Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Krasoń

Łukasz Krasoń

Wrocław

Stawiam na nogi ludzi bez celu :) Inspirator, mówca, marzyciel, jestem "chodzącym" przykładem tego, że niemożliwe można zmienić w osiągalne. Wspólnie z żoną Gosią stworzyliśmy Ogólnopolski Konwój Rowerowy "Wstań i Jedź", aby i Ciebie zainspirować do spełnienia swoich marzeń. Dołącz do nas, Zapraszamy: http://www.facebook.com/WstaniJedz

Napisz wiadomość do Projektodawcy

32063 PLN z 30758 PLN

285 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 19.04.2013 00:12

Ogólnopolski Konwój Rowerowy Wstań i Jedź

Czas na podsumowanie i nagrody

Dodano 28.07.2013, godz. 18:41

Witajcie,

Pierwszy Ogólnopolski Konwój Rowerowy „Wstań i Jedź” dobiegł końca. Dokładnie tydzień temu 21 lipca wróciliśmy do miejsca skąd wyruszyliśmy 8 czerwca. To były najbardziej Inspirujące 44 dni w moim życiu. Setki osób na Opowieściach Inspirującej Treści, jeszcze więcej na trasie i miastach które odwiedziliśmy. Przede wszystkim jednak wielu zmotywowanych i zainspirowanych ludzi.

Tegoroczna edycja Konwoju „Wstań i Jedź” nie odbyłaby się gdyby nie Twoje wsparcie dla Projektu, bo jeśli czytasz tą wiadomość to znak, że poświęciłeś swój czas i pieniądze dla Konwoju. Bardzo Ci za to dziękuje w imieniu swoim i całej Drużyny Rowerowej.
Portal polakpotrafi.pl ma piękną idee wręczania nagród za wsparcie i teraz właśnie po zakończeniu Projektu przyszedł ten moment. W ciągu kilku najbliższych dni dostaniesz maila z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród do Ciebie. Proszę podążaj za instrukcjami w nim zawartymi, dzięki czemu wszystko przebiegnie szybko i zgodnie z planem :)

A oto filmik specjalnie dla Ciebie: http://www.youtube.com/watch?v=HfoS6c1HLZ4&feature=youtu.be

Relacje z poszczególnych dni Konwoju na naszej stronie http://www.wstanijedz.pl