Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Krasoń

Łukasz Krasoń

Wrocław

Stawiam na nogi ludzi bez celu :) Inspirator, mówca, marzyciel, jestem "chodzącym" przykładem tego, że niemożliwe można zmienić w osiągalne. Wspólnie z żoną Gosią stworzyliśmy Ogólnopolski Konwój Rowerowy "Wstań i Jedź", aby i Ciebie zainspirować do spełnienia swoich marzeń. Dołącz do nas, Zapraszamy: http://www.facebook.com/WstaniJedz

Napisz wiadomość do Projektodawcy

32063 PLN z 30758 PLN

285 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.04.2013.

Ogólnopolski Konwój Rowerowy Wstań i Jedź

To już jutro ...

Dodano 07.06.2013, godz. 16:06

Witajcie Kochani,
Mamy nadzieję, że byliście razem z nami przez ostatni miesiąc.
Już wszystko gotowe do drogi, my również jesteśmy gotowi aby ruszyć z naszą misją zmiany mentalności Polaków pod hasłem: Koniec z narzekaniem. i w tym roku pomoże nam w tym stacja radiowa RMF/FM
Kochani dziękujemy za to, że jesteście zapraszamy do odbioru nagród rzeczowych po konwoju, natomiast w przypadku nagród: nagrania do dvd, honorowy członek konwoju, możliwość wystąpienia na scenie 21 lipca prosimy o kontakt mailowy: kontakt@wstanijedz.pl w celu ustalenia szczegółów.
Kochani jesteśmy w stanie tylko przyjąć jednego honorowego członka Konwoju dziennie. W przypadku pokrycia się terminów, decyduje kolejność zgłoszeń.
Natomiast każdy może do nas dołączyć na swoim rowerze, każdy może się z nami spotkać w wybranym mieście i każdy może przyjść na Opowieści Inspirującej Treści.
Zapraszamy serdecznie.
Bądźcie tam razem z nami.
Już jutro ruszamy z Opowieściami
8 czerwiec - Wrocław Uniwersytet Ekonomiczny, budynek P, godz. 14 - 16
Wstań i jedź
Do zobaczenia
Gosia Krasoń i Łukasz Krasoń wraz z drużyną

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.04.2013 00:12