Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Gospel Life

Gospel Life

Wrocław, Polska

Gospel Life to pełna energii i radości ze śpiewania grupa wykonująca muzykę gospel.
Chór powstał w marcu 2014 roku ze wspólnej inicjatywy osób, które poznały się śpiewając muzykę gospel. Od tego czasu grupa spotyka się na regularnych próbach i koncertuje pod muzycznym kierownictwem Anny Marii Mbayo.

Gospel Life wykonuje utwory w języku polskim i angielskim. Chórowi śpiewającemu zarówno autorski materiał, jak i piosenki z repertuaru innych wykonawców towarzyszy na scenie zespół instrumentalny.

Inspiracją i motorem działania naszego zespołu jest przede wszystkim Pismo Święte i zawarte w nim Słowo. Połączone z muzyką daje nam radość, którą chcemy się z Wami podzielić w czasie koncertów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

23205 PLN z 22000 PLN

308 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

105%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.04.2016.

Wrocławska Noc Gospel

O projekcie

GOSPEL LIFE

 

 

Jesteśmy pełną energii i radości ze śpiewania grupą wykonującą muzykę gospel. Ta pasja połączyła nas, choć wywodzimy się z różnych środowisk. Nie ogranicza nas wiek, ani wyznanie.

Spotykamy się na regularnych próbach, gdzie pod muzycznym kierownictwem Anny Marii Mbayo przygotowujemy materiał autorski oraz znane standardy muzyki gospel.

 

 

 Z okazji naszych drugich urodzin 31.05.2016 r. chcemy zorganizować

w Biurze Festiwalowym IMPART 2016

Wrocławską Noc Gospel 

czyli:

  • urodzinowy koncert Gospel Life (wstęp wolny)
  • koncert zespołu Boguchwała (wstęp wolny)
  • całonocne jam session (wstęp wolny)
  • rejestracja koncertu urodzinowego na żywo z udziałem publiczności (audio i wideo)

 

Wrocławska Noc Gospel to szczególne wydarzenie, na które chcemy zaprosić znakomitych artystów z Wrocławia i innych części Polski. Chcielibyśmy by współtworzyli to wydarzenie poprzez występy koncertowe oraz jam session.

Jest to dla nas o tyle ważna inicjatywa, że ma ona wymiar społeczny. Muzyka gospel łączy ludzi. Nasz chór jest świetnym przykładem tego, jak osoby w różnym wieku, różnych wyznań, o różnym doświadczeniu muzycznym, pochodzące z różnych części Polski, mające korzenie na całym świecie - mogą ze sobą współpracować w atmosferze szacunku i radości. Tak się dzieje również na organizowanych przez nas wydarzeniach (warsztaty gospel) czy koncertach, na których występujemy.

Ogromnie zależy nam na tym, by przy Waszym wsparciu finansowym zorganizować koncert urodzinowy Gospel Life, obok którego będzie można posłuchać również innych występów. Zależy nam na tym, by po koncertach odbyło się całonocne gospel jam session, podczas którego zawodowi instrumentaliści i wokaliści (nie tylko ci grający podczas koncertów), którzy być może nigdy dotąd ze sobą nie współpracowali - będą mogli wystąpić na jednej scenie, tworząc od podstaw muzykę dającą radość i niosącą pozytywne przesłanie. A to wszystko w profesjonalnej, a jednocześnie towarzyskiej atmosferze w Klubokawiarni Autograf znajdującej się w budynku BF Impart 2016, przy dobrej kawie i ciastku.

 

 

  1. Wynajem sal koncertowych (Sala Teatralna i Sala Kameralna BF Impart 2016)
  2. Materiały promocyjne (plakaty, ulotki)
  3. Inne koszty organizacyjne
  4. Honoraria i wynagrodzenia

·  artystów

·  osoby prowadzącej koncert

·  obsługi technicznej (realizator dźwięku, realizator oświetlenia, osoby dbające o nagranie materiału audio-wizualnego)

·  grafików (projekt plakatów)

 

 

 

Od 25.000zł - zaproszenie większej liczby wykonawców

Od 40.000zł - wydanie materiału z koncertu Gospel Life (EPka/DVD)

Od 42.000zł - transmisja koncertu on-line

Od 43.000zł - poczęstunek dla osób z publiczności podczas jam session

Od 45.000zł - wydanie pamiątkowego DVD z całego wydarzenia (wszystkie koncerty oraz jam session)

 

 

W listopadzie 2015 roku, przy wsparciu z mikroGRANTU Europejskiej Stolicy Kultury 2016 nasz chór zorganizował we Wrocławiu bezpłatne warsztaty gospel - Projekt Gospel. W warsztatach uczestniczyło prawie 150 osób. Na koncert finałowy przybyło ponad 500 osób. Chórzystów przygotowała Anna Maria Mbayo - dyrygentka Gospel Life.  

 

To była wielka przyjemność z Tobą współpracować w Projekt Gospel! 

Chyba kiedyś zapiszę się na lekcje indywidualne, bo to było coś pięknego :)

Mać

 Anno Mario Mbayo! Gratuluję Projektu Gospel! Widziałam tylko krótki filmik, a już jestem pod wrażeniem! Czekam na więcej! :)

Emila

 

 

Jestem Ci bardzo wdzięczna za skomponowanie i dzisiejsze wykonanie "Zwycięzców"! To było niesamowite!!!!! Serdeczności ;) 

Kasia

Dzień dobry :) Dziękuję za wspaniały koncert i warsztaty :) BYŁO NIEZIEMSKO! :)

Asia

 

  

 

Gospel to niezwykłe połączenie afrykańskich i europejskich tradycji muzycznych oraz chrześcijańskiej duchowości. Muzyka ta jest źródłem, z którego wywodzi się współczesna muzyka popularna: blues, soul, rock&roll. Teksty pieśni gospel pochodzą z Biblii, która jest inspiracją i motorem działania naszego zespołu. Teksty te połączone z muzyką dają nam radość, którą chcemy się dzielić podczas koncertów.

  

 

Crowdfunding pozwoli nam dotrzeć do większej grupy odbiorców. Zarówno z muzyką gospel jak i z samą inicjatywą Wrocławskiej Nocy Gospel jako wydarzenia społecznego. Chcemy się dzielić przesłaniem i energią, jaką niesie ze sobą muzyka gospel, a jednocześnie stworzyć coś wspólnie - wspólnie, bo bez Waszego wsparcia nie uda nam się osiągnąć celu.

 

Więcej informacji o naszym chórze, aktualności i możliwość skontaktowania się z nami znajdziecie: 

 

 

 

  Prosimy o Wasze wsparcie! 

  

 

Media o Twoim projekcie:

Gospel - doświadczenie ponad podziałami

kulturaonline.pl | 2016-03-29

Śpiew, emocje, przekaz, wspólnota, uwielbienie. Te słowa ich określają. Gospel Life - szczególny chór szczególnych ludzi. Jakie były ich początki? Jakie są dążenia? Opowiedzieli wielogłosowo w słoneczne przedpołudnie.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.04.2016 21:09