Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jacek Kloskowski

Jacek Kloskowski

Warszawa

rocznik 84, jestem fotografem, montażystą filmowym, autorem scenariuszy. W 2018 założyłem Varsovie Magazine, który promuje młodych fotografów, stylistów i ilustratorów. Moje prace były publikowane m.in. w Playboy, C-Heads Magazine, NAKID, P Magazine czy Resuer.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

41592 PLN z 30000 PLN

311 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

138%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.01.2020.

Album fotograficzny: women

O projekcie

Cześć, nazywam się Jacek Kloskowski i chciałbym zachęcić cię do pomocy w wydaniu albumu fotograficznego pod tytułem "women".

Harmonogram:

  • przygotowanie projektu - listopad 2019
  • zbiórka na Polak Potrafi - grudzień / styczeń 2019
  • przygotowanie pliku PDF i wysyłka do drukarni - styczeń 2020
  • druk albumu i przygotowanie nagród - luty 2020
  • nagrody u kupujących - luty / marzec 2020

 

Album "women" to efekt ostatnich dwóch lat pracy z kobietami. Będzie ich w albumie 39. Znajdą się w nim zdjęcia nauczycielek, tatuatorek, historyczek sztuki, modelek, aktorek, dziennikarek, sprzedawczyń, reżyserek, ilustratorek czy przyszłych chirurżek. W większości to amatorki, bardzo często pierwszy raz przed obiektywem. Ich siłę, otwartość i bezkompromisowość udało się uchwycić na fotografiach. To kobiety na miarę naszych czasów. Silne i piękne. 

 

tytuł: women / kloskowski

nakład: 500 sztuk

format: 21x26cm

192 strony, twarda oprawa

papier Arctic Volume White 170

 

Album będzie miał 192 strony, twardą oprawę i świetnej jakości papier. Na grzbiecie wyróżniać się będzie różową folią. Może nieco się różnić od załączonej wizualizacji.

 

 

 

 

  

Od zawsze mocno związany byłem z kobietami. Najpierw dorastałem w pokoju z dwiema siostrami, później siedząc z dziewczynami w ławkach podstawówki i liceum. Zdeterminowało to moją drogę życiową i zawodową, ukierunkowało moją fotografię na kobiece piękno. 

 

Jestem daleki od kreacji i sztucznego ustawiania, staram się pokazać kobiety w sposób jak najbardziej naturalny. W 99% przypadków pracuję sam, bez pomocy makijażystek i stylistek, zawsze bez retuszu. Każda sesja to wyjątkowe spotkanie. Każde spotkanie to nowa znajomość, a czasem też przyjaźń.Wstępna wycena drukarni to 18 tysięcy złotych. Zależy nam na tym, aby wydruk był najwyższej jakości, dlatego wybraliśmy profesjonalną drukarnię, bardzo dobry papier i zdecydowaliśmy się na ciekawą oprawę z użyciem różowej folii na grzbiecie. Nad składem i opracowaniem graficznym pracuje Kasia Piątek (http://kasiapiatek.pl/), która ma bardzo duże doświadczenie przy pracy z książkami i bogate portfolio. Koszt wysyłki wszystkich egzemplarzy to 500x10 zł czyli 5000 zł. Opakowania do albumów pochłoną w przybliżeniu 800 zł. Prowizja od całości wyniesie niemal 10% więc ok. 2700 zł.

 

Łącznie daje to sumę 30 000 zł.   
 

druk: 18 000 zł

skład i opracowanie graficzne: 3 tys

koszt opakowań: 800 zł

koszt wysyłki: 5000 zł

prowizja Polak Potrafi: 2700 zł 


UWAGA: Jeśli chcesz, aby album był prezentem świątecznym napisz mi maila na jacckowski@gmail.com. Wyślemy ci voucher do wydruku z informacją, że tuż po opuszczeniu drukarni album trafi do wybranej przez ciebie osoby.

Możesz wybrać następujące nagrody:

  • pocztówka (do wyboru jedna z dwóch fotografii) 14,6 cm x 10,5 cm


 

  • sygnowany wydruk 20x30 cm (do wyboru jedna z czterech fotografii)


  • sesja fotograficzna odbędzie się w Warszawie w ustalonym wcześniej terminie. Będzie trwała nie dłużej niż cztery godziny. Wspólna koncepcja nie może odbiegać od stylistyki zdjęć, które robi autor. 

  • mecenat albumu - to najdroższa i najbardziej ekskluzywna nagroda. Twoje imię i nazwisko (lub nazwa firmy) zostaną wpisane na dedykowanej stronie we wszystkich 500 egzemplarzach. Pokrycie 1/6 kosztów to wielka rzecz, za którą należy się również specjalne podziękowanie.


Nazywam się Jacek Kloskowski - rocznik 84, jestem fotografem, montażystą filmowym, autorem scenariuszy. W 2018 założyłem Varsovie Magazine, który promuje młodych fotografów, stylistów i ilustratorów. Moje prace były publikowane m.in. w
Playboy, C-Heads Magazine, NAKID, P Magazine czy Resuer. 

 

Moja przygoda z fotografią zaczęła się w liceum, a pierwsze płatne zlecenie dostałem już pomiędzy maturami, a tuż po egzaminie dojrzałości wyjechałem na dwa miesiące do Malezji fotografować dla TVN Wyprawę Robinson. Po kilku kryzysach twórczych postanowiłem w mniejszym stopniu poświęcać się fotografii komercyjnej, a bardziej skupić się na własnych projektach. Równocześnie zbieram materiał do trzech albumów. Mówią, że jestem pracoholikiem - odpowiadam, że po prostu kocham to co robię i nie mogę przestać. Lubię długo spać, ale skutecznie uniemożliwia mi to mój kochany, pięcioletni syn, pytając o kosmos, wulkany i Dolinę Muminków. Od sześciu lat z moją żoną Dagą, ostoją cierpliwości i wyrozumiałości.

Zajrzyjcie na mój fanpage https://www.facebook.com/kloskowskiphoto/ oraz instagrama https://www.instagram.com/kloskowski.jacek/, na których także na bieżąco będę informował o aktualnościach!

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.01.2020 22:10