Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

WoodlandSpirit

WoodlandSpirit

Koszalin, Poland

Zespół Woodland Spirit powstał wiosną 2015 roku. Obecnie zespół zawitał do studia im. Czesława Niemena Polskiego Radia Koszalin nagrywając album "Tribute to Anathema".

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7546 PLN z 6800 PLN

58 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.01.2018.

Woodland Spirit - Tribute to Anathema

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

Pampeluna wspiera Woodland Spirit!

W zbieraniu funduszy do wydania płyty wspiera nas BACTERYAZZ!

 

Woodland Spirit - Tribute to Anathema, to projekt akustyczny obejmujący 8 utworów angielskiej grupy Anathema w naszej interpretacji. Pomysł zrodził się ponad 2 lata temu. Od tego czasu zrobiliśmy do niego kilka klipów, które na bieżąco umieszczaliśmy na kanale youtube i profilu facebook. Można nas również znaleźć na instagramie

 

W przeciągu tych 2 lat w zespole pojawili się nowi muzycy z kolejnymi instrumentami, dzięki czemu projekt mocno ewoluował w stosunku do tego, co znalazło się na naszym kanale.

 

W chwili obecnej w skład zespołu wchodzi 6 osób - 2 wokale, 2 gitary elektroakustyczne, cajon i klawisze. Do nagrania płyty zaprosiliśmy również gości (m.in skrzypce, bas akustyczny), dzięki czemu, mamy nadzieję, płyta będzie atrakcyjniejsza. Właśnie wyszliśmy ze studia nagraniowego im.Czesława Niemena w Polskim Radiu Koszalin. 

 

Adrian Adamowicz, zastępca dyrektora programowego (muzyka i oprawa) Polskiego Radia Koszalin przyłapany przez naszą kamerę na słuchaniu Woodland Spirit powiedział tak:

 

Na co zbieramy fundusze? Postprodukcja (miksy), opłaty licencyjne (ZAIKS), tłocznia, projekt graficzny płyty, klip promocyjny.

Premiera płyty planowana jest na 9 lutego 2018 roku.

 

W podziękowaniu za wsparcie przygotowaliśmy dla Was nagrody. Pełną listę znajdziecie po prawej stronie lub na samym dole strony (urządzenie mobilne), niektóre z nich to:

  • Płyta 'Tribute to Anathema' w wersji digipack - wysyłka w przeddzień premiery. Projekt graficzny okładki:

  • Wstęp na koncert 9 Lutego w Jazzburgercafe w Koszalinie
  • Wśród nagród znajduje się również coś specjalnego. Redaktor Głosu Koszalińskiego, prowadzący blog GraMuzyka Mariusz Rodziewicz osobiście zaprojektował i ręcznie wykonał 8 szt limitowanej edycji płyty:

  • Za większe wsparcie umieścimy imienne podziękowania lub logo firmy w książeczce dołączanej do płyty
  • Dla firm oprócz logo w książeczce proponujemy również umieszczenie logo na roll-upie, który będzie rozstawiany na naszych koncertach przez rok czasu.

 

Skład zespołu:

Klaudia Wieczorek - wokalistka :
półfinalistka siódmej edycji Must Be The Music finalistka Festiwalu „Na Fali” podczas którego zaśpiewała w duecie z Anią Wyszkoni. Nagrała w duecie z Piotrem Roguckim utwór Vision Of Sound który otwiera jego solową płytę J.P Śliwa.

Ania Mural - wokalistka :
laureatka wielu ogólnopolskich, jak i międzynarodowych konkursów. Przez ponad 3 lata współpracowała ze światowej sławy polskim pop-tenorem Markiem Torzewskim. Występowała z zespołem Skaldowie jak również z angielskim, znanym artystą Cliffem Richardem. W 2015 roku doszła do ćwierć finału w programie Mam Talent

Sebastian Krzewiński - cajón :
w zespole Woodland Spirit od 2016 roku.
I miejsce na Europejskim Festiwalu Młodzieży w Neerpelt (Belgia)
I miejsce w finale Międzynarodowego Konkursu Akordeonowego w Paryżu

Wojciech Jaśkiewicz - klawisze :
w zespole Woodland Spirit od sierpnia 2017 roku. Liczne nagrody na konkursach akordeonowych i ogólnomuzycznych w kraju i za granicą m.in. Grand Prix na III Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Kraju Permskim

Michał Goldfarb - gitara akustyczna :
w zespole Woodland Spirit od samego początku,  jest jednym z założycieli zespołu, organizator akcji i koncertów charytatywnych.

Rafał Zieliński - gitara akustyczna :
w zespole Woodland Spirit od samego początku,  jest jednym z założycieli zespołu. Ze spirytusu robi słynną wódę cytrynową. 

 

Na płycie pojawią się również goście:

Wiktor Jary (skrzypce) - zespół Jalee

Henryk Rogoziński (bas akustyczny) - zespół Bacteryazz

 

Mariusz Puszczewicz (wokal) - zespół Bacteryazz

Piotr BERIAL Kuzioła (wokal) - zespół Betrayer

 

O naszym projekcie można przeczytać również tu:

http://kvlt.pl/wywiady/woodland-spirit-nie-jestesmy-tribute-bandem/

 

A tak się rozwijał nasz projekt:

  • marzec 2016 The Lost Song part2:

 

  •  czerwiec 2016, Thin Air:

  • grudzień 2016 Release:

 

Media o Twoim projekcie:

Koszaliński zespół Woodland Spirit zbiera na wydanie płyty

www.gk24.pl | 2017-12-27

„Tribute to Anathema” - taki tytuł będzie nosił pierwszy album zespołu Woodland Spirit z Koszalina. Będzie to zbiór ośmiu utworów brytyjskiego zespołu rockowego w wersjach akustycznych. Zostały zaaranżowane przez koszalińską grupę, którą tworzy obecnie siedem osób.

Woodland Spirit nagrywa „Tribute To Anathema”!

www.szarpidrut.pl | 2017-12-12

7-osobowy skład Woodland Spirit rozpoczął prace nad swoim debiutanckim albumem. Będzie to płyta o tyle nietuzinkowa, że w całości poświęcona twórczości kultowej formacji Anathema.

Woodland Spirit nagrywa „Tribute To Anathema”

mlwz.pl | 2017-12-08

Zespół Woodland Spirit rozpoczął pracę nad swoim debiutanckim albumem. Będzie to płyta o tyle nietuzinkowa, że w całości poświęcona twórczości kultowej formacji Anathema.

Woodland Spirit: „Nie jesteśmy tribute bandem”

kvlt.pl | 2017-10-31

W rozmowie pomiędzy dwoma dziennikarzami o Woodland Spirit, jeden stwierdził, że to trochę słabo, gdy debiutancki album nieznanej grupy, to płyta „Tribute to…”. – A kojarzysz Apocalypticę? – zażartował drugi. „Nie jesteśmy tribute bandem” – kwituje Woodland Spirit, który za chwilę wchodzi do studia,

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.01.2018 22:10