Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Krasoń

Łukasz Krasoń

Wrocław

Stawiam na nogi ludzi bez celu :) Inspirator, mówca, marzyciel, jestem "chodzącym" przykładem tego, że niemożliwe można zmienić w osiągalne. Wspólnie z żoną Gosią stworzyliśmy Ogólnopolski Konwój Rowerowy "Wstań i Jedź", aby i Ciebie zainspirować do spełnienia swoich marzeń. Dołącz do nas, Zapraszamy: http://www.facebook.com/WstaniJedz

Napisz wiadomość do Projektodawcy

32063 PLN z 30758 PLN

285 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.04.2013.

Ogólnopolski Konwój Rowerowy Wstań i Jedź

Dodano: 15.03.2013, 19:46
Piotr Martin Shogun & Małgorzata Sherina
Piotr Martin Shogun & Małgorzata Sherina
Drogi Łukaszu, Droga Małgorzato, Drodzy uczestnicy Konwoju pełnego Światła, jesteście wspaniałym Teamem i podjęliście się przedsięwzięcia które ma sprawić aby podniosło się tysiące Istot z ich letargu. Nawet największa lawina ma swój początek w jednym małym kamyczku, dlatego też dorzucamy z przyjemnością nasz kamyczek i niech się dzieje wola Nieba! Jedno jest pewne: jesteście dla nas Inspiracją, Światłem i Nowym Światem - namacalnym jego dowodem. NAMASTE, w Miłości i Świetle, Team TERRA Galaktycznej Kawiarenki.

"Nie bójcie się nigdy Nowego, bójcie się tylko pozostawić wszystko po Staremu."
JESUS SANANDA
Dodano: 15.03.2013, 11:53
Łukasz Krasoń
Łukasz Krasoń
Arturze energia i siła marzeń jest ograniczona tylko przez nas samych :) To niesamowite, że Twój projekt, nasz i wiele innych o których słyszałem pomaga to dostrzec. Wstań i Jedź!
Dodano: 15.03.2013, 10:18
Artur Jan Milicki
Artur Jan Milicki
Łukaszu, dziękuję Ci że jesteś, dziękuję Ci że dzielisz się swoim szczęściem, że inspirujesz ludzi do wytrwałego realizowania ich najpiękniejszych i najbardziej życzliwych MARZEŃ... Marzeń które są w stanie ogarnąć nawet CAŁĄ PLANETĘ...

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.04.2013 00:12