Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jan Błaszczyk

Jan Błaszczyk

Cieszyn, Polska

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3736 PLN z 3500 PLN

50 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.09.2016.

WORLD CUP JU- JITSU CYPR

O projekcie

 WORLD CUP JU-JITSU CYPR

 

ZBIÓRKA WCIĄŻ TRWA :) 

103 % za Nami DZIĘKUJEMY SERDECZNIE :). Koszty za przelot już zostały pokryte. Teraz zbieramy środki na zakwaterowanie i startowe. Prosimy o dalsze wsparcie i jeszcze raz BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY :)

Do końca projektu pozostało jeszcze 18 dni, a na liczniku mamy już  65 %. Dziękujemy Serdecznie wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć Nasz projekt i przyczynić się do realizacji Naszego marzenia. Jednocześnie prosimy o dalsze wsparcia i udostępniania.

Chcemy pokazać Wam również, że pracujemy bardzo ciężko, aby na Cyprze powalczyć o jak najlepsze lokaty. Mamy za sobą tydzień „morderczej” pracy na obozie :) – doskonaliliśmy siłę, technikę, szybkość i wytrzymałość.  Wysiłek, który włożyliśmy w treningi można zobaczyć na Naszych twarzach na poniższych zdjęciach :) 

HEJ ! Witajcie na stronie Naszego projektu. Zbieramy pieniądze, aby spełnić Nasze marzenie czyli polecieć na Puchar Świata Ju - Jitsu. Serdecznie dziękujemy Wam za każde wsparcie Naszej akcji. 

Na zdjęciu Nasza trójka wraz z trenerem.

 

CEL PROJEKTU

Celem Naszego Projektu jest pozyskanie środków na udział w Pucharze Świata ju – jitsu, który w tym roku będzie odbywał się        16-18.09.2016 w Larnace na Cyprze. Naszym marzeniem jest wyjazd na ten Puchar gdzie chcemy rywalizować ze światową czołówką , na jednym z najsilniejszych turniejów ju – jitsu. Jest to dla Nas szansa nie tylko na sprawdzenie swoich umiejętności, ale także na rozwój i zdobycie nowych doświadczeń. Do realizacji  Naszego marzenia czyli wyjadu trzech zawodników wraz z trenerem brakuje nam funduszy dlatego też zwracamy się do Was z gorącą prośbą o Wsparcie Naszego projektu.

Nasze najcenniejsze medale.

Ćwiczenie kopnięć.

Walka w parterze.

Ćwiczenia siłowe. 

 

O NAS

Jesteśmy zawodnikami małego wiejskiego klubu UKS NAKANO POGWIZDÓW. Cała Nasza trójka ćwiczy z wielkiego zamiłowania, kochamy to co robimy i całe Nasze serce zostawiamy na macie. Na treningach dajemy z siebie wszystko, cieszą Nas wygrane, a każda porażka jest dla Nas nauczką i lekcją pokory jesteśmy nieustępliwi zawsze dążymy do osiągnięcia Naszych celów i nigdy się nie poddajemy. 

 My z pucharami.

Wspinaczka po linie.

 Ćwiczenie duszenia.

 

NASZE NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIA

MAŁGORZATA BŁASZCZYK

III miejsce Mistrzostwa Świata Hiszpania 2016

III miejsce Mistrzostwa Europy Szwecja 2014

III miejsce Puchar Świata Bośnia i Hercegowina 2015

III miejsce Puchar Świata Rumunia 2014

I miejsce Puchar Europy Słowenia 2013

I miejsce Puchar Czech  2016

I miejsce Mistrzostwa Polski 2016

DAWID PIEKAR

V miejsce Puchar Świata Bośnia i Hercegowina 2015

III miejsce Puchar Czech 2016

I miejsce Mistrzostwa Polski 2016

I miejsce Mistrzostwa Polski 2015

I miejsce Puchar Polski 2015

SYLWESTER MAZUREK

II miejsce zawody Młoda Europa 2016

II miejsce Mistrzostwa Polski 2016

I miejsce Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny 2016

III miejsce Puchar Polski 2015

I miejsce Mistrzostwa Śląska 2016

 

Gosia na Mistrzostwach Świata w Hiszpani.

Sylwek na zawodach Młoda Europa.

Dawid z trenerem po zawodach Pucharu Polski.

 

 UKS NAKANO POGWIZDÓW

Na codzień trenujemy w klubie w Pogwizdowie małej wsi położonej w województwie śląskim. W Nakano ćwiczy około 60-dziewcząt i chłopców w wieku od 4 do 18 lat jest to bardzo duża liczba osób jak na tak małą społeczność. To wszytko jest możliwe dzięki temu, że panuje u Nas miła i rodzinna atmosfera, która przekłada się na odnoszone przez Nas sukcesy na macie, których w ostatnich latach nie brakuje. 

 

 CO TO  ZA SPORT

O nas wiecie już wszytko teraz najwyższy czas, abyście dowiedzieli się co to  Ju- Jitsu. Jest to sport walki, ale nie opieający się na bijatyce lecz na szacunku do rywala i wyznaczonych zasadach, które trzeba przestrzegać. Dlaczego jest taki wyjątkowy? Ponieważ łączy w sobie elementy judo, karate, brazylijskiego ju-jitsu jest niezwykle dynamiczny i interesujący, oglądając walkę nie możesz się nudzić cały czas się coś dzieje, a akcja goni akcję. Własnie dlatego ju- jitsu cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością i choć narazie jeszcze nie należy do programu sportów Olimpijskich, to nadchodzi czas, aby to zmienić.

 

BUDŻET

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na koszty związane z wyjazdem na zawody oraz z bezpośrednimi przygotowaniami do zawodów. 

Podstawa:
Bilet lotnicze na Cypr dla Naszej czteroosobowej ekipy to koszt około 3500 tysiąca złotych.

Większa ilość zebranych środków zostanie przeznaczona na:

Zakwaterowanie na Cyprze: 2600 zł

Startowe : 700 zł

 

DLACZEGO CROWFUNDING

Ponieważ liczymy na to, że jest wielu Polaków, którzy zechcą pomóc młodym ludzią pełnym chęci, zaangażowania i miłości do sportu.

 

 

 GDZIE MOŻNA NAS ZNALEŹĆ

Zapraszamy również na Naszego klubowego fanpaga na facebooku gdzie na bierząco piszemy o Naszycj zawodach i treningach. fanpage Nakano

 

Nagrody zostaną wysłane po zakończeniu zawodów.

 

JESZCZE RAZ BARDZO

DZIĘKUJEMY W POMOCY

ZREALIZOWANIA

NASZEGO MARZENIA :)

 

 

Media o Twoim projekcie:

Wspomóż młodych sportowców

wiadomosci.ox.pl | 2016-08-08

Chcecie pomóc osiągnąć marzenia uzdolnionej młodzieży z naszego regionu? Grupa młodych zawodników z UKS Nakano Pogwizdów zbiera pieniądze, poprzez akcję croufundingową 'Polak Potrafi', aby wziąć udział w Pucharze Świata ju - jitsu, który w tym roku będzie odbywał się 16-18.09.2016 w Larnace na Cyprze.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.09.2016 21:09