Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wspieram Rozwój PL

Wspieram Rozwój PL

Biskupice

Portal promujący patriotyzm ekonomiczny: Wspieram Rozwój: www.wspieramrozwoj.pl oraz aplikacja Polskie Marki

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7625 PLN z 7500 PLN

58 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.11.2016.

Polskie Marki, czyli patriotyzm ekonomiczny w natarciu!

O projekcie

Polska musi jeszcze wiele nadrobić, abyśmy osiągnęli poziom życia mieszkańców Zachodu. Wątpliwe jest, że uda nam się to zrobić, jeśli ¾ swoich pensji będziemy wydawali na produkty zagraniczne. W ten sposób bogacą się naszym kosztem inne państwa. A nawet jeśli swoje produkty wytwarzają w naszym kraju, to i tak większość zysków z ich sprzedaży w sposób legalny bądź nielegalny wyprowadzają z naszego kraju. W efekcie udział płac w polskim PKB stanowi tylko 45%, przy średniej dla Unii na poziomie 60%. Duże zagraniczne firmy w większym stopniu unikają podatków, przez co mamy mniej pieniędzy na służbę zdrowia, edukację, a nasz dług publiczny rośnie.

 

Na szczęście idea wspierania swoich firm coraz bardziej przemawia do Polaków i być może już za kilka lat powszechne będzie popularne w bogatych krajach stwierdzenie, że „nasze jest najlepsze”.

 

 Kupuj polskie! – to tylko pozornie prosta sprawa. Nie ma prostego wyznacznika polskości produktów, umieszczonego na opakowaniu. Polska nazwa – to droga donikąd, kod kreskowy 590, teoretycznie oznaczający produkt polski, widnieje często nawet na produktach importowanych, a powstające ostatnio oznaczenia takie jak „Definicja Polskiej Wódki” czy „Produkt Polski”, wcale nie uwzględniają kwestii kapitałowych i bardziej wprowadzają w błąd, niż pomagają. Aby to ułatwić stworzyliśmy serwis Wspieram Rozwój PL oraz aplikację Polskie Marki.

 

Nasza aplikacja to bardzo praktyczne narzędzie, które pozwala na szybką identyfikację stopnia polskości marek i firm. Dzięki niej każdy Polak może odróżnić produkty polskie od zagranicznych, a także te produkowane w Polsce od importowanych. Dzięki unikalnemu systemowi Kategorii, aplikacja pozwala także sprawdzać jednocześnie całe grupy produktów i firm, bez konieczności sprawdzania poszczególnych z osobna. Pozwala to na przegląd banków, jogurtów, soków, wód butelkowanych, hostingów... słowem niemal wszystkiego co można w Polsce kupić. Takie same możliwości zapewnia oczywiście serwis Wspieram Rozwój PL.

Obecnie najpilniejszą sprawą jest dla nas rozwój bazy danych. Jakiś czas temu przekroczyła ona 10 tys. pozycji, ale mamy świadomość ciągle sporej ilości braków. Lista koniecznych do dodania pozycji się piętrzy, a nasze ograniczone środki nie pozwalają na szybkie uzupełnienie ich. Dlatego też postanowiliśmy poprosić Was o pomoc w tej sprawie.

 

Cel numer 1 to właśnie rozbudowa bazy danych.

Chcielibyśmy pozyskać na ten cel 7 500 zł, co pozwoli na zapełnienie najbardziej kluczowych kategorii i znacznie ulepszy uzyskiwane przez Was wyniki.

 

Cel numer 2 to aplikacja Polskie Marki dla systemu Windows Phone. Patrioci ekonomiczni z tym systemem są obecnie najbardziej poszkodowani, bo nie ma dla nich żadnej aplikacji tego typu. Ze względów technicznych nie mają oni dostępu do popularnej wśród Polaków Poli, a stworzenie Polskich Marek zahamowały wysokie koszty. Chcielibyśmy przerwać tę dyskryminację i dać im także dostęp do praktycznego narzędzia do sprawdzania polskości.

Na ten chcemy pozyskać 6 500 zł.

 

Cel numer 3 to mobilna wersja serwisu Wspieram Rozwój (http://wspieramrozwoj.pl). Mamy świadomość, że nie każdy ma odpowiedni telefon, który mógłby obsłużyć jedną z dostępnych aplikacji. Są z pewnością także osoby, które nie lubią podawać żadnych danych w sieci (np. sklepowi Play), a bez tego instalacja aplikacji jest niestety niemożliwa. Mobilna wersja serwisu rozwiązałaby ten problem i zapewniła pełną dostępność do danych z naszej bazy danych.

Na ten cel chcielibyśmy zebrać 5 000 zł.

 

Wydanie ewentualnej nadwyżki skonsultujemy z Wami, drodzy darczyńcy. Moglibyśmy przeznaczyć ją na dalszą rozbudowę bazy, albo wprowadzenie pewnych nowych funkcji do aplikacji. Jeśli Wasze wsparcie okaże się aż tak wysokie po prostu zapytamy Was o zdanie co z nim zrobić.

 
Naszym zdaniem nagrody to wisienka na torcie całego projektu. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kolekcję koszulek, kubków, kufli oraz długopisów związanych z patriotyzmem ekonomicznym. Oczywiście z polskiej szwalni, polskiej porcelany, polskiego szkła i z nadrukami od polskiej firmy. Poniżej prezentujemy kilka ich przykładów, a wszystkie one dostępne są do zobaczenia na stronie:

PROJEKTY KOSZULEK I GADŻETÓW DLA ZBIÓRKI

Finalną listę projektów oraz ich wariantów kolorystycznych przedstawimy pod koniec zbiórki. Chcemy ją zbudować na bazie Waszych preferencji określonych w tej ankiecie:

profitest.pl/s/5676/2Z10X3qEF9MLJs8Q

Dodatkowo dla blogerów i właścicieli stron chcielibyśmy zaproponować profesjonalny audyt SEO strony, w którym wykażemy wszelkie błędy obecne na stronie, które pogarszają jej pozycje w wyszukiwarkach.

Dla wspierających nas przedsiębiorstw mamy w promocyjnej cenie konto firmowe w naszym serwisie. Umożliwia ono promocję firmy i jej marek w serwisie Wspieram Rozwój oraz aplikacji Polskie Marki, głównie poprzez wyróżnienie na górze kategorii.

[Czytaj więcej na temat kont firmowych]

Do tego przy większym wsparciu oferujemy przeprowadzenie dowolnej internetowej kampanii reklamowej związanej z patriotyzmem ekonomicznym. Pomożemy w przygotowaniu materiałów promocyjnych, poprowadzimy reklamę w mediach społecznościowych i wiele więcej.

 

Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie! Wierzymy, że patriotyzm ekonomiczny może odegrać ogromną rolę w budowaniu silnej pozycji naszych firm na świecie, co będzie miało duże przełożenie na dobrobyt nas wszystkich.

Jeśli macie do nas jakieś pytania to zachęcamy do kontaktu poprzez media społecznościowe lub formularz na naszej stronie.

 

Na koniec lista przydatnych linków:

 

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.11.2016 18:06