Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Michał Sosnowski

Michał Sosnowski

Wrocław, Polska

Pochodzę z Wrocławia, jestem DJem i producentem muzycznym; działam pod pseudonimem en2ak; wydałem kilka rzeczy nakładem U Know Me Records, a w 2013 roku uczestniczyłem w Red Bull Music Academy w Nowym Jorku.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6074 PLN z 8950 PLN

43 Wspierający

10 dni do zakończenia

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 25.10.2018 22:10

„Wstałem za wcześnie, nadal jestem pijany” na winylu

O projekcie

Hej, jakiś czas temu rozpocząłem prace nad kolejnym albumem; koncept był taki żeby nagrać płytę wyłącznie z piosenkami, co dla mnie było pewnego rodzaju nowością, ale również dającym ogromną satysfakcję wyzwaniem. W ciągu roku, w zupełnie niespiesznym tempie zrealizowałem warstwę muzyczną; w ciągu kolejnego nagrywały się wokale; powoli, bez spiny i w koleżeńskiej atmosferze. Tak właśnie powstała płyta „Wstałem za wcześnie, nadal jestem pijany”, do której tracklistę (z potencjalnym podziałem na strony) znajdziecie poniżej:

Strona A:
Dom feat. Marek Pędziwiatr
Wulkan feat. Katy Pear
Inne Światy feat. Ras, Ms Obsession
IrDA feat. Adi Nowak, Szulinio
Living Room feat. Paulina Przybysz

Strona B:
Stary DJ feat. Skorup, DJ Eprom
Gumowa Kaczka feat. RAU
DNJCH feat. Holak
Zrób Coś feat. Kuba Knap
Wszystkiego Mi Brakuje feat. MAPA
No Siema feat. Seb Zillner

 

en2ak - Wstałem za wcześnie, nadal jestem pijany LP [promomix]

 

Wulkan feat. Katy Pear

 

Living Room feat. Paulina Przybysz

 

Gumowa Kaczka feat. RAU

 

DNJCH feat. Holak

 

No Siema feat. Seb Zillner


CEL

Jak już wspominałem, płyta jest już zrealizowana i powstała wyłącznie z moich prywatnych środków. W zasadzie na tym cała heca mogłaby się skończyć, ale przyszło mi do głowy, że być może część z Was chciałaby posiadać ten album na wosku; temu właśnie służyć ma ta zbiórka, a mechanizm jej jest banalnie prosty – wpłacasz 55 zł, dostajesz płytę na winylu (można też kupić album w digitalu za 15 zł); działa to zatem odrobinę na zasadzie pre-orderu. W podanej kwocie zawiera się już opłata za wysyłkę więc potencjalnie jest taniej niż w sklepie – spoko, nie?

Mastering będzie dziełem Marcina Cichego (Skalpel), za spektakularną poligrafię odpowiada, jak zawsze zresztą, niezastąpiony Wojciech Kołacz aka Otecki, poniżej skromna zajawka ;]

 BUDŻET

Żebyście mogli cieszyć się nowiutkim i pachnącym woskiem musimy uzbierać 8950 zł; kwota ta pozwoli opłacić:

- mastering utworów
- wydanie albumu na płycie winylowej z okładką full color, nakład 250 sztuk
- opłata dla serwisu PolakPotrafi.pl
- koszty pocztowe

Akcja zostanie ukończona pod koniec października; wtedy płyta zostanie zmasterowana, dostaniecie ją w digitalu i w końcu też rozpocznie się tłoczenie winyli (które powinno potrwać ok 1,5 miesiąca). Jeśli nie będzie żadnych obsów ze strony tłoczni, wysyłka płyt powinna mieć miejsce jeszcze przed końcem roku.

A więc do dzieła!

 

W najbliższym czasie światło dzienne ujży promo całej płytki i kilka odsłuchów poszczególnych numerów; żeby być na bieżąco zapraszam na:

 

facebook.com/en2ak

 

a w razie pytań możecie się ze mną kontaktować pod adresem:

 

en2ak [at] o2 [dot] plKTO ZACZ?

en2ak to pochodzący z Wrocławia DJ i producent. Absolwent Red Bull Music Academy 2013 w Nowym Jorku. ½ duetu Przaśnik, w ramach którego zrealizował trzy entuzjastycznie przyjęte winylowe wydawnictwa (wszystkie wydane nakładem Funky Mamas and Papas). Kolektyw gościł również na różnych zagranicznych kompilacjach (m.in. Jazz For More - obok The Bamboos i Ugly Duckling; Agogo Makes The World Go Round - obok Quantica, Mo'Horizons i Una Mas Trio). Wrocławianie mieli okazję remixować takich artystów jak Kixnare, Dreadsquad, Igor Boxx, Rube czy Mr. Confuse.Michał nagrał 4 solowe albumy, które ukazały się nakładem U Know Me Records i dwie EPki dla Mad Hop i niemieckiego Ching Zeng.Na jego bitach nawijali m.in.: VNM, Hades, Kaen, remixował chłopaków z JWP; w ubiegłym roku nakładem Alkopoligamii ukazał się solowy album Pjusa, na którym również znalazł się en2ak (w kolaboracji z Eldoką i Holakiem z Małych Miast); a także oficjalny debiut Adiego Nowaka (w Asfalcie) oczywiście z bitami od wrocławskiego producenta.Występował na największych polskich festiwalach (Nowa Muzyka, Open’er etc.). A także w Pradze, Moskwie, Nowym Jorku i na Litwie - w ramach festiwalu Satta Outside. Miał okazję dzielić scenę m.in. z takimi artystami jak: Flying Lotus, Thundercat, DJ Vadim (i The Electric), Bonobo, Eprom, fLako, Slugabed, Sun Glitters, Igor Boxx, King Cannibal, Robot Koch, KRTS, Paul White, Om Unit, DJG (Grenier), 1000 Names.

Media o Twoim projekcie:

Paulina Przybysz, Ras, Marek Pędziwiatr i inni, na nowym winylu od en2aka

trzaskiblog.wordpress.com | 2018-10-03

Wrocławski producent i DJ, absolwent Red Bull Music Academy 2013 w Nowym Jorku oraz połowa znakomitego duetu Przaśnik — en2ak, szykuje się do wydania swojego nowe albumu zatytułowanego \"Wstałem za wcześnie, nadal jestem pijany\".