Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Sosnowski

Michał Sosnowski

Wrocław, Polska

Pochodzę z Wrocławia, jestem DJem i producentem muzycznym; działam pod pseudonimem en2ak; wydałem kilka rzeczy nakładem U Know Me Records, a w 2013 roku uczestniczyłem w Red Bull Music Academy w Nowym Jorku.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

9205 PLN z 8950 PLN

54 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.10.2018.

„Wstałem za wcześnie, nadal jestem pijany” na winylu

O projekcie

Hej, jakiś czas temu rozpocząłem prace nad kolejnym albumem; koncept był taki żeby nagrać płytę wyłącznie z piosenkami, co dla mnie było pewnego rodzaju nowością, ale również dającym ogromną satysfakcję wyzwaniem. W ciągu roku, w zupełnie niespiesznym tempie zrealizowałem warstwę muzyczną; w ciągu kolejnego nagrywały się wokale; powoli, bez spiny i w koleżeńskiej atmosferze. Tak właśnie powstała płyta „Wstałem za wcześnie, nadal jestem pijany”, do której tracklistę (z potencjalnym podziałem na strony) znajdziecie poniżej:

Strona A:
Dom feat. Marek Pędziwiatr
Wulkan feat. Katy Pear
Inne Światy feat. Ras, Ms Obsession
IrDA feat. Adi Nowak, Szulinio
Living Room feat. Paulina Przybysz

Strona B:
Stary DJ feat. Skorup, DJ Eprom
Gumowa Kaczka feat. RAU
DNJCH feat. Holak
Zrób Coś feat. Kuba Knap
Wszystkiego Mi Brakuje feat. MAPA
No Siema feat. Seb Zillner

 

en2ak - Wstałem za wcześnie, nadal jestem pijany LP [promomix]

 

Wulkan feat. Katy Pear

 

Living Room feat. Paulina Przybysz

 

Gumowa Kaczka feat. RAU

 

DNJCH feat. Holak

 

Wszystkiego Mi Brakuje feat. MAPA

 

No Siema feat. Seb Zillner


CEL

Jak już wspominałem, płyta jest już zrealizowana i powstała wyłącznie z moich prywatnych środków. W zasadzie na tym cała heca mogłaby się skończyć, ale przyszło mi do głowy, że być może część z Was chciałaby posiadać ten album na wosku; temu właśnie służyć ma ta zbiórka, a mechanizm jej jest banalnie prosty – wpłacasz 55 zł, dostajesz płytę na winylu (można też kupić album w digitalu za 15 zł); działa to zatem odrobinę na zasadzie pre-orderu. W podanej kwocie zawiera się już opłata za wysyłkę więc potencjalnie jest taniej niż w sklepie – spoko, nie?

Mastering będzie dziełem Marcina Cichego (Skalpel), za spektakularną poligrafię odpowiada, jak zawsze zresztą, niezastąpiony Wojciech Kołacz aka Otecki, poniżej skromna zajawka ;]

 BUDŻET

Żebyście mogli cieszyć się nowiutkim i pachnącym woskiem musimy uzbierać 8950 zł; kwota ta pozwoli opłacić:

- mastering utworów
- wydanie albumu na płycie winylowej z okładką full color, nakład 250 sztuk
- opłata dla serwisu PolakPotrafi.pl
- koszty pocztowe

Akcja zostanie ukończona pod koniec października; wtedy płyta zostanie zmasterowana, dostaniecie ją w digitalu i w końcu też rozpocznie się tłoczenie winyli (które powinno potrwać ok 1,5 miesiąca). Jeśli nie będzie żadnych obsów ze strony tłoczni, wysyłka płyt powinna mieć miejsce jeszcze przed końcem roku.

A więc do dzieła!

 

W najbliższym czasie światło dzienne ujży promo całej płytki i kilka odsłuchów poszczególnych numerów; żeby być na bieżąco zapraszam na:

 

facebook.com/en2ak

 

a w razie pytań możecie się ze mną kontaktować pod adresem:

 

en2ak [at] o2 [dot] plKTO ZACZ?

en2ak to pochodzący z Wrocławia DJ i producent. Absolwent Red Bull Music Academy 2013 w Nowym Jorku. ½ duetu Przaśnik, w ramach którego zrealizował trzy entuzjastycznie przyjęte winylowe wydawnictwa (wszystkie wydane nakładem Funky Mamas and Papas). Kolektyw gościł również na różnych zagranicznych kompilacjach (m.in. Jazz For More - obok The Bamboos i Ugly Duckling; Agogo Makes The World Go Round - obok Quantica, Mo'Horizons i Una Mas Trio). Wrocławianie mieli okazję remixować takich artystów jak Kixnare, Dreadsquad, Igor Boxx, Rube czy Mr. Confuse.Michał nagrał 4 solowe albumy, które ukazały się nakładem U Know Me Records i dwie EPki dla Mad Hop i niemieckiego Ching Zeng.Na jego bitach nawijali m.in.: VNM, Hades, Kaen, remixował chłopaków z JWP; w ubiegłym roku nakładem Alkopoligamii ukazał się solowy album Pjusa, na którym również znalazł się en2ak (w kolaboracji z Eldoką i Holakiem z Małych Miast); a także oficjalny debiut Adiego Nowaka (w Asfalcie) oczywiście z bitami od wrocławskiego producenta.Występował na największych polskich festiwalach (Nowa Muzyka, Open’er etc.). A także w Pradze, Moskwie, Nowym Jorku i na Litwie - w ramach festiwalu Satta Outside. Miał okazję dzielić scenę m.in. z takimi artystami jak: Flying Lotus, Thundercat, DJ Vadim (i The Electric), Bonobo, Eprom, fLako, Slugabed, Sun Glitters, Igor Boxx, King Cannibal, Robot Koch, KRTS, Paul White, Om Unit, DJG (Grenier), 1000 Names.

Media o Twoim projekcie:

Paulina Przybysz, Ras, Marek Pędziwiatr i inni, na nowym winylu od en2aka

trzaskiblog.wordpress.com | 2018-10-03

Wrocławski producent i DJ, absolwent Red Bull Music Academy 2013 w Nowym Jorku oraz połowa znakomitego duetu Przaśnik — en2ak, szykuje się do wydania swojego nowe albumu zatytułowanego \"Wstałem za wcześnie, nadal jestem pijany\".

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.10.2018 22:10