Lamborghini oraz z wyszytym Twoim napisem! Wszystko to przywiezione oryginalnie z Włoch!

1 Wspierający
 

Wpłać 750 zł lub więcej!

Film + zdjęcia z wyprawy + pocztówka + WYJĄTKOWY PREZENT: Kurtka "Contrast Rugby" z Logo Lamborghini oraz z wyszytym Twoim napisem! Wszystko to przywiezione oryginalnie z Włoch!

2 Wspierających
 
Pozostało: 10

Wpłać 2000 zł lub więcej!

Niepowtarzalna okazja! Wyjedź razem z nami! Dofinansowując nasz wyjazd kwotą powyżej 2000zł masz niepowtarzalną szansę stać się częścią niesamowitego wydarzenia. Nie dość, że sam odwiedzisz nietuzinkowe miejsca, to dodatkowo wesprzesz nasz wyjazd! Nie zastanawiaj się, jedź z nami do fabryki Lamborghini!

0 Wspierających

O autorze

Koło naukowe

Koło naukowe "Logistyka"

Napisz wiadomość

Zgłoś patronat/mecenat

Aby zostać patronem lub mecenasem tego projektu, wyślij zgłoszenie korzystając z poniższego przycisku.