Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Waldemar Nol

Waldemar Nol

Ostrołęka, Polska

W latach 1965-1968 trenowałem podnoszenie ciężarów w klubie Narew Ostrołęka. Od pięćdziesięciu lat trenuję kulturystykę. Byłem dziewięciokrotnym medalistą mistrzostw Polski, w tym trzykrotnym mistrzem w kategorii ciężkiej powyżej 90 kg. Wielokrotnie reprezentowałem kraju w mistrzostwach świata i Europy. Zdobyłem tytułu mistrza świata (2004) i Europy w kategorii masters (2005 i 2007).

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6126 PLN z 20000 PLN

92 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

30%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.09.2016.

#WspieramNola

O projekcie

Jeżeli ktoś trafił tu przypadkiem to nazywam się Waldek Nol. W latach 1965-1968 trenowałem podnoszenie ciężarów w klubie Narew Ostrołęka. Od ponad 50 lat trenuję kulturystykę. Byłem dziewięciokrotnym medalistą mistrzostw Polski, w tym trzykrotnym mistrzem w kategorii ciężkiej, powyżej 90 kg. Wielokrotnie reprezentowałem kraju w mistrzostwach świata i Europy. Zdobyłem tytułu mistrza świata (2004) i Europy w kategorii masters (2005 i 2007).

 

Jak wspomniałem, kulturystykę trenuję od ponad 50 lat i nie myślę jeszcze o końcu. Przede mną kolejne wyzwanie - Mistrzostwa Świata Weteranów które odbędą się w dniach od 2 do 5 Grudnia w Santo Domingo na Dominikanie.

 

Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. Moja współpraca ze sponsorem który miał wziąć na siebie koszty wyjazdu i przygotowań została zakończona, co zmusiło mnie do szukania pieniążków na start.

Zgłosiło się do mnie wiele osób z dobrymi serduszkami, którzy wyrazili chęć pomocy. Skala dobroci i wsparcia które zaczęła do mnie płynąć przerosła moje oczekiwania! Mam też to szczęście, że w życiu moje drogi skrzyżowały się z kilkoma dobrymi osobami które chcą mi pomóc.

Jednak mistrzostwa odbywają się na Dominikanie i nie jestem w stanie własnymi środkami, nawet przy pomocy rodziny i przyjaciół, sfinansować wyjazdu i przygotowań na odpowiednim poziomie.

Sam koszt przelotu i pobytu oszacowaliśmy na minimum 15 tysięcy złotych. Ale żeby myśleć o wyniku potrzebne są odpowiednie przygotowania, treningi i odżywki. Niestety wszystko to łączy się z kosztami, dlatego łączna kwota którą chcemy zebrać to 20 tysięcy złotych.


Jeżeli ze zbiórki zostaną jakieś pieniążki to najprawdopodobniej nie będzie to mój ostatni start. Czuję, że stać mnie jeszcze na wiele!


 

Moje najważniejsze osiągnięcia:

  • 1986 – European Amateur Championships, IFBB, H, 9 miejsce
  • 1991 – World Amateur Championships, IFBB, H, 12 miejsce
  • 2002 – World Amateur Championships, IFBB, powyżej 50 lat 3 miejsce
  • 2004 – World Amateur Championships, IFBB, powyżej 50 lat 1 miejsce
  • 2005 – European Amateur Championships, IFBB, powyżej 50 lat 1 miejsce
  • 2009 – Fitness Authority Grand Prix, Open, 8 miejsce
  • 2009 – World Amateur Championships, IFBB, powyżej 50 lat, 4 miejsce
  • 2010 – World Amateur Championships, IFBB, powyżej 60 lat – 3 miejsce
  • 2010 – MP Juniorów i Weteranów w Kulturystyce, powyżej 60 lat, 2 miejsce

 

 

Każdy kto wpłaci choć złotówkę aby wesprzeć mój wyjazd będzie miał moją dozgonną wdzięczność! Dla osób które wpłacą minimum 40zł przygotowaliśmy specjalne opaski silikonowe, natomiast osoby które wpłacą 100zł dostaną specjalny kubek.

Wszystkim podziękuję w ten lub inny sposób. Przygotowujemy specjalne kartki na autografy, chiałbym też podziękowac Wam imiennie w czym na szczęście pomoże mi Internet. W szczególny sposób chciałbym podziękować osobom które wpłacą 200zł i więcej, i spotkać się z nimi osobićie, czy to na przysłowiowej kawie, czy na treningu.

Dołożę wszelkich starań, aby nagrody trafiły do Was jak najszybciej. Chciałbym, żeby w dniu mojego startu każdy kto mnie wesprze patrząc na opaskę, kubek, kartkę lub certyfikat był dumny i miał świadomość, że jestem tam dzięki niemu.

Jeżeli macie pytania zapraszam do kontaktu za pomoca poczty elektronicznej: zbiorkadlanola@gmail.com lub na moim profilu na portalu Facebook: https://www.facebook.com/Waldemar-Nol-592519904190775/

Pozdrawiam!

 

Artykuły: 

http://kulturystyka.pl/waldemar-nol-mistrzostwa-swiata-weteranow-pod-znakiem-zapytania/

 

Media o Twoim projekcie:

Ostatnie trzy dni akcji #WspieramNola. Brakuje 14 tysięcy

www.eostroleka.pl | 2016-09-26

Jeszcze tylko trzy dni pozostały do zakończenia akcji crowdfundingowej #WspieramNola. Jej celem jest uzbieranie funduszy na start znanego ostrołęckiego kulturysty Waldemara Nola na Mistrzostwach Świata Weteranów na Dominikanie.

Zbiórka funduszy dla Waldemara Nola. Cel: start w Mistrzostwach Świata

www.eostroleka.pl | 2016-09-04

Waldemar Nol przygotowuje się do Mistrzostw Świata weteranów w kulturystyce. Zawody, które odbędą się w dniach 2-5 grudnia w Santo Domingo w Dominikanie, będą dla ostrołęckiego kulturysty kolejną szansą na zdobycie medalu globalnego czempionatu. Trwa zbiórka pieniędzy na wyjazd.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.09.2016 22:10