Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

RetroGralnia / GIKME

RetroGralnia / GIKME

Wrocław, Polska

RetroGralnia to inicjatywa mająca przypomnieć osobom żyjącym i dorastającym w drugiej połowie dwudziestego wieku zdobycze pierwszych lat informatyki i video rozrywki. Naszym celem jest pokazanie jak najszerszemu gronu odbiorców ogromnej ilością sprzętu, który tylko w ograniczonej ilości trafiał w tamtych czasach pod polskie strzechy, a był popularny na całym świecie.

Drugim, równie ważnym, a może ważniejszym celem RetroGralni jest prezentacja historii komputerów i gier osobom młodszym i dzieciom, dla których może to być pierwsze spotkanie z pierwowzorami dzisiejszych najnowszych zdobyczy technologii, które czerpią szerokimi garściami z rozwiązań i pomysłów swoich poprzedników.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16718 PLN z 5000 PLN

124 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

334%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.06.2017.

Wrocławskie Muzeum Gry i Komputery Minionej Ery

RSS

Ruszamy ze Zbiórką! Dodano 23.05.2017, godz. 12:17

Ruszamy z naszą zbiórką na dofinansowanie Muzeum Gry i Komputery Minionej Ery. Tak, jak wspominaliśmy w filmiku - same prace wstępne w naszym lokalu już trwają! Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądał on na początku maja, zajrzyjcie tutaj:

http://gikme.pl/2017/05/07/pierwszy-tydzien-remontu/

Prace oczywiście poszły już do przodu - więc niedługo zdamy kolejny raport z ich przebiegu!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.06.2017 18:06