Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jamka przy wyciągu

Jamka przy wyciągu

Lądek-Zdrój

Jamka Pokoje Gościnne oferuje noclegi w Lądku-Zdroju – kurorcie o wielowiekowej tradycji.
W okolicy nie brakuje parków i leśnych ścieżek spacerowych. Teren atrakcyjny dla miłośników nordic walking i wycieczek rowerowych.
Obiekt Jamka dysponuje komfortowymi pokojami 2, 3 i 4 osobowymi. Każdy pokój posiada własną, wygodną łazienkę z prysznicem. Na miejscu znajduje się jadalnia i sala klubowa z bilardem. Akceptujemy zwierzęta domowe.
świetna lokalizacja – tylko 100 m od wyciągu narciarskiego
bezpłatne WiFi na terenie obiektu

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu

330 PLN z 16500 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 01.06.2020.

Wsparcie aby można się było spotkać w lepszych czasach.

O projekcie

Witam.

Mam na imię Adam, wraz z kilkoma pracownikami prowadzę rodzinny obiekt noclegowy w Lądku-Zdroju. Obiekt Jamka położony jest w części zdrojowej miasta, w odległości ok. 300 m od basenu termalnego z pijalnią wód i zaledwie 100 m od wyciągu narciarskiego na zboczu Trojaka. W okolicy nie brakuje parków i leśnych ścieżek spacerowych. Teren jest atrakcyjny dla miłośników nordik walking i wycieczek rowerowych.

Jamka dysponuje 17 pokojami 2, 3 i 4 osobowymi. Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem. Na miejscu znajduje się jadalnia i sala klubowa z bilardem. W obiekcie akceptujemy zwierzęta domowe. Naszym gościom serwujemy pyszne śniadania oraz inne posiłki według potrzeb i zawsze staramy się sprostać ich oczekiwaniom.

 

 

 Teraz, w tym trudnym czasie, kiedy epidemia koronawirusa w Polsce boleśnie uderzyła m in. w turystykę, potrzebujemy Waszego wsparcia, by przetrwać jako obiekt noclegowy.

 

Przygotowałem specjalne vouchery pobytowe, które będzie można wykorzystać do 2 kwietnia 2021 r. 

Z góry dziękuję za pomoc i wsparcie- jesteśmy tu dla Was i czekamy, aby móc Was ugościć.

 

facebook:

 https://www.facebook.com/Pokoje-go%C5%9Bcinne-Jamka-przy-wyci%C4%85gu-389260581419901/?ref=settings

www:

http://www.jamka-noclegi.pl/

 

 

 

 

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 01.06.2020 22:10