Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kamila

Kamila

Poznań

Niektórzy z Was mnie znają :) Jestem właścicielką Gzubów i mamą prawie 5-letniego Patryka. Pewnego dnia uświadomiłam sobie jak mało mamy miejsc przyjaznych dzieciom i rodzicom w Poznaniu. Zwłaszcza placyków zabaw dla maluszków. Zamiast myśleć, wolę działać :) Mam nadzieję, że pokochacie Gzuby i pomożecie nam stworzyć takie domowe, fajne miejsce na Jeżycach :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

iizabunka

iizabunka


Zdjęcie główne projektu

2415 PLN z 10000 PLN

25 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

24%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 28.02.2021.

Wsparcie dla salki zabaw Gzuby na Fyrtlu

O projekcie

Gzuby na Fyrtlu to działająca na poznańskich Jeżycach salka zabaw dla dzieci, a także przestrzeń dla rodziców: by mogli odpocząć, porozmawiać, wypić kawę :) Pomimo bardzo pozytywnego odbioru naszej bawialni, a także ogromnej chęci do działania, jak wiele firm, borykamy się aktualnie z problemami. Będzie nam niezwykle miło, jeśli wesprzecie nas w tych trudnych czasach. 

 

Kim jesteśmy, co robimy i jak radzimy sobie w czasie pandemii?

Jesteśmy kameralnym miejscem, które tworzy kilka osób oraz lokal wyposażony w piękne, kreatywne zabawki. Jesteśmy "tylko i aż" przyjaznym punktem na mapie Poznania, gdzie w swobodnej atmosferze dzieci nawiązują swe pierwsze przyjaźnie, ciekawie spędzają czas, uczą się i odkrywają. Niemniej ważny jest dla nas rodzic: to właśnie nasze doświadczenia z okresu macierzyństwa były bodźem do stworzenia przestrzeni dostosowanej do potrzeb młodych rodziców. Dzień spędzany w towarzystwie dziecka i wśród innych ludzi może być ciekawszy, nawet gdy na dworze szaro i ponuro ;) 

Niestety ze względu na pandemię - tak jak większość firm usługowych - jesteśmy w trudnej sytuacji. Spadek liczby klientów jest oczywisty - aktualnie wiele osób preferuje zostać w domu kierując się troską o zdrowie. Do tego dochodzą rozmaite obostrzenia. Dla nas najbardziej dotkliwy jest brak możliwości organizowania eventów, urodzinek czy zajęć w formie dla nas opłacalnej. Konieczność zachowywania limitów również znacząco wpływa na gorszy wynik finansowy. Tymczasem wysoki czynsz i opłaty pozostają, pozostaje też chęć utrzymania pracowników, którzy tworzą to miejsce. Wasza pomoc jest dla nas na wagę złota!

 

Co nas motywuje i jak możemy sobie wzajemnie pomóc?

Motywuje nas to, że nasi klienci kochają to miejsce, wiemy że pomimo niewielkiego stażu na rynku i trudnej sytuacji, jesteśmy w stanie utrzymać to miejsce. Bo ono naprawdę jest potrzebne - tak dla maluszków, jak i samych rodziców, którzy chcą wyjść z domu i spotykać się (abstrahując już od samej sytuacji). Wiele osób chciałoby także, by w Gzubach ich dzieci nawiązywały pierwsze społeczne relacje - taki wstęp do samodzielności w żłobku czy przedszkolu.

Zatem pomoc jest niezbędna - chodzi nie tylko o zastrzyk finansowy, który bardzo by nam pomógł w pokryciu czynszu i bieżących potrzeb w najbliższym czasie, ale też o wsparcie i otuchę, że pomimo sytuacji warto podejmować wysiłki. Wierzymy, że jeśli nam zależy, innym też będzie zależeć :)

Waszą pomoc potraktujemy jak zobowiązanie, by z tygodnia na tydzień i z miesiąca na miesiąc tworzyć dla Was jeszcze lepszą przestrzeń do zabawy i odpoczynku :) 

Gdy tylko pandemia odejdzie w przeszłość, spodziewajcie się eventów i wydarzeń rodzinnych, zajęć dla maluszków, warsztatów parentingowych i oczywiście możliwości organizowania bajecznych urodzinek. Chcielibyśmy także kontynuować usługi takie jak możliwość doraźnej opieki nad dziećmi w wieku powyżej 3 lat. 

 Dziękujemy i do zobaczenia!

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 28.02.2021 18:06