Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

RetroGralnia / GIKME

RetroGralnia / GIKME

Wrocław, Polska

RetroGralnia to inicjatywa mająca przypomnieć osobom żyjącym i dorastającym w drugiej połowie dwudziestego wieku zdobycze pierwszych lat informatyki i video rozrywki. Naszym celem jest pokazanie jak najszerszemu gronu odbiorców ogromnej ilością sprzętu, który tylko w ograniczonej ilości trafiał w tamtych czasach pod polskie strzechy, a był popularny na całym świecie.

Drugim, równie ważnym, a może ważniejszym celem RetroGralni jest prezentacja historii komputerów i gier osobom młodszym i dzieciom, dla których może to być pierwsze spotkanie z pierwowzorami dzisiejszych najnowszych zdobyczy technologii, które czerpią szerokimi garściami z rozwiązań i pomysłów swoich poprzedników.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16718 PLN z 5000 PLN

124 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

334%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.06.2017.

Wrocławskie Muzeum Gry i Komputery Minionej Ery

Dwie imprezy w ten weekend we Wrocławiu!

Dodano 30.05.2017, godz. 12:55

W ten weekend będzie można nas spotkać na dwóch imprezach we Wrocławiu:

Fanów rozrywki rodzinnej zapraszamy na Festyn Grabiszyńsk, który odbędzie się na Boisku Gimnazjum nr 6 i ogródzie parafii św. Klemensa Dworzaka przy al. Pracy 24-26
w sobotę w godz. 14.00-19.00. Znajdziecie nas z naszymi stanowiskami do grania w namiocie harcerskim. [WSTĘP WOLNY.]
http://www.grabiszyngrabiszynek.pl/zapraszamy-na-festyn-grabiszynski-3-czerwca-2017.html

Fanów demosceny i muzyki elektronicznej zapraszamy na zaprzyjaźnione demoparty Decrunch 2117 (tak, numer się zgadza). Impreza odbędzie się w dniach od piątku do soboty w ToTu przy ulicy Hubskiej 6 we Wrocławiu (ok. 600 metrów od dworca Wrocław Główny). Tutaj nie zabraknie komputerów, koncertów, no i demosceny. Na miejscu znajdziecie nas przy naszym niewielkim stoliku ze sprzętem i jego okolicach. [WSTĘP OD 30 ZŁ]
https://decrunch.org/pl/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.06.2017 18:06