Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

galerianawodnej Marta Zawilińska

galerianawodnej Marta Zawilińska

Kłodzko

Galeria na Wodnej to miejsce spotkań, żywa pracownia w sercu Kotliny Kłodzkiej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu

1992 PLN z 10000 PLN

36 Wspierający

21 dni do zakończenia

19%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.06.2020.

Wspieramy Galerię na Wodnej

O projekcie

Galeria na Wodnej to miejsce, które stworzyłam od tak zwanej podszewki, pracując przez ostatnie lata, aby w takim małym miasteczku jak Kłodzko stało się swego rodzaju marką. Ciężką pracą udało się, galeria stała się rozpoznawalnym i lubianym punktem w naszym miasteczku (dwukrotnie zdobyła wyróżnienie w plebiscycie Perełka Ziemi Kłodzkiej), ale i nie tylko, bo przybywający do Kłodzka turyści roznosili wieść o tym miejscu w Polskę, czego dowody dostawałam niejednokrotnie w postaci maili.

 

Galeria to miejsce, w którym tworzę, żywa pracownia, gdzie każdy może wejść zakupić rzeczy wykonane przez różnych artystów, ale również zobaczyć mnie przy pracy twórczej. Galeria na Wodnej, to również miejsce spotkań.

 

Od tych dwóch miesięcy, kiedy koronawirus zdominował naszą codzienność niestety stacjonarnie nie może być czynna, ale to nie jest jedyny kłopot, w zakresie mojej działalności w galerii była również organizacja imprez, mniejszych i większych (Kłodzki Ratusz Dzieciom, Forum Tradycji), warsztatów dla dzieci, kreatywnych urodzin - wszystkie wyżej wymienione zostały zniesione do odwołania, nie wiadomo na jak długi czas.

 

W związku z tym, po zastanowieniu podjęłam próbę przeniesienia Galerii na większą skalę "do internetu", niestety, aby to funkcjonowało tak profesjonalnie jak bym chciała, muszę założyć sklep internetowy z prawdziwego zdarzenia oraz w odpowiedni sposób całe przedsięwzięcie rozreklamować. Na ten cel chciałabym przeznaczyć fundusze zebrane podczas tej zbiórki, zdecydowanie pomogłoby mi to utrzymać i rozwinąć firmę, zanim powróci do normalnego funkcjonowania stacjonarnego i warsztatów plenerowych

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.06.2020 19:07