Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marta Moonset

Marta Moonset

Warszawa

Jestem psychologiem, astrologiem i tarocistką. Wspieram ludzi w rozwijaniu potencjałów i w rozwijaniu samoakceptacji. Astrologia Pełni powstała jako połączenie wiedzy i doświadczenia astrologicznego z podejściem psychologicznym i rozwojowym. Od 2012 piszę na blogu o moich pasjach i o tym co na niebie. Bliska jest mi Psychologia zorientowana na Proces, tantra, szamanizm i działalność społeczna. Pracowałam przez lata z młodzieżą jako streetworker, a teraz działam w Fundacji Indygo, tworze liczne ambitne projekty i tylko czasu brak ;) jestem vege i mam kota ;)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2023 PLN z 6000 PLN

25 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

33%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.03.2014.

Aplikacja z Kalendarzem Księżycowym

O projekcie

Moon Psychology Project to idea powrotu do naturalnego rytmu życia, w zgodzie z cyklami księżycowymi oraz uwzględniania tego, co księżycowe w codziennym życiu. Po sukcesie Kalendarza Księżycowego pragnę ułatwić Wam codzienny dostęp do tej wiedzy poprzez stworzenie darmowej aplikacji na komórkę.

 

Moonset

Kim jestem i co robię?
Profesjonalną astrologią zajmuję się od 15 lat, od dwóch lat tworzę stronę facebookową Astrologia Pełni i prowadzę bloga moonsetstory.blogspot.com. Astrologia najpierw była moją młodzieńczą pasją, sposobem poznawania siebie i świata, potem stała się drogą do wspierania innych w rozwoju, a od paru lat stała się moim głównym zawodem. Długo się przed tym broniłam, mimo wiedzy i doświadczenia nie chciałam wejść w rolę „astrologa” rozumianą jako ten, co wie i feruje wyroki. Studiowałam etnologię i psychologię, ukończyłam specjalizację terapeutyczną i na astrologię zawsze patrzyłam jako na narzędzie samopoznania, rozwoju osobistego czy terapii polegającej na wzroście samoświadomości i samoakceptacji, oraz na odnalezieniu rozwiązań dla tego, co postrzegamy jako wewnętrzne konflikty. Odkryłam, że mogę być astrologiem dopiero, gdy zrozumiałam, że nie muszę wchodzić w rolę mentora i eksperta, że można pracować z astrologią uwzględniając wiedzę i praktykę psychologiczną, gdzie główny nacisk kładzie się na rozmowie o tym, co jest na ten moment ważne i na wspólnym szukaniu rozwiązań aktualnych problemów. Również w moich tekstach publikowanych na blogu i na stronie facebookowej pokazuję perspektywę psychologiczną i rozwojową w kontekście tego, co dzieje się na niebie. W moim podejściu szczególne miejsce ma Psychologia zorientowana na Proces, Tantra i praca z ciałem, szamanizm oraz praktyki duchowe. Najważniejsze jednak jest doświadczenie. Zależy mi na tym, by to, o czym piszę było konkretne, łatwe do zweryfikowania i pokazujące konkretne rozwiązania i wskazówki.

AP

 
Skąd się wziął pomysł i o co chodzi?

Od pół roku publikuję opisy aktualnej pozycji księżyca na mojej stronie facebookowej Astrologia Pełni i widzę, jak bardzo te informacje rezonują z czytelnikami. W odróżnieniu od popularnych horoskopów te informacje mają pełne uzasadnienie astrologiczne, choć oczywiście nie są pełnowymiarową prognozą. Księżyc porusza się względnie szybko, pokonując cały zodiak w ciągu 28 dni, więc jego wpływ trwa krótko, niemniej kiedy zwrócimy uwagę na jego cykl, łatwo zauważymy jak bardzo oddziaływuje on na nasze codzienne nastroje i potrzeby. W astrologii emocjami włada właśnie księżyc, aktywizując w nas tę część, którą w psychologii nazywamy Wewnętrznym Dzieckiem. Kalendarz księżycowy uczy nas jak dbać o tą naszą dziecięcą stronę i jak uwzględniać jej potrzeby na co dzień, by nie walczyć samemu ze sobą. Cykl księżyca pokazuje, że na wszystko jest dobry czas, że jest czas wzrostu i odpoczynku, pracy i zabawy, wychodzenia do ludzi i chowania się w skorupie.  Tak więc Kalendarz Księżycowy to dużo więcej niż horoskop na dwa dni (gdzie dowiesz się o zazwyczaj o tym, że wszystko będzie ci się udawać ;) ) – to idea powrotu do natury, do jej cyklów i do ludzkiego rytmu życia.

Więcej o wpływie Księżyca i o Moon Psychology Project przeczytasz tutaj

Sprawdź!
Zamiast namawiać Cię do przyjęcia tego, co piszę na wiarę, polecam – sprawdź, czy moje publikacje rezonują z Tobą śledząc przez parę dni posty na Astrologii Pełni lub zapisując się na próbę na cotygodniowy newsletter księżycowy. Jeśli to, co robię, jest dla Ciebie cenne, zapraszam gorąco - wesprzyj rozwój projektu Moon Psychology Project.

