Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

lduda88

lduda88

Przasnysz, Polska

Mąż, Ojciec. Człowiek z wieloma pomysłami

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Łukasz Chrostowski

Łukasz Chrostowski

Przasnysz, Polska

Wszystko zaczęło się latem 2013r. Ekipa przyjaciół bawiąca się w nagrywanie muzyki stworzyła utwór „Jest jak jest(inaczej nie będzie)”. Puszczany parokrotnie na suto zakrapianych letnich imprezach spotkał się z nieoczekiwanie dobrym odbiorem, co spowodowało, że znalazł się w internecie. Reggaeowe granie zostało wzbogacone o nurty elektroniczne (d’n’b, dubstep, jungle) oraz wpływy kultury hip – hop, tak by tworzyć charakterystyczną, energetyczną, pozytywną, muzyczną mieszankę. Pierwszy skład to: Kura, Jan, Śmietana i Ulota. Dzięki uprzejmości właścicieli lokalu Zajazd Staropolski zespół gra pierwszy koncert w październiku 2013r. Do składu dołączył Chrostek.


2742 PLN z 2500 PLN

66 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

109%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.11.2017.

Wspieramy MediaPrzasnysz

O projekcie

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie platformy medialnej, która będzie informowała mieszkanców naszego regionu o rzeczach ważnych i ciekawych, w przystępnej i nowoczesnej formie. Przeprowadziliśmy już wiele wywiadów, udostępnilismy setki newsów, jednak mamy apetyt na dużo więcej! Chcemy się rozwijać, w naszych głowach rodzą się kolejne pomysły, lecz aby je realizować potrzebujemy środków.

Do tej pory cały projekt finansowaliśmy z własnej kieszeni, ponieważ cenimy sobie przede wszystkim niezależność. Żeby ją utrzymać zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie MediaPrzasnysz dowolną kwotą.

Pozyskane środki chcemy przeznaczyć przede wszystkim na poprawę jakości transmisji video, zakup kamer o lepszej jakości, sprzętu nagłaśniającego, wyposażenia studia.

Chcemy poprawić jakość trasmisji meczów sportowych, koncertów oraz ważnych wydarzeń związanych z naszym regionem.

Jeżeli zbierzemy dwa razy więcej niż założyliśmy, będziemy mogli zakupić sprzęt do transmisji video w terenie!!! 

Tworzymy MediaPrzasnysz dla Was i dzięki Wam!

Liczymy na Wasze wsparcie!
Do zobaczenia na antenie ;)

Pozdrawiamy,
Łukasz Chrostowski
Łukasz Duda

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.11.2017 22:10