Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Edukacja dla Demokracji

Fundacja Edukacja dla Demokracji

Warszawa

Fundacja Edukacja dla Demokracji, założona w 1989 roku z inicjatywy polskich działaczy opozycyjnych i pedagogów z American Federation of Teachers, jest niezależną, niedochodową organizacją pozarządową.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5330 PLN z 3000 PLN

127 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

177%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.10.2013.

Włącz się w Tadżykistan

Kontynuujemy nasze działania z Polakpotrafi.pl

Dodano 08.11.2013, godz. 17:18

Powodzenie akcji "Włącz się w Tadżykistan" sprawiło, że Fundacja Edukacja dla Demokracji podjęła decyzję o kontynuowaniu współpracy z portalem Polakpotrafi.pl jeszcze w tym roku. Z radością informujemy, że rozpoczęliśmy kolejną akcję. Tym razem postanowiliśmy pomóc uczestniczkom projektu "Siła kobiet w Klubach Kobiet", który realizujemy na północy Tadżykistanu. Naszym celem jest sfinansowanie zakupu nowoczesnej maszyny do szycia dla Centrum Podnoszenia Kwalifikacji w Gulszan.

Wszystkie informacje dotyczące zbiórki znajdują się tutaj: http://polakpotrafi.pl/projekt/wlacz-zielone-swiatlo-dla-tadzykistanu

Będziemy wdzięczni nie tylko za bezpośrednie wsparcie naszej akcji, ale także za poinformowanie o niej znajomych. Nasz projekt to realna pomoc dla konkretnych osób, które tego wsparcia naprawdę potrzebują. Wierzymy, że i tym razem nam się uda.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.10.2013 18:06