Co robimy w ramach projektu?
W ramach Moon Psychoogy Project poza Kalendarzem Księżycowym publikowanym na facebooku i w cotygodniowym newsetterze zainicjowane zostały Medytacje Księżycowe, które łączą ludzi w różnych miejscach dokładnie w godzinie pełni lub nowiu i poświęcone są określonej intencji dla świata. Planowane są filmy (pierwszy już zrealizowaliśmy i dołączyliśmy do akcji na PolakPotrafi), spotkania otwarte, warsztaty i publikacje. O skali zainteresowania tym co robię świadczą liczby: ok. 7 tys odsłon miesięcznie na blogu, 1000 osób lubiących mój fanpage na fb (wzrost o ponad 800 od września kiedy zaczełam publikować Kalendarz Księżycowy, ponad 300 cudownych ludzi biorących udział w Medytacjach Księżycowych – a to dopiero początek! :)

 

Medytacje Księżycowe

 

Teraz chcę Was prosić o wsparcie projektu,  który wymaga największych nakładów pracy i pieniędzy: aplikacji na komórkę Moon Psychology Calendar

Dlaczego aplikacja na komórkę?
Aplikacja to ogromny krok na przód, jeżeli chodzi o dostępność i użyteczność Kalendarza Księżycowego. Użytkownicy będą mogli sprawdzić aktualną pozycję księżyca (znak oraz fazę) i przeczytać opis, zaplanować sobie miesiąc dzięki wygodnemu kalendarzykowi, ustawić powiadomienia o zmianie znaku księżycowego, sprawdzić kiedy wypada pełnia lub nów i przeczytać, jakie będzie ich znaczenie oraz zapisywać i udostępniać wybrane teksty.  W wersji rozszerzonej będzie możliwość wprowadzenia swoich danych urodzeniowych i otrzymania dodatkowo informacji o pozycji księżyca w domach horoskopowych, co jest nie mniej ważne niż pozycja Księżyca w znaku i pokazuje, jakie sfery życia są aktywowane w danym czasie.

W ramach tego projektu planowane jest stworzenie podstawowej i darmowej wersji aplikacji w systemie Android. W kolejnych krokach powstanie aplikacja na iOS  oraz wersje rozszerzone. Jeżeli uda się uzbierać więcej pieniędzy niż przewidywane 6000 zł, przeznaczone zostaną w całości na realizację rozszerzonej wersji aplikacji i rozwój kolejnych projektów mobilnych. Jeżeli uda się zebrać kwotę 18 000 zł – powstanie od razu wersja podstawowa i rozszerzona! :)

Przewidywany czas realizacji projektu w wersji podstawowej - wrzesień 2014.

Kierunek graficzny w jakim planujemy zrobić aplikację jest zbliżony do grafiki poniżej a odpowiedzialny za stronę wizualną będzie Piotr Jör Grabowski, którego portfolio obejrzycie tutaj

Newsletter


Plany na przyszłość:

• Zbudowanie wersji rozszerzonej Moon Psychology Calendar ze spersonalizowanymi  opcjami, takimi jak: pozycja Księżyca w domach horoskopu urodzeniowego i ich znaczenie, pozycja nowiów, pełni i zaćmień Księżyca i Słońca w domach horoskopu urodzeniowego i ich znaczenie, urodzeniowy znak Księżyca i jego opis, możliwość wpisywania bliskich osób do bazy i inne funkcjonalności
• Zbudowanie aplikacji Moon Psychology Calendar  na iOS
• Zbudowanie aplikacji będącej mobilną wersją Osobistego Astrokalendarza, pokazującej wpływ Słońca, Merkurego, Wenus, Marsa, Jowisza i Saturna w domach horoskopu urodzeniowego, a także w rozszerzonej wersji pokazującego najważniejsze aspekty planet w najbliższym czasie w wersjach na Androida i na iOS

 

O nagrodach

W profesjonalnej astrologii interpretacje i prognozy oparte są na dacie, GODZINIE i miejscu urodzenia właściciela horoskopu. Z tego powodu wszystkie nagrody astrologiczne wymagają podania tych informacji. Wyjątkiem tutaj jest znak Księżycowy, do którego określenia godzina bywa potrzebna, lecz często wystarczy znajomość pory dnia lub jedynie dzień. Dlatego jeżeli urodziliście się w dniu kiedy Księżyc zmieniał znak i nie znacie godziny swojego urodzenia, otrzymacie ode mnie informację o tym, że np. Księżyc do 15:20 był w znaku Raka, a później przeszedł do Lwa, wraz z opisami obydwu znaków. Dzięki temu możecie sami określić, która opcja jest w Waszym przypadku bardziej prawdopodobna i przybliżyć porę dnia, w której się urodziliście. Jeżeli chcecie profesjonalnie ustalić nieznana godzinę urodzenia, polecam opcję z rektyfikacją horoskopu. Jest to dosyć żmudny i pracohłonny proces wymagający również od Was pewnego zaangażowania, który jednak pozwoli Wam w przyszłości korzystać z możliwości jakie niesie astrologia.

Więcej o proponowanych przeze mnie usługach przeczytasz na blogu:Dziękuję za Waszą uwagę i za wsparcie! Proszę pomóżcie mi rozpropagować ten projekt i zebrać fundusze! To moje ogromne marzenie! :)

Serdeczności,
Marta Moonset

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.03.2014 18:06