Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

RetroGralnia / GIKME

RetroGralnia / GIKME

Wrocław, Polska

RetroGralnia to inicjatywa mająca przypomnieć osobom żyjącym i dorastającym w drugiej połowie dwudziestego wieku zdobycze pierwszych lat informatyki i video rozrywki. Naszym celem jest pokazanie jak najszerszemu gronu odbiorców ogromnej ilością sprzętu, który tylko w ograniczonej ilości trafiał w tamtych czasach pod polskie strzechy, a był popularny na całym świecie.

Drugim, równie ważnym, a może ważniejszym celem RetroGralni jest prezentacja historii komputerów i gier osobom młodszym i dzieciom, dla których może to być pierwsze spotkanie z pierwowzorami dzisiejszych najnowszych zdobyczy technologii, które czerpią szerokimi garściami z rozwiązań i pomysłów swoich poprzedników.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16718 PLN z 5000 PLN

124 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

334%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.06.2017.

Wrocławskie Muzeum Gry i Komputery Minionej Ery

Dziękujemy!

Dodano 26.06.2017, godz. 14:51

Dziękujemy!, Dziękujemy! I jeszcze raz dziękujemy! Dzięki Waszemu wsparciu udało się nam zebrać ponad 16 tysięcy złotych na dofinansowanie prac na Wrocławskie Muzeum Gry i Komputery Minionej Ery! Tym samym osiągnęliśmy aż czwarty zakładany przez nas próg!

 

Prócz dorzucenia się do przysłowiowej farby i gipsu, ufundowaliście stworzenie przewodnika po Muzeum oraz ślicznych wielojęzykowych opisów, a także doposażenie salki konferencyjno-edukacyjnej.

 

Co dalej?

 

Najpierw dokończymy remont i aranżację wystawy. Następnie otworzymy Muzeum. Osoby, które wybrały taką nagrodę - zaprosimy na związane z tym przyjęcie. Pozostałym wyślemy wejściówki, kartki i nagrody rzeczowe.

 

Nie obiecujemy, że od razu otrzymacie przewodnik po nim - bo będziemy mogli go wykonać dopiero po otwarciu naszego przybytku. Podobnie sprawa ma się z opisami w innych językach. Nie będziemy na nie czekać z otwarciem, ale wykonamy je jak najszybciej - bo i dla nas są one niezwykle przydatnym narzędziem do ściągania obcojęzycznych gości.

 

Wracamy do remontu! Za kilka dni zdamy Wam fotoraport z aktualnego stanu prac! Tymczasem!

 

 

 

 

Dodano: 26.06.2017, 14:56
  Maciej Król
Maciej Król
Super!

Ale chyba Wrocławskiego, a nie "Włocławskie Muzeum" :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.06.2017 18:06